9 Ocak 2014 İzmir Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda 3-BALOUCAT kum pistte iyi bir derece yapıp kazandığı yarış sonrasında çim pistte sert gruplarda koşmasına rağmen tabeladan düşmedi.Tekrar kum piste dönen safkanın bizzat çalıştırdığı binicisiyle kazanmasını bekliyorum bankom.Rakip arayanlara 1-İKİBAKİ, 4-SKYLANDER ve 6-DEMİRAY önerebileceğim safkanlardır.

2.AYAK : Zorlu geçmeye aday günün üçüncü koşusunda 5-ERTANBEY favorim.Son koşusunu kazanan 4-SARI KANARYAM kısalan mesafede yeniden kazanabilir.3-DELİCİHAN ve 1-SON İMPARATOR sikletlerine rağmen ihmal edilmemeli.6-OSMANCAN patladı patlayacak dikkat.2-BURGAZBEYİ ve 7-BALKAN BEYİsonraki ihtimaller.

3.AYAK : Her türlü ihtimale açık olan 4 yaşlı arap safkanlarının KV-7 mücadelesinde 6-ŞAHPAZLI grubun en iyisi.Uzun zamandır koşu görmemiş olsada etkili galoplarıyle kazanabilecek durumda olduğunun sinyallerini veriyor.Eğer bu durumdan etkilenip eksik koşarsa 7-TEKFUR devreye girecek ilk isimdir.2-HIZLITUĞRA bu ayağın olmazsa olmazı.Koşu kazanıp formunu yükselten 3-KARABEDİR çıkışını sürdürebilir.4-MAGMA ise bu ayağı patlatabilir.Çok fazla tutmasamda kaliteli isim 5-PRENSİM ve 1-ALMAATA eklenip rahat bir koşu izlenebilir.

4.AYAK : İki safkanın kapışmasına sahne olacak gibi görünen koşuda 1-GALACTICA ve 6-GÜLENGÜL arasında kıyasıya bir mücadele bekliyorum.Fakat gerek mesafe gerekse 6-GÜLENGÜL’ün eski performansından biraz uzak görünmesi vede H.KARATAŞ tercihi doğrultusunda 1-GALACTICA rakibine oranla biraz daha şanslı.Ben tercihimi 1-GALACTICA’dan yana  kullanıyorum yeri olanlar bu iki safkan arasında ayrım yapmayabilir.

5.AYAK : 3 yaşlı İngilizlerin maiden mücadelesinde 4-GRAND SEA favorim.10-ŞİMŞEK MC QUEEN, 6-NOĞADİT, 11-TOKOĞLU, 1-BEY GAZİ, 8-SEABISCUIT EFE diğer şans verdiğim safkanlar.

6.AYAK : Günün kapanış koşusunda 5-SUMMER LOVE favorim.1-ARZUCAN, 2-NORTHERN WARRIOR, 3-ROYAL CAT ve 8-CURE NOTICE favorinin en yakın rakibi.Startta oyalanmaz ise 12-SHINY MOON günü sürprizle kapatabilir.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 3

2.AYAK : 5 – 4 – 3 – 1 – 6 – 2 – 7 – 9 – 8 – 10

3.AYAK : HEPSİ

4.AYAK : 1

5.AYAK : 4 – 1 0 – 6 – 11 – 1 – 8

6.AYAK : 5 – 1 – 2 – 3 – 8 – 12 // 11 – 10 – 6 – 15 – 16

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.