Ana Sayfa / Tahminler / Bursa 9 Haziran Altılı Ganyan Tahminleri

Bursa 9 Haziran Altılı Ganyan Tahminleri

BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (1. ve 2. ALTILI GANYAN)

Zorlu Bursa koşu gününde bugün iki altılı ganyan koşulacak. Yarışları koşu isimleriyle yorumladık.

1.KOŞU 5 - ÇİKOK GELİNİ favorim. 6 - FLYING DUTCH GIRL ve 2 - BLACK SAPHIRE rakibidir. 1 - LAVIN kilosuna rağmen yazılmalı.

2.KOŞU 1 - BAHTIŞAHANE ve 2 - GÜLERANA bu gruptan biraz üstün gözüküyor. Ama BAHTIŞAHANE yarış içinde iyi idare isteyen bir safkan, binicisi ile uyum sağlaması şart. 3 - ORFİA ve 4 - TOŞURKIZI plaseler. 5 - NURLUCA uygun kilosu ile sürpriz.

3.KOŞU 4 - ATİKKIZ yağmuru sever ve iyi durumda favorim. 7 - HIRÇINTAY rakibidir. 1 - KARTOPU'nda ilerlemeler var. 8 - LYRA uygun kilosu ile mutlaka yazılır. Zor yarış çok at yazmakta fayda var.

4.KOŞU 6 - ÇETİNYÜREK gördüğü koşular sonrası kendisini bulmuş gözüküyor. Zor günde her ne kadar riskli de olsa banko oynayacağım. Riskli bir tektir, her zamanki gibi tercih sizin.

5.KOŞU 2 - SECRED STORY formunu koruyor. Uyumlu binicisi ile bankomdur. Aslında yarış ortada fakat en uyumlu S.TIRPAN ve 2 - SECRED STORY gözüküyor. 5 - EMPIRE CITY, 3 - LAST POET, 4 - VEDO, 8 - DARK BOY ve 9 - HATİPOĞLU sırasıyla rakiplerdir.

Hakkında admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir