ALTILI TAHMİNLERİ İSTANBUL 18 MAYIS PAZAR

İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ
 • 1. AYAK

  1 – TEK ZULUT, 2 – MERTKAL ve 3 – DEVKAYA mesafelerinde koşuyorlar ve diğer safkanlardan bir adım önde gözüküyorlar. Yalnız 63 kilo olmaları büyük handikap. Kilolar ağır gelirse 4 – DİGOR, 6 – DEMRE ve 5 – PAYİDARBEY öncelikli plaseler. Mesafenin kısalığından dolayı kilo faktörü küçük kuponlar için elenebilir.

 • 2. AYAK

  4 – BABA SERCAN, SANZATU’nun kazandığı yarışta kendinden çok emin önde tavşanlık yaparken süper gördüm. Kum pistte çok güzel bir yarış bekliyorum. 6 – BUNGEE JUMPER iyi işlerle geliyor, sorun yaşamazsa şansı yüksek. 9 – SİHİRLİ, 7 – MEGAS ve 8 – BLACK HUNTER plaseler. 3 – GREEN HAWK, 2 – HAMZA BİN DAVUT, 1 – FERİDE ANA çok attaki sıralamam.

 • 3. AYAK

  Liderform’un haberine göre nadide safkanlardan GEMİCİ, ayağındaki çatlak sebebiyle uyutulmuş.İlgililerine geçmiş olsun diliyoruz. 1 – BLAZE TO WIN, Yarış dergisi’nin haberine göre geçen seneki SAKARYA koşusundan sonra kemik dağlama işlemi yapılıp yeni sezona İstanbul’da hazırlanmış. 4.aydan bu yana idmanda gözüken safkan ÇALDIRAN koşusundaki performansı aklımızdan çıkmasa da koşu görmeme dezavantajı olduğu için bir koşu bekleyeceğim. 7 – HAKEEM iki koşu kum pistte gördükten sonra kazanamasa da bu koşu için çok iyi sinyaller verdi. 8 – KULOĞLU buradaki son koşusunda 9 – MY DEAR SON’ı geçerken TAY DENEME için çok büyük favori olacağını belli etti. 7 – HAKEEM ile beraber favorimdir. 5 – ES ES RUNNER’ın çim performansı da iyidir fakat bu rakiplerinin yanında tabelayı zorlayacağını düşünüyorum. Sürprizciler için tavsiyemdir. 9 – MY DEAR SON muhteşem kum koşuları sonrasında çim pistte KULOĞLU’nu fazla sıkıştıramadı. Aynı rakip karşısında şansını plasede görüyorum.

 • 4. AYAK

  1 – TONYA uzun bir aradan sonra çok güzel bir derece ile kazandı. O koşudan sonra formunu daha da ilerletmiş gözüküyor, favorimdir. 6 – CHACHKOVA neredeyse DUTY FREE’i geçiyordu, mutlaka yazılır. 8 – TAPIT GIRL kıvama gelmeye başladı, 7 – ELEVATO sprintini ayarlarsa şansı yüksek. 9 – WILLPOWER sert temposu ile gittiği yere kadar zorlayacak, çok atta yazılmalı.

 • 5. AYAK

  Denk bir yarış tercihim hepsi.

 • 6. AYAK

  Geçen sene ÇALDIRAN koşusunda 4. olan 14 – SUZI GOLD bu sene 3.ayda Adana’da ENYALIOS ve GEMİCİ önünde 1900m’de rahat denebilecek bir yarış kazandı. Geçen seneden gözüme kestirmiştiim zaten DİŞİ TAY DENEME için, bence iyide bir yarışa denk geldi, bankomdur.

  Bol şanslar
GÜNÜN KUPONU
144 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
1
2
3
4
5
6
H
7
8
1
6
H
14
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
özcan erdoğan

Volkan başlıkta hata var Pazar yerine Cumartesi yazılmış…İyi pazarlar…

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x