Ana Sayfa / Tahminler / ANKARA 04 Haziran 2013 Salı Altılı Tahminleri

ANKARA 04 Haziran 2013 Salı Altılı Tahminleri

ANKARA04 Haziran 2013, Salı Altılı Tahminleri

 • 1. AYAK

  2 - HAYAT NUR ilk yarış derecesi ve daha iyiye götürdüğü işleriyle küçük kuponlarda tek atılabilir. 4 - BAKKIZ rakibidir.

 • 2. AYAK

  RUDDY'i geçtiği son yarışı oldukça başaraılı olan 7 - KENTUCKIAN bu koşuda da favorimiz. Adana'da oldukça başarılı yarışlar çıkartan ve Ankara'daki ilk koşusu tatminkar olan 10 - KORKUT,  KARATAŞ ile ilk rakibidir.  Gördüğü koşu sonrası daha iyi duruma gelen 1 - HINZIR farklı bi yarış koşabilir.  12 - KING BOLT sürpriz.

 • 3. AYAK

  Oldukça karışık bir ayak. 8 - AHPAR başta olmak  bu ayağı HEPSİ seçeniği uygundur.

 • 4. AYAK

  1 - INCITATUS bu gruptan daha iyi derecelere sahip. Günün ilk BANKOSUDUR. 5 - ARAP BABA ikili için düşünülebilir.

 • 5. AYAK

  Bu grupla koştuğu son yarışında 10 boy startta kalmasına rağmen iç kulvarda iyi yer tutan ve zorlanmadan yakın ara 5. bitiren 9 - ROBINHO, aynı yarışta sprinte kalkan 3 at arasında 2. olmasına rağmen daha iyi gördüğüm 5 - BLACK AND WHITE, düzgün aksiyonu ve inatçı stili ile 3 - KÖYLÜM, bu sene ilk defa çim piste çıkacak olan 6 - FULL TIME TRAGEDY, 2 ay ara vermesine rağmen iyi durumda gözüken 8 - PARATONER, bu grubun üstünde olan 10 - RODOPLU ve 11 - CHATA BOX, uygun kilosu ile 12 - JOANYKO düşünülmesi gereken safkanlar. Oldukça karışık bir ayak, pencere bırakmadan bu ayakta HEPSİ olarak düşünülebilir.

 • 6. AYAK

  İyi işleri, uygun kilosu ve yeterli derecesi ile 10 - DENİZSUYU son koşuda BANKOMUZDUR. BOL ŞANSLAR

GÜNÜN KUPONU
57.6 TL
1. Ayak2. Ayak3. Ayak4. Ayak5. Ayak6. Ayak
2
4
1
7
10
12
H
1
H
10

Hakkında admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir