Ana Sayfa / Tahminler / Altılı Tahminleri Ankara 7 Haziran 2014

Altılı Tahminleri Ankara 7 Haziran 2014

ANKARA07 Haziran 2014, Cumartesi
  • 1. AYAK

   1 - DEMİRİZ favorim. Düzelmeler gösteren 4 - ENSARHAN rakibidir. 6 - KOCABATUR, 9 - ERZANBEY, 3 - SAĞNAKHAN ve 2 - PASTACI plaseler.

  • 2. AYAK

   6 - ÇUKUROVA FIRE favorim. 9 - REWARDING GIRL rakibidir. Koşu gören 3 - BERFİNİM mutlaka yazılmalı. 10 - SEKVENS, 4 - BIG VIOLET ve 5 - CINDY BRAS plaseler.

  • 3. AYAK

   Ankara 1.cilikleri sonrası İstanbul'da bitirici sprintiyle çok güzel bir Grup3 kazanan 6 - SAHA KIRAN favorim. 4 - ENDEREFE sert rakibidir. Yarış kum piste alınırsa 3 - BÜREBEY mutlaka yazılmalı.

  • 4. AYAK

   1 - HOŞKADEM kumda geçilmezliğini sürdürüyor. 5 - ARYELE son yarışta ne kadar bastırsa da rakibine tamamen yaklaşamadı. Erken yürürse şansı yüksek.

  • 5. AYAK

   1 - ÇAĞANTERCAN favorim. Rakip arayanlara sprinter safkanlar 6 - SELMET ve 3 - WILD AVALACHE öneririm. Özellikle SELMET, pist ıslanırsa hızlı gidecek yarışta süper bir sprintle işi bitirebilir.

Hakkında admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir