9 OCAK 2017 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Son startında sonlarda yaptığı müthiş ataklar ile güzel bir ikincilik yapan Talya yavrusu 9-YARISSA ve yine son startındaki üçüncülüğüyle dikkatimi çeken 3-EGE RÜZGARI arasında geçmesini beklediğim bir mücadele.

2.AYAK: Gündüzeli’nin bir kez daha tercihlediği 4-MADRABAZ ve bugün Tokaçoğlu ile bütünleşmesini beklediğim 3-LİDEREFE arasında geçmesini beklediğim bir mücadele.

3.AYAK: Çok çalıştım ama bu yarışın içinden çıkamadım tercihim HEPSİ.

4.AYAK: Son koşusuna bir anlam veremediğim 2-AYAŞOĞLU favorim. Ara sonrası bir yarış gösterilen 1-ASPENDOS ilk rakip gördüğüm isim. Sonrasında son ikincilikleri başarılı 10-YAPRAK KIZ, 6-ERKUTAY ve 4-CANBULAN.

5.AYAK: Bursa kumunu çok seven 8-SERBEYHAN favorim. İlk rakibi güzel ikincilikleri sonrası 7-HERCULES. Daha sonra ise Gündüzeli’nin tercihlediği 5-WINTER GALLOP, İzmir’den formda gelecek 6-POWER OF BROTHERS ve koşunun bombasını beklediğim iki isim 12-LADY HUNTERS, 13-VINNER BOY.

6.AYAK: Geçen startında Bursa pistini tanıyan güzel galoplarıyla bu yarışa katılacak olan 5-MY COST‘un bugün bu rakiplerini geride bırakmasını bekliyorum BANKOM.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 9-3

2.AYAK: 4-3

3.AYAK: HEPSİ

4.AYAK: 2-1-10-6-4

5.AYAK: 8-7-5-6-12-13

6.AYAK: 5

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
silivrili

Günaydın kardeşim’
Bol şanslar olsun.

kaan

Bursa Yarışları ertelendi üstad urfa yorumlarınızı alalım…..

aksacli

9 OCAK 2017 PAZARTESİ YAPILMASI GEREKEN BURSA KOŞULARI, OLUMSUZ HAVA KOŞULLARI NEDENİYLE,
14 OCAK 2017 CUMARTESİ GÜNÜNE ERTELENMİŞTİR..

Hüso

Bursa iptal urfa tahminleri bekliyoruz

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x