Ana Sayfa / Tahminler / İSTANBUL ALTILI TAHMİN 15 AĞUSTOS CUMA

İSTANBUL ALTILI TAHMİN 15 AĞUSTOS CUMA

İSTANBUL ALTILI TAHMİN
  • 1. AYAK

    İlk defa start alacak 2-YAŞLI İngilizlerin mücadelesinde zaman zaman süpriz sonuçlanabiliyor gerek çalışmaları gereksede orjin itibarı ile iyi koşmasını beklediğimiz isimler gerçek güçlerini gösteremeyebiliyor ayrım yapılmaksızın HEPSİ demek istiyorum.

  • 2. AYAK

    Uzun bir aradan sonra piste çıkacak olmasına rağmen Kalitesi ile 9-BATUKAN uygun grupta favorim.Eksik koşması durumunda istikrarlı yarışları ile 5-ŞAHDEMİR en ciddi rakip olarak görmekteyim.Önde istediği tempoyu kurması halinde 4-AKKURT ihmale gelmeyecek isim.Ağır kilosuna rağmen ANKARA'daki istikrarlı yarışları ve A.ÇELİK tercihi ile 1-ÇALIK ve ilerlemiş yaşına rağmen dinçlikle iyi koşmasını beklediğim 10-BAYHAN koşu için yeterli gördüğüm isimlerdir.

  • 3. AYAK

    BAŞBAKANLIK Koşusundaki ikinciliği sonrası kazanacak durumda olan Kalite isim 3-KALİMDOR Usta jokeyi ile kazanmasını bekliyorum İlk BANKOM.

Hakkında NICOMEDIA

2 yorum

  1. Bu sene iki yarış gören safkan G-1’deki yarıştan 2.lik ile ayrıldı buradaki rakipleri ile baş edebileceği kanaatindeyim görüşünüzdür saygı duyarım bol şans

Bir Cevap Yazın