9 TEMMUZ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

ANKARA AT YARIŞLARI VE TAHMİNLERİ
 • 1. AYAK

  Handikap 16 koşusunda çıkan ve düşen kilolar bu ayağı karıştırır. 7 – KEMALHAN, orta mesafede daha iyi koşmasını beklediğim 6 – HİLMİ BEY, iyi form tutan 9 – SÜRRE, gruba göre ağır kilosu ile 2 – MERVEILLEUX, 4 – DORA MAAR, 8 – MUZİ, 10 – BONKOS, 11 – ÖZTÜKEL, – ARAP BABA  sırasıyla tuttuğumuz safkanlar. Kısaca ilk ayağı kapatıyoruz.

 • [member]Bu yazıyı sadece üyeler görebilir.

  2. AYAK

  4 – KORKUT favorim. 8 – EPITAPH start sorunu olmasa bu koşuda günün bankosu olurdu. 3 – HARD WORKER’dan iyi bir yarış bekliyorum. 7 – KING BOLT ve sürprizde 6 – MAYAN çok atta düşünülebilir.

 • 3. AYAK

  2 – EFEMİR, 4 – KÖKSALAN ve 1 – KIBRISLI  favorilerimiz.

 • 4. AYAK

  7 – KURTÇABEY günün bankosudur. Rakip ise 1 – BAŞPEHLİVAN.

 • 5. AYAK

  10 – ULTRAMARINE, 2 – SİPSE ve 7 – ONYIL  ilk atlarım. 4 – CHANTALLE RUA ve 5 – JOANYKO sürpriz.

 • 6. AYAK

  Süratli geçecek bu koşuda inatçı safkanlar bir arada kayıba koşacaklar gibi duruyor. 2 – DURMAZBEY formu çok iyi olduğu gibi yakın takip ettiği yarışlarda sonlara doğru tekrar arttırabiliyor. Aynı şekilde 4 – PEKKURT önlerden kopmazsa ve hedef safkanı iyi seçerse şansı yüksek. Sürpriz safkan ise yine sprinter yapısı ile 13 – ÖZFİDAN.

GÜNÜN KUPONU
48.6 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
H
3
4
8
1
2
4
7
2
7
10
2
4
13
[/member]
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Tahmin paylaş.x
()
x