İSTANBUL 31 Mayıs 2013 Cuma At Yarışı Tahminleri

İSTANBUL31 Mayıs 2013, Cuma
 • 1. AYAK

  İstanbul’da ilk ayak açık bir yarış ile başlıyor. 2 – BİLGEKURT en sonunda kum pistte, rakibi ise 4 – KASTAL gözüküyor. 5 – KENANACO uykuda gözüksede yaşlı kurt bu rakipleri avlayabilir. Öncelik 6 – ORÇUN‘da olmak üzere  1 – BAYDARŞAH ve 3 – CİHANSER büyük kuponlarda düşünülebilir.

 • 2. AYAK

  Günün en zor koşularından birisi olan 2.ayakta start problemi olmasına rağmen 7 – MİYUKİ ilk atım. Gördüğü koşular sonrası toparlanmaya başlayan 10 – RED MAMBO, sürekli aşama kaydeden  6 – STELLINA, güzel kum derceleri ile çim piste daha iyi koşması beklenen 2 – BONA DEA, aynı şekilde kazandığı kum yarış dereceleri iyi olan 4 – INDIAN LOVE ve 5 – PRINCESS ADA, son olarakta 1 – CİHANNUR bu ayak için yeterli safkanlar.

 • 3. AYAK

  3 – YOL BULAN ve 4 – AYÇIRA çekişmesine sahne olacak koşuda favorim ve BANKOM 3 – YOL BULAN‘dır.

 • 4. AYAK

  6 – LILY OF THE VALLEY ve 7 – MÜYESSER ESTHETICS‘in son 200’den sonra gelecek ataklarıyla koşunun birincisi belirlenir. İki safkanda bekleme yarışı yapacağı için taktiksel bir hata olacağını düşünmüyorum. 7 – MÜYESSER ESTHETICS‘in daha fazla koşu görmeye ihtiyacı varsa 6 – LILY OF THE VALLEY tek düşünülebilir.

 • 5. AYAK

  Son ayak yine zor bir koşu bekliyor. 1 yıl aradan sonra iki koşu gören 10 – ALL IN ONE  favorim. İlk rakip Karataş ile 4 – FESTÜK. 3 – ICE FOUNTAIN bu sefer kazanabilir. 6 – VINNIE VANGO son yarışını çok güzel bir şekilde kazandı bu yarışta da şansı yüksek. 7 – LUDOVICO 2 ay aradan sonra gördüğü koşu sonrası iyi durumda, ihmal edilmemeli. Öncelikli atlarım bunlar olmakla birlikte bu ayağı altılımda HEPSİ seçeneği ile işaretleyeceğim.

 • 6. AYAK

  2 -HAŞMET ve 5 – YOU AND ME son ayağın favorileri. Son çim derecesi oldukça iyi olan 4 – PENTAGON FORCE ihmal edilmemeli. BOL ŞANSLAR

GÜNÜN KUPONU
63 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
1
2
3
4
5
6
1
2
4
5
6
7
10
3
6
H
2
4
5
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Carte Kidd

GÜZEL KUPON, TEŞEKKÜRLER BANKO TAHMİNLER

Carte Kidd

altılım 3 te 3 gidiyor

3
0
Tahmin paylaş.x
()
x