Altılı Tahminleri Ankara 7 Haziran 2014

ANKARA07 Haziran 2014, Cumartesi
  • 1. AYAK

   1 – DEMİRİZ favorim. Düzelmeler gösteren 4 – ENSARHAN rakibidir. 6 – KOCABATUR, 9 – ERZANBEY, 3 – SAĞNAKHAN ve 2 – PASTACI plaseler.

  • 2. AYAK

   6 – ÇUKUROVA FIRE favorim. 9 – REWARDING GIRL rakibidir. Koşu gören 3 – BERFİNİM mutlaka yazılmalı. 10 – SEKVENS, 4 – BIG VIOLET ve 5 – CINDY BRAS plaseler.

  • 3. AYAK

   Ankara 1.cilikleri sonrası İstanbul’da bitirici sprintiyle çok güzel bir Grup3 kazanan 6 – SAHA KIRAN favorim. 4 – ENDEREFE sert rakibidir. Yarış kum piste alınırsa 3 – BÜREBEY mutlaka yazılmalı.

  • 4. AYAK

   1 – HOŞKADEM kumda geçilmezliğini sürdürüyor. 5 – ARYELE son yarışta ne kadar bastırsa da rakibine tamamen yaklaşamadı. Erken yürürse şansı yüksek.

  • 5. AYAK

   1 – ÇAĞANTERCAN favorim. Rakip arayanlara sprinter safkanlar 6 – SELMET ve 3 – WILD AVALACHE öneririm. Özellikle SELMET, pist ıslanırsa hızlı gidecek yarışta süper bir sprintle işi bitirebilir.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.