Ana Sayfa / Tahminler / Bursa 9 Haziran Altılı Ganyan Tahminleri

Bursa 9 Haziran Altılı Ganyan Tahminleri

BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (1. ve 2. ALTILI GANYAN)

Zorlu Bursa koşu gününde bugün iki altılı ganyan koşulacak. Yarışları koşu isimleriyle yorumladık.

1.KOŞU 5 - ÇİKOK GELİNİ favorim. 6 - FLYING DUTCH GIRL ve 2 - BLACK SAPHIRE rakibidir. 1 - LAVIN kilosuna rağmen yazılmalı.

2.KOŞU 1 - BAHTIŞAHANE ve 2 - GÜLERANA bu gruptan biraz üstün gözüküyor. Ama BAHTIŞAHANE yarış içinde iyi idare isteyen bir safkan, binicisi ile uyum sağlaması şart. 3 - ORFİA ve 4 - TOŞURKIZI plaseler. 5 - NURLUCA uygun kilosu ile sürpriz.

3.KOŞU 4 - ATİKKIZ yağmuru sever ve iyi durumda favorim. 7 - HIRÇINTAY rakibidir. 1 - KARTOPU'nda ilerlemeler var. 8 - LYRA uygun kilosu ile mutlaka yazılır. Zor yarış çok at yazmakta fayda var.

4.KOŞU 6 - ÇETİNYÜREK gördüğü koşular sonrası kendisini bulmuş gözüküyor. Zor günde her ne kadar riskli de olsa banko oynayacağım. Riskli bir tektir, her zamanki gibi tercih sizin.

5.KOŞU 2 - SECRED STORY formunu koruyor. Uyumlu binicisi ile bankomdur. Aslında yarış ortada fakat en uyumlu S.TIRPAN ve 2 - SECRED STORY gözüküyor. 5 - EMPIRE CITY, 3 - LAST POET, 4 - VEDO, 8 - DARK BOY ve 9 - HATİPOĞLU sırasıyla rakiplerdir.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.