İSTANBUL 31 Mayıs 2013 Cuma At Yarışı Tahminleri

İSTANBUL31 Mayıs 2013, Cuma
 • 1. AYAK

  İstanbul’da ilk ayak açık bir yarış ile başlıyor. 2 – BİLGEKURT en sonunda kum pistte, rakibi ise 4 – KASTAL gözüküyor. 5 – KENANACO uykuda gözüksede yaşlı kurt bu rakipleri avlayabilir. Öncelik 6 – ORÇUN‘da olmak üzere  1 – BAYDARŞAH ve 3 – CİHANSER büyük kuponlarda düşünülebilir.

 • 2. AYAK

  Günün en zor koşularından birisi olan 2.ayakta start problemi olmasına rağmen 7 – MİYUKİ ilk atım. Gördüğü koşular sonrası toparlanmaya başlayan 10 – RED MAMBO, sürekli aşama kaydeden  6 – STELLINA, güzel kum derceleri ile çim piste daha iyi koşması beklenen 2 – BONA DEA, aynı şekilde kazandığı kum yarış dereceleri iyi olan 4 – INDIAN LOVE ve 5 – PRINCESS ADA, son olarakta 1 – CİHANNUR bu ayak için yeterli safkanlar.

 • 3. AYAK

  3 – YOL BULAN ve 4 – AYÇIRA çekişmesine sahne olacak koşuda favorim ve BANKOM 3 – YOL BULAN‘dır.

 • 4. AYAK

  6 – LILY OF THE VALLEY ve 7 – MÜYESSER ESTHETICS‘in son 200’den sonra gelecek ataklarıyla koşunun birincisi belirlenir. İki safkanda bekleme yarışı yapacağı için taktiksel bir hata olacağını düşünmüyorum. 7 – MÜYESSER ESTHETICS‘in daha fazla koşu görmeye ihtiyacı varsa 6 – LILY OF THE VALLEY tek düşünülebilir.

 • 5. AYAK

  Son ayak yine zor bir koşu bekliyor. 1 yıl aradan sonra iki koşu gören 10 – ALL IN ONE  favorim. İlk rakip Karataş ile 4 – FESTÜK. 3 – ICE FOUNTAIN bu sefer kazanabilir. 6 – VINNIE VANGO son yarışını çok güzel bir şekilde kazandı bu yarışta da şansı yüksek. 7 – LUDOVICO 2 ay aradan sonra gördüğü koşu sonrası iyi durumda, ihmal edilmemeli. Öncelikli atlarım bunlar olmakla birlikte bu ayağı altılımda HEPSİ seçeneği ile işaretleyeceğim.

 • 6. AYAK

  2 -HAŞMET ve 5 – YOU AND ME son ayağın favorileri. Son çim derecesi oldukça iyi olan 4 – PENTAGON FORCE ihmal edilmemeli. BOL ŞANSLAR

GÜNÜN KUPONU
63 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
1
2
3
4
5
6
1
2
4
5
6
7
10
3
6
H
2
4
5

Yazar: admin

25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Carte Kidd

GÜZEL KUPON, TEŞEKKÜRLER BANKO TAHMİNLER

Carte Kidd

altılım 3 te 3 gidiyor

3
0
Tahmin paylaş.x
()
x