9 Temmuz İstanbul Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda 5-KAPIKAYA son tatminkar yarışları neticesinde favorim.1-GÜNHAT favonini en yakın takipçisi.7-ERCÜMENT ve 3-HELİNCAN geniş oynayanlar için alternatif.Eküri destekli 2-HIRÇINKAYA ve 8-FOSFOR sonraki ihtimal.

2.AYAK : İngiliz safkanlarının Handikap-17 mücadelesinde 7-MÜBADELE önde boş bırakılırsa neyaz bayrak ayna yapabilir.1-MYTHOGENIC ve 3-MARSHMALLOW form durumlarıyla ihmale gelmez.8-GÖÇMENHAN, 9-STELLINA ve 10-WOODY siklet avantaklarıyla ihmale gelmez.4-FESTINA LENTE kupona eklenmiştir.

3.AYAK : SEDAT ÖZCAN Koşusunda şartlar 1-SANZATU diyor.Ancak birçok şampiyon safkanın bir koşuda toplanması aralarında tercih yapmayı zorlaştırıyor.Hangi safkanın üstünlük sağlayacağını foto finiş gösterecek gibi.

4.AYAK : Yarış hayatının ilk startında kalabalık grupta aralara sıkışıp faullere mağruz kalan 6-QUEEN OF NABOO bu şartlar altında bile sonlardaki ataklarıyla koşudan üçünlülükle ayrıldı.Bugün muhtemel aynı sorunları yaşamayacağı için yarışa ağırlığını koyacaktır.Ayrıca 7-ŞİİR GİBİ koşuda ağır favori çıkma ihtimalinin yüksek olmasıyla tatminkar ikramiye için 6-QUEEN OF NABOO bulunmaz bir fırsat.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.