AT YARIŞI TAHMİNLERİ 9 NİSAN İSTANBUL

AT YARIŞI TAHMİNLERİ 9 NİSAN İSTANBUL

 • 1. AYAK

  3 – ÖNDÖRTBAHAR kazandığı yarış sonrası formunu koruyor, favorimdir. 5 – DECOLTE ve 4 – BLUE MARLIN’in hazırlıkları güzel gözüküyor. 2 – WINŞAH ve ağır kilosuna rağmen 1 – GÜLCİHAN çok atta yazılır. 6 – ANUŞKABAY ve 7 – LEGA NORD sürprizler.

   

 • 2. AYAK

  8 – SELAHATTİNBEY tecrübesiyle favorim. 1 – CLEVER ve 3 – LEONE ORO iyi işleriyle ilk göze çarpan safkanlar. 4 – MASTER OF FEAR ve 5 – OVA KARTALI plaseler.

   

 • 3. AYAK

  2 – ASİLKAN son yarışı ile ışığı yaktı, banko oynayacağım. Rakip araynlara 1 – RANA ATEŞİ ve toparlanmaya başlayan 7 – SAĞLAMKAYA öneririm.

   

 • 4. AYAK

  2 – NİAGARA, 3 – AKANTAY ve 4 – BAYDARŞAH arasında gözüküyor.

   

 • 5. AYAK

  7 – KIMURA favorim. Son koşusundan sonra güzel ilerleme gösteren 2 –BARDO rakibidir. 4 – RADİKAL STAR plase.

   

 • 6. AYAK

  1 – DANCO güzel dereceli yarışı ile favorim. 7 – RAPİDİMSU gördüğü koşu sonrası farklı koşabilir, dikkat.

  BOL ŞANSLAR

GÜNÜN ALTILI KUPONU

31.5 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
H
1
3
4
5
8
2
2
3
4
2
4
7
1
7
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.