Ana Sayfa / Tahminler / Altılı tahminleri 31 Mayıs Cumartesi Ankara

Altılı tahminleri 31 Mayıs Cumartesi Ankara

ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ
 • 1. AYAK

  Son koşusu ile toparlandığını belli eden 8 - TORUN CALLAS mesafe uzadıkça iyi koşacak zilenimi veriyor. 7 - PIRZE FOR güzel işleriyle favorinin sert rakibidir. 4 - FROM THE SINOPE ve 6 - MANZANILLO öncelikli plaseler. HEPSİ yazılması kanaatindeyim.

 • 2. AYAK

  6 - LİDER favorim. 4 - DEMİRONUR rakibidir. 1 - ARAPKIR, 7 - ÖZFİDAN ve 2 - AHPAR plaseler.

 • 3. AYAK

  6 - ENYALIOS favorim. 5 - DASKYLEION ve 4 - CEMCEM rakipleridir. 8 - JUNIOR PIANIST, 1 - BE MY SHADOW ve 7 - ILLUSIONIST plaseler. 3 - CAMELOT sürpriz.

 • 4. AYAK

  2 - BABA MEVLÜT artık gelsin diyoruz, bankom. Rakipa rayanlara 7 - KARAÜZÜM ve 8 - ŞAHPAZLI öneririm.

 • 5. AYAK

  2 - ROYAL TOZAN ve 5 - SECRED FAIR favorilerim. 4 - NEIGHBOUR SOLDIER rakipleridir.

 • 6. AYAK

  3 - GENCERHAN favorim. 5 - ÇÖREKLİ BEYİ ve 8 - KANDAHAR rakipler. 1 - SERKANAĞA, 2 - KATIKAZAN ve 10 - ERZANBEY plaseler.

GÜNÜN ALTILI KUPONU
120.96 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
H
4
6
1
3
4
5
6
7
8
2
2
4
5
1
2
3
5
8
10

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
erkan aydogan
Ziyaretçi
erkan aydogan

site deki butun yorumculara slm tahminlerinizdeki samimiyetiniz icin tesekkurler izmir tahminleriniz yayınlanmıyacakmı sızi bekliyoruz artık sizden tahmin almadan oynamıyorum simdiden tesekkurler

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.