Bursa 9 Haziran Altılı Ganyan Tahminleri

BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (1. ve 2. ALTILI GANYAN)

Zorlu Bursa koşu gününde bugün iki altılı ganyan koşulacak. Yarışları koşu isimleriyle yorumladık.

1.KOŞU 5 – ÇİKOK GELİNİ favorim. 6 – FLYING DUTCH GIRL ve 2 – BLACK SAPHIRE rakibidir. 1 – LAVIN kilosuna rağmen yazılmalı.

2.KOŞU 1 – BAHTIŞAHANE ve 2 – GÜLERANA bu gruptan biraz üstün gözüküyor. Ama BAHTIŞAHANE yarış içinde iyi idare isteyen bir safkan, binicisi ile uyum sağlaması şart. 3 – ORFİA ve 4 – TOŞURKIZI plaseler. 5 – NURLUCA uygun kilosu ile sürpriz.

3.KOŞU 4 – ATİKKIZ yağmuru sever ve iyi durumda favorim. 7 – HIRÇINTAY rakibidir. 1 – KARTOPU’nda ilerlemeler var. 8 – LYRA uygun kilosu ile mutlaka yazılır. Zor yarış çok at yazmakta fayda var.

4.KOŞU 6 – ÇETİNYÜREK gördüğü koşular sonrası kendisini bulmuş gözüküyor. Zor günde her ne kadar riskli de olsa banko oynayacağım. Riskli bir tektir, her zamanki gibi tercih sizin.

5.KOŞU 2 – SECRED STORY formunu koruyor. Uyumlu binicisi ile bankomdur. Aslında yarış ortada fakat en uyumlu S.TIRPAN ve 2 – SECRED STORY gözüküyor. 5 – EMPIRE CITY, 3 – LAST POET, 4 – VEDO, 8 – DARK BOY ve 9 – HATİPOĞLU sırasıyla rakiplerdir.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.