Ana Sayfa / Tahminler / 9 ŞUBAT 2018 CUMA KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

9 ŞUBAT 2018 CUMA KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Takip listemdeki atlardan biri bu koşuda start alıyor. İstanbul pistinde 11 atın start aldığı son yarışında virajı net sonuncu dönen ama dışa açılıp son metrelere kadar birinciyle mücadele eden 5-GÜLÜCÜK buradaki rakiplerine oranla derecede öne çıkmakta ayrıca son yarışına göre mesafenin 100 metre daha uzaması da lehine diye düşünmekteyim aynı jokeyi aynı hatayı bir kez daha yaparsa bu atın yüzünü bir kez daha göremeyeceğini tahmin ediyordur ve ona göre binecektir diye düşünüyorum. 5-GÜLÜCÜK BANKOM.

2.AYAK: Yarışa baktığımda önde sürat yapacak isimin çok olduğunu haliyle çok yüksek tempolara çıkacağını tahmin ediyorum. Bu yarışta önde tempo yapan isimlerin arkasında en iyi yeri kapanın kazanacağını düşünüyorum zor bir yarış ilk bakışta kapamalık gibi görsem de sonra bir kaç isim eledim. Sıralamam şablondadır.

3.AYAK: Yarışa katılan isimlere baktığımda hepsi önde tempo yapmayı seven numarayı kapamaz ise pek bir varlık gösteremeyen isimler olduğunu gördüm, bir tek sprinter isim gözüme çarptı ara sonrası katıldığı yarış muazzam olan isim için yarış hayatı boyunca belki de bu kadar lehine olacak bir tempo daha bulması olanaksız olan 5-WINNER FACE sonlarda yapacağı etkili ataklar ile koşuyu kazanacaktır diye düşünüyorum BANKOM.

4.AYAK: 1-MY FREEDOM'ın formuna diyecek hiçbir şey yok fakat ağır kg ile katılması bir problem yaratır mı diye düşünmeden edemedim. Sonuç olarak yanına formda bir binici ve eksiksiz hazırlıklarıyla katılacak olan 5-MONTANA ve inatçı isim 2-AKON ekleyeceğim.

5.AYAK: Dört isimi birbirinden ayıramadım sıralamam şablondadır.

6.AYAK: Gerekli kondisyona ulaştığını düşündüğüm 11-CRASSUS, son yarışını önemsemediğim 10-ROYAL STORY ve kalite isim 5-JIMFED başta şans verdiğim isimler olup seri isim 1-KUPALIM, ters bir isim olan 2-SERKAN BEY, 6-BURGANDY BLUE, 4-BEYNAM, 13-MISTER NO, 9-LUXEMBURG ve bugün kazanmak için koşacağına hiç ama hiç inanmasam da arkadaşlarımın yoğun ısrarı ile 3-OVA KARTALI sırasıyla şans verdiğim isimler.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 5

2.AYAK: 12-14-13-11-10-1-4-3-2-7

3.AYAK: 5

4.AYAK: 1-5-2

5.AYAK: 1-3-6-4

6.AYAK: 11-10-5-1-2-6-4-13-9-3

KUPON TUTARI: 72 TL

Hakkında COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.

28 yorum

 1. Bol şanslar Arda

 2. Emeğine sağlık hayırlı cumalar

 3. Erdal Balcı

  Bol şanslar commandante.
  Haydaa gel şimdi işin içinden çık, benim vermediğim atı tek atmissin, benim süpriz deyip çok at yazdığım yeri de tek gecmissin. Ya geçen seferki gibi olursa,güvenmediği m için yatmistim. En iyisi ben şöyle bir selam verip çıkayım siteden “hani bir arkadaşa bakmistim” ya o misal..”))))

 4. COMMANDANTE

  Saol erdal sen fazla takilma bi bakip cik arkadasina :)

 5. Emegine saglik ustat izmir sablanunu ne zman verirsin ufak kuponuda paylasirsa. Sevinirim

 6. Buldum sayende üstad izmiride bi gözden gecircen mi bugün gündüz yapamıcam akşama oynayabileceğimde

 7. ERKAN

  Bol şanslar Arda

 8. COMMANDANTE

  saol mehmet

  • senin gibi cesaret edemedik kafadan risk almaya. tebrikler

  • COMMANDANTE

   bende az kalsın kendimi camdan aşağı atıyordum mehmet :) İlk yarışında bu 6 numara eksik işlerle girmişti ikinci yarışında muhakkak yaz diye not almışım sonra baktım bu gülücük koşuyor risk aldım sildim az daha 17.20 ganyanla çarpıyordu beni :)

  • ben de bir iki yarış daha görsün kısa mesafede yazarım dedim haberli için. düzlükte de spiker kavintay demişti gülücüğe yattık diye düşünürken düzeltti :)

 9. COMMANDANTE

  Patlaya patlaya devam etsin geçen günkü rekorumuzu tazeleyelim inşallah :)

  • patlasın, altılıdan alabileceğimin fazlasını ikinci ayakta ikiliden aldım. sıralı demedik o kötü oldu. en azından 5 sıralı 5 normal yapsaydım iyiydi

  • COMMANDANTE

   hayırlı olsun daha büyüklerine inşallah :)

  • teşekkürler, hep birlikte inşallah. misli yapmadık altılıdan verdiğimizi alamayız bu gidişle

  • COMMANDANTE

   öyle gözüküyor maalesef :(

 10. redapple

  commandante hocam tebrik ederim saygılar bol şans…

 11. COMMANDANTE

  Bari sonda bi çift hane gelse de bir şeye benzese

 12. Tebrikler son anda amorti geldi :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir