AT YARIŞI TAHMİNLERİ

BURSA’DA SERPİNTİ VAR TJK TAHMİNLERİ (RISING)

1.KOŞU: Koşuya tempo verecek isimlerden 4-YAKIŞIKLI MENDO çıktığı gibi bitirme uğraşında olacak.Virajı yeterli avansla dönebilirse rakiplerini avlayabilir.2-SİYAHÜZÜM ve 1-BABAÖZSER viraja girilirken bu ismi atlatıp birincilik kürsüsüne çıkmaya çalışacak isimler.Bu üç ismin yeterli göründüğü koşuda 3-ZIVARIKLI sürprizde düşünülebilecek isim.

2.KOŞU: 1-DRAGON HEART son koşusunda biraz daha kendine gelmiş ve akışlı görünüyordu.Mesafe de tutacağını düşündüğüm safkan gelişen nefesi ile ilk şanslı isim.Bursa’da 1800 kumda ikinci kaldığı koşudan sonra İstanbul’da da gayet iyi sayılabilecek bir dördüncülük çıkaran 8-VALEGRO eküri desteğinin olduğu koşuda sonlarda etkili gelecektir.10-PORTAKAL ve 9-GÜLERGEÇER koşudaki diğer şanslı isimler.

3.KOŞU: Kocaeli’nde maidendan çıktığı koşudan sonra şansını İstanbul’da deneyen 2-ANGEL OF HONOUR son iki koşusunda tempo biraz yüksek olunca sonlarda rakiplerine teslim olmuştu.Özellikle son koşusunda sert rakiplerle mücadele eden safkan o gün için tabela yapamasa da performansı ile bu grupta ilk şanslı safkan olacaktır.Yine Kocaeli’nde sermayeli ve rahat bir şekilde kazanıp maidena veda eden 3-DETERMINANT bu safkanın rakibi olarak görünüyor.Düşük bütçeli oyunlarda bu iki safkanla bu koşu geçilebilir.Daha geniş oynayanlarca Gold Foot,Rüzgar Eto gibi klas safkanların kardeşi olan 1-ÖZAY SUZANNA değerlendirilebilir. Temsil gibi Gazi adayı olmuş bir safkanın kardeşi olan ve Gündüzeli’nin bir kez daha tercihlediği 8-MY BABY BLUE boş kilosu ile sürprizde düşünülecek bir safkan olup takip etmekte fayda var.

4.KOŞU:  İzmir’de sert grupta koştuğu yarışı ölçü olmayan 3-SERPİNTİ kendisine uygun mesafede önde yer tutup gelecek ataklara direnerek kazanmasını beklediğim isimdir.

5.KOŞU: Son iki koşusunda iyi bir form gösteren 2-ÇAĞLAYANŞELALE koşunun da net favorisi olup alternatif tek olarak değerlendirilebilir.4-ÇARIK AĞASI ve 1-HEKİMOĞLU rakip olabilecek safkanlar.5-ÇIĞRÜZGARI , 3-ALSERDİL ve 6-ÜNALAN sürpriz şansına sahip isimler.

6.KOŞU:  Nispeten uygun grupta start alacak olan 10-RUSDAMAT kazanmasını beklediğim isim. Bu ismin eksik koşması halinde 8-KAPAKLICAN ,2-SANCAKTAR ve 5-BERENGÜL devreye girebilecek isimler. 13-AL ANDAKAR da şans bulabilecek diğer bir safkan.

 

BURSA

1.AYAK: 4,2,1,3

2.AYAK: 1,8,9,10

3.AYAK: 2,3,1,8

4.AYAK: 3

5.AYAK: 2/4,1,5,3,6

6.AYAK: 10,8,2,5,13

Günün haber / tahmin yazısını BURSA’DA SERPİNTİ VAR TJK TAHMİNLERİ (RISING) olarak RISING sizlerle paylaştı. 23 Şubat 2021 tarihinde buradaki Etiketler: , , , hakkında güncel haber ve yazılara daha sık ulaşmak için bizi soyal medya hesaplarımızdan beğenebilir ve takip edebilirsiniz.

Yazar: RISING

Avatar
29
0
Tahmin paylaş.x
()
x