Ana Sayfa / Tahminler / 9 Nisan Çarşamba İstanbul Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

9 Nisan Çarşamba İstanbul Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

Aslında bugün tahmin yayınlamayı düşünmüyordum fakat yine kendimi tutamayıp programa göz gezdireyim dedim.Programı açmışken kendimi kaptırmışım yine madem içine dalmışken nacizene tahminimi sunmak istedim.Malum birazda hastalık varya tutamıyor insan kendini :) Neyse fazla uzatmadan herkese bol şans dileyip yorumuna geçeyim.

1.AYAK : İlk startından itibaren oldukça güzel performanslar sergileyen 1-GÜLCİHAN favorim.Küçük çaplı kuponlara tek bırakılabilir.Öte yandan 3-ONDÖRTBAHAR son koşusunu maidende kazanmış olsada sonlardaki atakları muazzamdı.Belliki uzun mesafe arayan safkan bugün yine etkili olabilir.2-WINŞAH sonraki ihtimal.Son bir kararla  5-DECOLTE henüz koşu kazanamadı ama orjin olarak uzun mesafede şans vermekte fayda var diyerek şablona ekliyorum.

2.AYAK : Günün ilk maiden mücadelesinde 8-SELAHATTİNBEY koşu tecrubesiyle ilk şanslı isim.Pedigri olarak yüksek potansiyele sahip ancak kolay kazanabileceği yarışlarda temposu düzgün ayarlanmadığı için sürekli fotoya yakın avlanıyor.Tek yazmayışımın nedenide yine aynı senaryoyla karşılaşma ihtimali.İlk koşusunda tabelaya girmemiş olsada idmanlarında adeta ayakları yere basmayan 4-MASTER OF FEAR hasta kaldığım görüntüsüyle rakip olarak önerdiğim ilk isim.Binicisi tarafından hazırlanan 5-OVA KARTALI dili bağlı farklı koşabilir.6-PRINCE OF KRAKOW sonraki ihtimal.

3.AYAK : Son koşusunda tempodan etkilendiği için tabela dışında kalan 6-FOSFOR yatkın olduğu mesafede kazanmasını beklediğim safkan.

4.AYAK : İyi bir form durumu yakalayan 3-AKANTAY favorim.4-BAYDARŞAH ve 2-NİAGARA favorinin en yakın takipçisi.5-DEVKAYA sürpriz.

5.AYAK : Günün yedinci koşusunda 5-ŞEKER AĞA numarayı kapar ve önde rahatsız edilmez ise bir solukta bitirebilir.Ancak 2-BARDO gelirde temposunu bozarsa bu ikilinin kapışmasından 1-KING RIVER ve 3-KUTBEY öncelikli faydalanacak isimlerdir.

6.AYAK : Son koşusunda yarışın çok süratli tempoda gitmesine rağmen sonlardaki ataklarıyla az farkla koşudan ikincilikle ayrılan 1-DANCO aynı zamanda kalitesinide ortaya koydu.Bugünse biraz daha uzayan mesafede kazanması normal sonuç olacaktır.Tek teredütte kaldığım nokta ise G.KOCAKAYA yarış riske girmeden fazla beklemesi ve o ana kadar atı teşvik etmemesi.Kocakaya'nın bu stilinden çok çekmişliğim var ama safkanın kalitesine güvenip banko olarak öneriyorum.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 1 - 3 - 2 - 5

2.AYAK : 8 - 4 - 5 - 6

3.AYAK : 6

4.AYAK : 3 - 4 - 2 - 5

5.AYAK : 5 // HEPSİ

6.AYAK : 1

 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
admin
Yönetici

Geçmiş olsun Ramazan. Bol şanslar

SuaL
Ziyaretçi
SuaL

((((

RAMAZAN-YILMAZ
Ziyaretçi
RAMAZAN-YILMAZ

Geniş oynasak favoriler gelir küçük yaptık coştu altılı

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.