Ana Sayfa / Tahminler / BURSA’DA İŞLER KARIŞIK 28 EYLÜL BURSA ALTILI TAHMİNLERİ

BURSA’DA İŞLER KARIŞIK 28 EYLÜL BURSA ALTILI TAHMİNLERİ

Bursa altılısı ilk ayak 15:00'da başlayacaktır.

1.AYAK: 1 - INVINCIBLE LION'ın geçilmezliğine geçen koşu şimdilik geçemeyeceği bir rakibi tarafından son verildi. Toplamda 6 kere koşup 5'ini kazanan safkan ilk defa çim piste çıkacak. BOSPHORUS'un anne kardeşi olup VICTORY GALLOP'un kızı olan safkanın çimde de koşacağı belli. İlk rakip son koşusunu kazanırken hem derece hem de eşgal olarak iyi gözüken 7 - MAHREM. Son başarılı yarışı ile 4 - AYLİŞKO diğer rakiptir. 2 - ARINA ME son işi ile dikkat çekerken, uzun zaman sonra çim piste tekrar çıkacak olan
5 - LADY DIAMOND sürpriz isimler.

2.AYAK: Zorlu 1200m sıralamam 8 - YOLAŞAN, 3 - YESARİ, 4 - FORDTA TEK, 5 - NİNOŞUN OĞLU, 6 - ATİZKIZ, 7 - GÖKDERE, 2 - HASRETİMKAYA ve 10 - GEÇİLMEZ.

3.AYAK: Maiden'dan çıktıktan kazanadığı KV koşuda çok güçlü isimleri geçen 3 - YURTTAY'ın son koşusu ölçü değil, uygun grupta favorim. 5 - ZAFERİMOL ilk rakibidir. Zor kazansa da istikrarlı isim 1 - KARA DALGA şansı olan bir diğer isim.

4.AYAK: Geçirdiği sakatlık sonrası büyük aşama kaydeden 3 - DEMİRTÜTÜN son yarışında çok fromda olan TÜRÜCAN karşısında dayanamadı, burada şansı yüksek. 1 - KOYUNCU ve 6 - ÇARÇIRA rakipleridir. 4 - DOMINANT SON ve takibimde olan 8 - OCIUS kuponumda bulunacak diğer bir isimler.

5.AYAK: 3 - BAYRAMHAN rakiplerinden bir adım önde gibi, bankom tercihim olacak. Rakip arayanlara 4 - MARKALI, 2 - TOROS KAPLANI, 1 - HİSARGÜL ve 12 - DEMİROK öneririm.

6.AYAK: İstanbul'da sürekli Gurp ve KV koşularla şansını deneyen 3 - ASLAN DAYI özlediği galibiyeti alamadı. Burada koşacağı daha uygun rakiplerle kazanmasını bekliyorum. Rakip arayanlara 1 - İZMİR ŞAHI, 2 - LEGA NORD, 4 - BIOTIC ve 10 - GÖLCÜKLÜ öneririm.

Altılım

1-7-4 /// 2-5
8-3-4-5-6-7-2-10
3-5-1
3-1-6-4-8
3
3

Bol şanslar

19
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000
vokri
Ziyaretçi
vokri

Adrian yorum yapmiyormu

Ramazan Yılmaz
Ziyaretçi
Ramazan Yılmaz

Bol şanslar admin

Bombaci
Ziyaretçi
Bombaci

Selamlar. Öncelikle bol şans admin. 1. AYAK: 1 numarali INVICIBLE LION tek olmazsa ne olacagini bilemedim bankom. ( Bu koşu icin alternatif yorum ve dusunceleri olan arkadaslar paylasirsa sevinirim. ) Safkanin kocaeli kum dereceleri müthiş. Ben bu dereceleri gordukten sonra çimde olsa çamurda olsa elim gitmedi yanina at yazmaya. 2. Ayak: Gökçe biladerler nedense gözümü cikardi. Son iki koşusuna inanmadigim 2 numarali HASRETIM KAYA bence yürekleri ağza getirecek. 8 ay aradan sonra KV7 yarista zorlu rakiplerle koşan 9 numarali AKBEYAZ BEY e M.CICEK in boşuna bindirilmedigini dusunuyorum bence bir tercih söz konusu. 3. AYAK: kocaelinde 1400 kumu 1.37 icinde koşan… Read more »

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Bence güzel oyun fakat 3ler gelmeye b

turgay
Ziyaretçi
turgay

kuponnun ücretine kadar peki

Ertan
Ziyaretçi
Ertan

Oncelikle herkese bol şanslar diliyorum. Bursa altilim ve nacizene yorumlarin 1.ayak Son 5 yarışta 2 birinciliği bulunan son 4 yarısının 3ü kv birisi grup3 yarışı olan,ilk defa cim pistte kosacak.olmasina ragmen calışmalarının hakkını verirse egerki 2 numaralı ARINA ME nin kolay kazanmasını bekliyorum. Alternatif tekim dir onun dışında tek.atolmayacaksa.eger hepsi diyebilirim 2.ayak 2 karışık bir ayak olmakla birlikte ilk şanslı ismin 5numarali Ninosun oğlu oldugunu ve rakibinin sırasıyla 4.2.3.8.9.7.6.10 olduğunu düşünüyorum 3.ayak Son Galoplarinda iyi işler çıkaran dün sabah kot pantolonlu aprantiyle 800ü 55 rahat yapan IŞKINAT öncelikli isim.YURTTAY ve KARADALGA ile burasi kapanmış olur.bunlarin dışında biri gelirse parannalt8nda kalır… Read more »

Ertan
Ziyaretçi
Ertan

Son ayakta 12 divine Racer da kuponumdaaa yer almaktadır onu atlamisim isteyenler dikkate alabilirler..

Ramazan Yılmaz
Ziyaretçi
Ramazan Yılmaz

Bursa Yedili
1.2.3.5
7
4
6
5.6
14
2.10.12

Bursa altılı:
7
4
6
HEPSİ
2.3.4.7.8.9.14
2.10.11.12

Yazar: admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.