Ana Sayfa / Tahminler / BABA MEVLÜT BANKOM 1 EKİM 2015 ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ

BABA MEVLÜT BANKOM 1 EKİM 2015 ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ

1.AYAK: İyi formu ile 2 - BORDONARO ve az ama öz koşan 5 - GALACTICA favorilerim. 8 - YAĞIZ EMRE sürpriz isim.

2.AYAK: Son yarışında İHTİYAR'a butunla 1.liği kaptıran 1 - SO HELP ME GOD favorim. Koşu gören 2 - BENGUN ve maidendan çıktıktan sonra 2 kötü koşu geçiren ve iyi formuyla kum piste çıkacak olan 4 - MISS WOLF rakipleridir.

3.AYAK: Artık kendisini ispatlamış bir isim olan 4 - KIRDENİZ favorim. 7 - SERHANTAY güzel çalışmalarıyla bu sefer farklı koşabilir. 6 - SAKARBAŞI, 12 - YAĞMURGÖZLÜM ve son koşusunu ölçü almazsak 11 - ARIM sürpriz olarak denenebilir.

4.AYAK: Bu sene sadece 3 kere koşan ve son koşusunu kazandıktan sonra yine geri alınan 7 - BABA MEVLÜT'ün İstanbul çalışmaları çok iyi, uygun grupta kazanmasını bekliyorum. Yaşına rağmen mesafesinde 5 - TOZAN ve sürprizde 6 - TAYFUNER rakip arayanlara önerilerimdir.

5.AYAK: 7 - ŞEREFLİCAN, 12 - MARSİLYA, 3 - DİRANŞAN ve sürprizde 8 - AL SERAY.

6.AYAK: 1 - ENRICOM, 3 - RSPET, 4 - DANCO, 7 - AFRICAN QUEEN, 8 - SPUMADOR, 9 - TURKISH EMPIRE, 12 - KUPAS ASI, 2 - QUADIS, 5 - SKORER ve 11 - XASİ sıralamam.

Altılı

2-5 // 8
1-2-4
4-7-6-12 // 11
7
7-12-3 /// 8
1-3-4-7-8-9-12-2-5-11

Bol şanslar

21
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000
Ertan
Ziyaretçi
Ertan

6 tek rakip isteyenler 1,2 oneririm
3,4,5,6
1,2,4
4,5,6,7
1,2,3,5,15
4,6,7,10
Birinci altılı istanbul için yatiracagim kupondur.
Birinci koşuda ki 6 numara günün bankosu dur bende.

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Bol şanslar admin. Yazdıklarınla paralel bir çatı çıkarmışım diyebilirim. Güzel altılı olmuş bence. Sadece birkaç attan bahsetmek isterim. Aklına yatarsa belki değerlendirebilirsin. Hem de senin fikirlerini merak ediyorum. İlk ayak Distant rising, Madiba. 4. Ayak Efsanetay, Alburakkızı özellikle Efsanetay’a yer bulabilirsen iyi olur düşüncesindeyim. Son ayakta ise çok atın olduğu için bir çarpıda Aprikose’a at derim.

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Son olarak 5. Ayak Baharşah da değerlendirilebilir gibi geliyor.

Bombaci
Ziyaretçi
Bombaci

Selamlar 1.KOŞU: 1 numarali BILDENBEY bankom. Ancak kötü kosarsa tatli suprizler olabilir. 10 numarali MIAMI ATESI gibi. 2.KOSU: Cok guzel bir yaris olacak gibi. 6 numarali BUYUK AGA kimseyi iplemiycek gibi duruyor isine bakar tempoyu bozmazsa banko gözüküyor. Kötü kosarsa yada önlerde 3 numarali HOUDINI ile ugrasirsa 5 numarali SUMLE ye gün dogar. 4 numarali FALEZ pusuda. Rakipler sert ancak bu defa kocakaya faktörü var. 3.KOŞU: Ben 2 numarali BADARBUNGA yi çözemedim. Cok ilginc bir sekilde yarisa gec adepte oluyor. Sonradan topluyor. Hic boyle bir karakterde safkan gormemistim. Diyebilirim ki ilk 600 olmadan jokeyi calismaya basliyor. Bu safkan nasil gelecek… Read more »

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Ertan güzel altılı olmuş bol şanslar. Bordonaro ve yağmurgözlüm ilavesi yapma şansın varsa değerlendir bence. İlk ayak bende 6/1, 2 tutuyorum. 5. Ayak 1 tek girebilirim rakip 2, 15 düşünüyorum. ya ilk ayak 6 ya da 5. Ayak 1 tek yazacağım daha karar vermedim.

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Kurcala be adminim. 🙂 şaka bir yana yazdığın gibi gelsin. Bol şanslar

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Çatı kuponun 43,20 yap bi 200 lük kupon sonra niye tutturamıyosun diye kızıyorlar 🙂

Ramazan Yılmaz
Ziyaretçi
Ramazan Yılmaz

tutmuş bu kupon bol şanslar 🙂

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Hadi hayırlı olsun admin 🙂

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Yapma bee. Üzüldüm valla. Şimdi sana yine tutturamadın mı diyecekler. 🙂 diyenlerde Tayfuner tektir zaten :)) neyse sağlık olsun hissediyorum yakında alıcaz sayende hatırı sayılır birşeyler inşallah.

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Kocaeli için varmı paylaşım?

Yazar: admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.