Ana Sayfa / Tahminler / İSTANBUL 31 Mayıs 2013 Cuma At Yarışı Tahminleri

İSTANBUL 31 Mayıs 2013 Cuma At Yarışı Tahminleri

İSTANBUL31 Mayıs 2013, Cuma
 • 1. AYAK

  İstanbul'da ilk ayak açık bir yarış ile başlıyor. 2 - BİLGEKURT en sonunda kum pistte, rakibi ise 4 - KASTAL gözüküyor. 5 - KENANACO uykuda gözüksede yaşlı kurt bu rakipleri avlayabilir. Öncelik 6 - ORÇUN'da olmak üzere  1 - BAYDARŞAH ve 3 - CİHANSER büyük kuponlarda düşünülebilir.

 • 2. AYAK

  Günün en zor koşularından birisi olan 2.ayakta start problemi olmasına rağmen 7 - MİYUKİ ilk atım. Gördüğü koşular sonrası toparlanmaya başlayan 10 - RED MAMBO, sürekli aşama kaydeden  6 - STELLINA, güzel kum derceleri ile çim piste daha iyi koşması beklenen 2 - BONA DEA, aynı şekilde kazandığı kum yarış dereceleri iyi olan 4 - INDIAN LOVE ve 5 - PRINCESS ADA, son olarakta 1 - CİHANNUR bu ayak için yeterli safkanlar.

 • 3. AYAK

  3 - YOL BULAN ve 4 - AYÇIRA çekişmesine sahne olacak koşuda favorim ve BANKOM 3 - YOL BULAN'dır.

 • 4. AYAK

  6 - LILY OF THE VALLEY ve 7 - MÜYESSER ESTHETICS'in son 200'den sonra gelecek ataklarıyla koşunun birincisi belirlenir. İki safkanda bekleme yarışı yapacağı için taktiksel bir hata olacağını düşünmüyorum. 7 - MÜYESSER ESTHETICS'in daha fazla koşu görmeye ihtiyacı varsa 6 - LILY OF THE VALLEY tek düşünülebilir.

 • 5. AYAK

  Son ayak yine zor bir koşu bekliyor. 1 yıl aradan sonra iki koşu gören 10 - ALL IN ONE  favorim. İlk rakip Karataş ile 4 - FESTÜK. 3 - ICE FOUNTAIN bu sefer kazanabilir. 6 - VINNIE VANGO son yarışını çok güzel bir şekilde kazandı bu yarışta da şansı yüksek. 7 - LUDOVICO 2 ay aradan sonra gördüğü koşu sonrası iyi durumda, ihmal edilmemeli. Öncelikli atlarım bunlar olmakla birlikte bu ayağı altılımda HEPSİ seçeneği ile işaretleyeceğim.

 • 6. AYAK

  2 -HAŞMET ve 5 - YOU AND ME son ayağın favorileri. Son çim derecesi oldukça iyi olan 4 - PENTAGON FORCE ihmal edilmemeli. BOL ŞANSLAR

GÜNÜN KUPONU
63 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
1
2
3
4
5
6
1
2
4
5
6
7
10
3
6
H
2
4
5
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

3
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Carte Kidd
Ziyaretçi
Carte Kidd

GÜZEL KUPON, TEŞEKKÜRLER BANKO TAHMİNLER

Carte Kidd
Ziyaretçi
Carte Kidd

altılım 3 te 3 gidiyor

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.