Ana Sayfa / Tahminler / ANKARA’DA ZORLU PROGRAM 26 EYLÜL ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ

ANKARA’DA ZORLU PROGRAM 26 EYLÜL ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ

1.AYAK: Ankara'da kazandıktan sonra şansını İstanbul 3 kere deneyen 3 - KARAÇİ orada kazanamasa da güzel tabelalar yaptı, favorimdir. İlerleyen yaşına rağmen istikrarlı koşabilen 6 - CHANTALLE RUA kısalan mesafede çok daha iyi koşacaktır. 1 - ZENCİRBEY ağır kilosuna rağmen Halis Karataş ile koşacak, mutlaka yazılmalı. 7 - CİVANHAN çıkış yapmasını bekliyoruz ama İstanbul'da kendini gösteremedi, bu koşuda da bir şans daha vermek istiyorum.

2.AYAK: Zorlu koşuda devam eden formlarıyla 1 - LAŞİN ve 2 - GÜLERANA favorilerim. 6 - ZÜLÜMKAR, 8 - BAHTIŞAHANE, 7 - PAMUK NİNE ve 11 - BAŞKENTLİM rakipleridir.

3.AYAK: 2 - GOLDEN TOWER önde tempoyu bırakmaz gibi gözüküyor, mesafe uzamadıkça da inatçı yapısı ile başarılı oluyor. Çok fazla yıpranmayacaktır ama yine de 7 - YILDIRIMBEY gibi geçen sene bu koşuyu kazanan güçlü sprinter bir isim var. Bu safkanlardan ikili bekliyorum.

4.AYAK: 6 - WOW SO NICE, 7 - ABUDARAM ve 10 - SCARF ekürileri favorim. Kumdaki başarılı yarışı ile 2 - BİRHAN ve gördüğü koşu sonrası formunu yükselten 9 - HAMARAT ekürilere rakiplerdir.

5.AYAK: 7 - EDUL Maiden'dan çıktığı son yarışını çok temiz kazandı, iyi durumu ile favorimdir. 8 - FAIRY FAST hep favori ama hep tabelada kalıyor, bu sefer grup uygun. Kumda bu grup için uygun yarışlar çıkartan 4 - CONEY ISLAND bu ikiliye rakiptir. 1 - CANBERKHAN bu koşu kapalı kutu gibi, sürpriz önerimdir.

6.AYAK: İstanbul pistindeki son iki yarışını başarılı bulduğum 1 - LENGÜR LÜNGÜR sevdiği pistte banko tercihimdir.

Altılım

3-6-1 /// 7
1-2-6-8-7-11
2-7
(6-7-10)-2-9
7-8-4 // 1
1

Bol Şanslar

18
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000
Bombaci
Ziyaretçi
Bombaci

Selamlar. Ankara 1.KOŞU: 2 numarali KARAMEMDUH ve 1 numarali TURBOCU nun önde koyacagi tempoya kim eşlik eder de bozar veya geriden kim gelir acikçasi cok rakip goremedim. Son duzluge beraber cikacak olan bu iki safkanin yanina suprizde ayabakan yavrusu nu kestirdim10 numarali HALENAY 3. Şans verecegim isim olacak. 2.KOŞU: Kafayi alacagini düsündügüm 7 numarali THE YILDIZER çimde ciktigi gibi gelir mi bilmiyorum. Bildigim sey 9 numarali OLGO ve  5 numarali MOBANGO nun kafa-burun potaya girecegi. ilk yarisinda pek zorlanmayan 10 numarali PAMUK SEKER e de imkan varsa şans tanimak gerekir. 3.KOŞU: Buyrun burdan yakin tarzinda bir yariş. Riske edecegim. 1200… Read more »

Yasin
Ziyaretçi
Yasin

Golden Tower banko

Bombaci
Ziyaretçi
Bombaci

Tesekkurler admin deniycem:) bu arada 1.koşu icin 6 numarali HALEPLI KIZI tekrar dikkatle izledim. Ariza falan yoksa Omer kaya çok rahat galop yaptirdi. Nedir hedef bilmiyorum ama bir sonraki yarista kimle kosarsa koşsun yanina at yazmam.

Ramazan Yılmaz
Ziyaretçi
Ramazan Yılmaz

hangi kapak açılmadı admin benmi göremiyorum

Bombaci
Ziyaretçi
Bombaci

özcan yildirim ispiyonlamiş. 🙂

ozgur
Ziyaretçi
ozgur

Syn admin kocaeli yarınlarımızı bekliyoruz

Syn admin koceeli yorumlarinizi bekliyoruz

ozgur
Ziyaretçi
ozgur

Koceeli yorumu yokmu arkadaslar

Ramazan Yılmaz
Ziyaretçi
Ramazan Yılmaz

Kocaeli ilk ayağın bombalarıda 7-9 oynayacaksan değerlendirebilirsin admin

Bombaci
Ziyaretçi
Bombaci

Ben kocaeline baktim 🙂 1.ayak: normal şartlarda 5 numarali LEO nun kazanmasini bekliyorum. Hatta 5 boyda startta takilma avansi veriyorum. Rakip arayanlar icin (2-1-7-10-3)

2.ayak: 1 numarali CIKMAZHAN haliyle cok farkli duruyor. Rakipler (7-4-2-3)

3.ayak: 2 numarali DEMIRRIFKI nin yanina 6 numarali LONGLIVE ilave ettim.

4.ayak: 5 numarali YOLAALAN ve 4 numarali YALIMSOY arasinda gecmesini bekliyorum.

5.ayak: 4 numarali RAINY MAN bankom

6.ayak: 1 numarali LEBRIZ i m.kaya ile tek yakalamazsam gozum acik gider. Kupon bu haliyle 7 lira 20 kurus.

Yazar: admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.