ANKARA 04 Haziran 2013 Salı Altılı Tahminleri

ANKARA04 Haziran 2013, Salı Altılı Tahminleri

 • 1. AYAK

  2 – HAYAT NUR ilk yarış derecesi ve daha iyiye götürdüğü işleriyle küçük kuponlarda tek atılabilir. 4 – BAKKIZ rakibidir.

 • 2. AYAK

  RUDDY’i geçtiği son yarışı oldukça başaraılı olan 7 – KENTUCKIAN bu koşuda da favorimiz. Adana’da oldukça başarılı yarışlar çıkartan ve Ankara’daki ilk koşusu tatminkar olan 10 – KORKUT,  KARATAŞ ile ilk rakibidir.  Gördüğü koşu sonrası daha iyi duruma gelen 1 – HINZIR farklı bi yarış koşabilir.  12 – KING BOLT sürpriz.

 • 3. AYAK

  Oldukça karışık bir ayak. 8 – AHPAR başta olmak  bu ayağı HEPSİ seçeniği uygundur.

 • 4. AYAK

  1 – INCITATUS bu gruptan daha iyi derecelere sahip. Günün ilk BANKOSUDUR. 5 – ARAP BABA ikili için düşünülebilir.

 • 5. AYAK

  Bu grupla koştuğu son yarışında 10 boy startta kalmasına rağmen iç kulvarda iyi yer tutan ve zorlanmadan yakın ara 5. bitiren 9 – ROBINHO, aynı yarışta sprinte kalkan 3 at arasında 2. olmasına rağmen daha iyi gördüğüm 5 – BLACK AND WHITE, düzgün aksiyonu ve inatçı stili ile 3 – KÖYLÜM, bu sene ilk defa çim piste çıkacak olan 6 – FULL TIME TRAGEDY, 2 ay ara vermesine rağmen iyi durumda gözüken 8 – PARATONER, bu grubun üstünde olan 10 – RODOPLU ve 11 – CHATA BOX, uygun kilosu ile 12 – JOANYKO düşünülmesi gereken safkanlar. Oldukça karışık bir ayak, pencere bırakmadan bu ayakta HEPSİ olarak düşünülebilir.

 • 6. AYAK

  İyi işleri, uygun kilosu ve yeterli derecesi ile 10 – DENİZSUYU son koşuda BANKOMUZDUR. BOL ŞANSLAR

GÜNÜN KUPONU
57.6 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
2
4
1
7
10
12
H
1
H
10

Yazar: admin

25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Tahmin paylaş.x
()
x