ANKARA 04 Haziran 2013 Salı Altılı Tahminleri

ANKARA04 Haziran 2013, Salı Altılı Tahminleri

 • 1. AYAK

  2 – HAYAT NUR ilk yarış derecesi ve daha iyiye götürdüğü işleriyle küçük kuponlarda tek atılabilir. 4 – BAKKIZ rakibidir.

 • 2. AYAK

  RUDDY’i geçtiği son yarışı oldukça başaraılı olan 7 – KENTUCKIAN bu koşuda da favorimiz. Adana’da oldukça başarılı yarışlar çıkartan ve Ankara’daki ilk koşusu tatminkar olan 10 – KORKUT,  KARATAŞ ile ilk rakibidir.  Gördüğü koşu sonrası daha iyi duruma gelen 1 – HINZIR farklı bi yarış koşabilir.  12 – KING BOLT sürpriz.

 • 3. AYAK

  Oldukça karışık bir ayak. 8 – AHPAR başta olmak  bu ayağı HEPSİ seçeniği uygundur.

 • 4. AYAK

  1 – INCITATUS bu gruptan daha iyi derecelere sahip. Günün ilk BANKOSUDUR. 5 – ARAP BABA ikili için düşünülebilir.

 • 5. AYAK

  Bu grupla koştuğu son yarışında 10 boy startta kalmasına rağmen iç kulvarda iyi yer tutan ve zorlanmadan yakın ara 5. bitiren 9 – ROBINHO, aynı yarışta sprinte kalkan 3 at arasında 2. olmasına rağmen daha iyi gördüğüm 5 – BLACK AND WHITE, düzgün aksiyonu ve inatçı stili ile 3 – KÖYLÜM, bu sene ilk defa çim piste çıkacak olan 6 – FULL TIME TRAGEDY, 2 ay ara vermesine rağmen iyi durumda gözüken 8 – PARATONER, bu grubun üstünde olan 10 – RODOPLU ve 11 – CHATA BOX, uygun kilosu ile 12 – JOANYKO düşünülmesi gereken safkanlar. Oldukça karışık bir ayak, pencere bırakmadan bu ayakta HEPSİ olarak düşünülebilir.

 • 6. AYAK

  İyi işleri, uygun kilosu ve yeterli derecesi ile 10 – DENİZSUYU son koşuda BANKOMUZDUR. BOL ŞANSLAR

GÜNÜN KUPONU
57.6 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
2
4
1
7
10
12
H
1
H
10
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Tahmin paylaş.x
()
x