9 ŞUBAT 2018 CUMA KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Takip listemdeki atlardan biri bu koşuda start alıyor. İstanbul pistinde 11 atın start aldığı son yarışında virajı net sonuncu dönen ama dışa açılıp son metrelere kadar birinciyle mücadele eden 5-GÜLÜCÜK buradaki rakiplerine oranla derecede öne çıkmakta ayrıca son yarışına göre mesafenin 100 metre daha uzaması da lehine diye düşünmekteyim aynı jokeyi aynı hatayı bir kez daha yaparsa bu atın yüzünü bir kez daha göremeyeceğini tahmin ediyordur ve ona göre binecektir diye düşünüyorum. 5-GÜLÜCÜK BANKOM.

2.AYAK: Yarışa baktığımda önde sürat yapacak isimin çok olduğunu haliyle çok yüksek tempolara çıkacağını tahmin ediyorum. Bu yarışta önde tempo yapan isimlerin arkasında en iyi yeri kapanın kazanacağını düşünüyorum zor bir yarış ilk bakışta kapamalık gibi görsem de sonra bir kaç isim eledim. Sıralamam şablondadır.

3.AYAK: Yarışa katılan isimlere baktığımda hepsi önde tempo yapmayı seven numarayı kapamaz ise pek bir varlık gösteremeyen isimler olduğunu gördüm, bir tek sprinter isim gözüme çarptı ara sonrası katıldığı yarış muazzam olan isim için yarış hayatı boyunca belki de bu kadar lehine olacak bir tempo daha bulması olanaksız olan 5-WINNER FACE sonlarda yapacağı etkili ataklar ile koşuyu kazanacaktır diye düşünüyorum BANKOM.

4.AYAK: 1-MY FREEDOM‘ın formuna diyecek hiçbir şey yok fakat ağır kg ile katılması bir problem yaratır mı diye düşünmeden edemedim. Sonuç olarak yanına formda bir binici ve eksiksiz hazırlıklarıyla katılacak olan 5-MONTANA ve inatçı isim 2-AKON ekleyeceğim.

5.AYAK: Dört isimi birbirinden ayıramadım sıralamam şablondadır.

6.AYAK: Gerekli kondisyona ulaştığını düşündüğüm 11-CRASSUS, son yarışını önemsemediğim 10-ROYAL STORY ve kalite isim 5-JIMFED başta şans verdiğim isimler olup seri isim 1-KUPALIM, ters bir isim olan 2-SERKAN BEY, 6-BURGANDY BLUE, 4-BEYNAM, 13-MISTER NO, 9-LUXEMBURG ve bugün kazanmak için koşacağına hiç ama hiç inanmasam da arkadaşlarımın yoğun ısrarı ile 3-OVA KARTALI sırasıyla şans verdiğim isimler.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 5

2.AYAK: 12-14-13-11-10-1-4-3-2-7

3.AYAK: 5

4.AYAK: 1-5-2

5.AYAK: 1-3-6-4

6.AYAK: 11-10-5-1-2-6-4-13-9-3

KUPON TUTARI: 72 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Arda

efe
Ziyaretçi
efe

Emeğine sağlık hayırlı cumalar

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

Bol şanslar commandante.
Haydaa gel şimdi işin içinden çık, benim vermediğim atı tek atmissin, benim süpriz deyip çok at yazdığım yeri de tek gecmissin. Ya geçen seferki gibi olursa,güvenmediği m için yatmistim. En iyisi ben şöyle bir selam verip çıkayım siteden “hani bir arkadaşa bakmistim” ya o misal..”))))

Ferhat
Ziyaretçi
Ferhat

Emegine saglik ustat izmir sablanunu ne zman verirsin ufak kuponuda paylasirsa. Sevinirim

efe
Ziyaretçi
efe

Buldum sayende üstad izmiride bi gözden gecircen mi bugün gündüz yapamıcam akşama oynayabileceğimde

ERKAN
Üye
ERKAN

Bol şanslar Arda

Mehmet28
Üye
Mehmet28

Bol şans

redapple
Üye
redapple

commandante hocam tebrik ederim saygılar bol şans…

admin
Yönetici
admin

Tebrikler son anda amorti geldi :)