ANKARA 30 Mayıs 2013 Altılı Tahminleri

ANKARA30 Mayıs 2013, Perşembe
 • 1. AYAK

  Uygun mesafe ve rakipler içinde 1 – ROE DEER BANKOMDUR.

 • 2. AYAK

   7 – MY PEGASUS ve İstanbul’dan iyi gelen 8 – WILLISTON favorilerim. Maiden yarışlarında tabeladan düşmeyen 5 – MASAI MARA plasede, gördüğü koşu sonrası daha da iyi duruma gelen 6 – MONTRACHET sürprizde düşünülmeli.

 • 3. AYAK

  Bu mesafede kazandığı yarışı oldukça iyi olan 5 – POWER OF THE SUN küçük kuponlar için tek önerilebilir. Daha sonra ise 9 – HASŞİMŞEK, 6 – SIRKAYA ve 2 – İLKAR büyük kuponlarda bulunması gereken safkanlardır.

 • 4. AYAK

  23 MAYIS 2013 tarihinde SARAYCAN’ı altılılarımıza tek vermiştik. O yarışta, virajdan sonra liderliği rahat alan ÖZMUTLU’nun son 200m’de sağrısına tutarak hatta ensede gelen 5 – TURABİ yarışı rahat kazanacak izlenimini vermişti. ÖZMUTLU’nun yanına yürüyerek gelip fark boyuna kadar indikten sonra son 50m çalışmaya başlayınca arttıramayıp yarışı kaybeden TURABİ, bugünkü yarışın en şanslı ismi durumuna gelmiştir.(TURABİ’nin O günkü ganyanı 25 liraydı)  SARAYCAN ise bu iki atın en sağında, jokeyinin bütün gayretine rağmen üçüncülükle yetindi.   Geçen sezondan bu yana koşmayan TURABİ’nin dinçlikle koştuğu bu koşu sonrası daha da iyi galoplarla katılacağı bu koşuda günün ikinci BANKOSUDUR. 25 MAYIS 2013 yarışını ise aşağıdaki buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

 • 5. AYAK

  2 ay aradan koşacağı ilk yarışa fena olmayan işlerle katılacak olan 7 – EXECUTE ilk atım. Belirtmekte fayda var 7 – EXECUTE, ANKARA kumunda ilk defa koşması ve nefes gibi handikapları olmasa ADANA yarış dereceleri ile bu gruptan çok üstün gözüküyor. Plaselerde tahminler ise 1 – QUICKLY ve 2 – TORCHY. Bomba düşünenler için 4 – INSEPTION‘u önerebilirim.

 • 6. AYAK

  Oldukça karışık bir Maiden koşusu ile Ankara’da son ayağı bitiriyoruz. Ankara pistinde bir koşu gören ve bu koşuda KGDB olmadan denenecek safkan 4 – HERE TO WIN, hayatının ilk koşusunu geçen hafta yapan ve o koşudan sonra  daha da iyiye giden 11 – SEL SEBİL, son yarışları ve işleri çok iyi olan 7 – ROYAL TOZAN, İzmir kum yarışları bu grup için tatminkar olan 6 – PRENS MURAT başta tuttuğum safkanlar. BOL ŞANSLAR

GÜNÜN KUPONU
12.8 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
1
5
6
7
8
2
5
6
9
5
1
2
4
7
4
6
7
11

Yazar: admin

25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Tahmin paylaş.x
()
x