AT YARIŞI TAHMİNLERİ 13 MAYIS SALI

AT YARIŞI TAHMİNLERİ
1. KOŞU TAHMİN: 5 – TOZAN mesafesinde bankom. 2 – KARAESER sert rakibidir.

2. KOŞU TAHMİN: 1 – BAŞ NAMIK favorim. 4 – AKŞEHİR rakibidir.

3. KOŞU TAHMİN: 2 – SERGENHAN bu sefer ağır kilosunu yansıtamayabilir, yinede uygun grupta favorim. 4 – LOWMAN sürekli tableda geziyor, sprint mesafesini ayarlarsa kazanır.6 – NEIGHBOUR SOLDIER ve 8 – BONKOS plaseler.

4. KOŞU TAHMİN: 2 – SILVER SHOES favorim. 5 – PERFECT GOLD ve 4 – ÜMİDİM rakibidir.

5. KOŞU TAHMİN: 5 – BAŞKENTLİM’ın kazanmasını bekliyorum, favorim. Küçük kuponlara tek atılabilir. 6 – ASİL DESA rakibidir. 4 – MANTARKIZI plase.

6. KOŞU TAHMİN: 2 – KARAPENÇE son güzel yarışı ile bankomdur.

7. KOŞU TAHMİN: 2 – YILDIRIMBEY, 5 – MITELO ve 3 – CANIS MAJORIS favorilerim.

8. KOŞU TAHMİN: 6 – BİTİRİM KARINCA favorim. Orta mesafenin başarılı safkanı 5 – İMPARATOR rakibidir. 1 – DORABEY hazır geliyor. 3 – BÜREBEY kendini unuturursa güzel koşar. 2 – ATİKTAY plase.

9. KOŞU TAHMİN: 2 – ASLIGİBİ bankom.

ANKARA 2.ALTILI GANYAN
8.1 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
2
4
5
4
5
6
2
2
3
5
1
2
3
5
6
2
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.