Ana Sayfa / Tahminler / 9 NİSAN 2016 ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
adana altili tahminleri

9 NİSAN 2016 ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar Adana için tahminlerim şöyle oluştu.

1.ayak: Startla birlikte liderliği almakta ısrar edecek safkan olmaması sebebiyle öyle zannediyorum ki meydan (1) JUST BLEU ya kalacaktır son 1000 den sonra da muhtemelen teslimatı yapacaktır. Ama kime? Yarışı baştan sona 2-3 lüğe yaslanarak takip edecek olan (7) RAIN OF APRIL ın son düzlüğe önde çıkacağını düşünüyorum. Safkanı çok iyi tanıyan Müslüm Çelik bu dakikadan itibaren sazı eline alır helede yanına bir safkan alırsa photoya kadar direnebilir. ZEMBİLE bu mesafede şans vermiyor bu safkanin yanına da sadece (4) JAKŞİ JİLKİ ve (9) ZELENİKA yazıyorum.

2.ayak: Agf de ne çıkar kestirmek zor ama en fazla 1.50 ganyana koşacağı kesin. Gelmez ise devreye girecek cok fazla safkan var. Bahsetmiş olduğum safkan (8) PERİ BEYİ. Dileyen tek atabilir. Ben yanına başlarda çok şey beklediğim ama bir türlü istenilen kıvama gelemeyen belkide (bana göre) en rahat grup ve uygun mesafede koşacak olan (2) DAR ES SALAAM yazacağım.

3.ayak: (2) ALARM yarışlarını çok rahat şekilde kazanıyor. Tartışmasız yine yazılması gerekecektir. Yalnız burada bir parantez açmak istiyorum. Özellikle Adana'da favori olmadığı bu tarz yarışlarda adeta kendisini ispatlarcasina at binen Ömer Kaya (5) DİRENŞAH la bütün oyunu bozabilir. Açıkçası çekincem var. 3. safkanım ise büyük ihtimal bu yarışta Agf çıkacak olan GÖKKURT tan afaroz olan A.Kaçmaz la koşacak olan (1) AŞK VE GÜL ve son olarak (4) GÖKKURT olacaktır.

4.ayak: Ben zaten bu safkanin hiç boş kilo ile kazandığını görmedim. Daha önce 60-61 hatta 63 kilo ile kazandığı yarışları da biliyorum. Hatta bu yarışları Ferit Yardımcı ile de kazandığını da biliyorum artı birde son yarışında MISTER STRONG gibi bir safkana boyunla geçildiği aklıma gelince risk almak kaçınılmaz oluyor. Kalitesine inandığım (1) TIME FEEL risklide olsa BANKOM dur.

5.ayak: Ters oyunuma devam etmek istiyorum. Büyük favori çıkacak olan (1) BERRAGUL ü tek atmak isteyene elbet lafım olmaz. Ben bu safkanı plasede ve supriz de iki safkan la yıkacağım bunlar (4) PAMUK NİNE ve (6) DİLBER GÜLÜ.

6.ayak: Buraya kadar 4 lira 32 kuruşa geldik. Zannediyorum yeterince safkan yazmaya yerimiz olacağı gibi basit gibi görünen programda tatmin edici bir ikramiyeye de inşallah gidebiliriz.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 4-9-7

2.ayak: 8-2

3.ayak: 2-5-1-4

4.ayak: 1 TEK

5.Ayak: 1-6-4

6.ayak: 9-8-5-2-4-10-7

Kupon Bedeli: 30.24,- TL

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 1-2

2.ayak: 4 TEK

3.ayak: 8 TEK

4.ayak: 2-5-1-4

5.ayak: 1 TEK

6.ayak: 1-6

7.ayak: 9-8-5-2-4-10-7

Kupon Bedeli: 28,-TL

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

164 yorum

 1. bol şanslar bombacı

  • Bombaci

   Tekler ve lütfen kuponunu 15.29 da gönderme :) Yoksa admine söyleyeceğim sana tahmin için saat sınırı koysun :))) şaka bir tarafa sanada bol sanslar

 2. Bombacı süper kupon yapmışsın Tebrikler ben birinci ayakta 7 ikinci ayakta 8 tek atıp altilima baslicam sonrasına bakicam vede senin tuttugun atları da ekliyecegim

 3. güzel düşünceler lakin 1.ayakta ezgili beyaz bayrak ayna yapabilir tam mesafesi birde sercan aktaş gaktörü var değerlendirin derim

  • Bombaci

   Tekler. Bir defa daha inceledim. Altılı da olmaz diye birşey yok tabi ki. Sadece mesafeden dolayı safkanı bir adım geride tutuyorum. Bol şanslar dilerim size

 4. Erdal Balci

  Sevgili BOMBACI (kardeşim ),ismin gibi bomba bir kupon olmuş, sizlerin bu
  Kuponlarini görünce, yorumlarınızı okuyunca düşüncelerim 180 derece degisiyor
  Ellerine sağlık

  • Bombaci

   Erdal abi bizimki si istanbul işi nohut dürün olmasa da concon işi ıslak hamburger ile kahvaltıyı geçiştidik:) bol şanslar dilerim

 5. 1.ayak=4../2…/5
  2.ayak= 8…/5../10……………./7
  3.ayak=4…/2…………………../5
  4.ayak=34…../2../1
  5.ayak=1/………/6…/3
  6.ayak=5……./94

  1. kosu=2

 6. Erdal Balci

  ADANA için kupon yapacak arkadaşlarin dikkatine
  Bugün ADANA da hava sağanak yağışlı, pist bilgilerini almadan kupon yapmayın.
  Mesala; TİME FEEL ıslak pistte yürümüyor
  DİLBER GÜLÜ ıslak pistte gayet iyi

 7. ERKAN

  Bol şanslar bombacı..
  Benim kafa durdu oyun kuramıyorum :))

  • Erdal abi sana bir dürüm hazırlayayım :)).bak Nasıl hemen coşuyor :))

  • Erkan seni Erdal abi sandım :)))

  • Erdal Balci

   Desene durümler iki oldu.ben dürümümü vermem valla:)))

  • Erkan bugün sen oynama dinlen , cok yıprandın bence , kafandaki şablonu bana söyle yarı yarıya ortak oynayalım .belki bu tarz çalışırsak bu altılıyı alt ederiz :))

  • Bombaci

   Erdal kurguyu yapamıyorsan yüklenme. Senin ufak kuponlar benim çok hoşuma gidiyor.bol şanslar dilerim

  • Erdal Balci

   Valla BOMBACI yorumları okudukça iyice kafam karıştı, tek dediğim atin yanına 5 tane hepsi dedigim yeri tek geç gecmeye karar verdim.yani oynamadan kaybettim.içimdeki duyguyu bastırmak için basit bir ouin kurguladim onu yatiracam
   4,6 ☺ 8 ☺ 2,4,5 ☺ 1,6 ☺ 1 ☺2,5,8 sadece 2 tl.

 8. Admin ilk ayak için teki söylermisin, dünkü kazayı yaşamayalım:))

 9. Adminden bize hayır yok..
  4
  8.2.5
  2.4.1
  1
  1
  9.8.10.4.5
  Bence kusursuz..:))
  Yeterınce tek var;))
  Yeterınce risk var :))
  Keseye muazzam uygun:))
  Birde okudukmu bu iş tamam :)))

  • Adanaya bakmadım şahin, sadece istanbul var.

  • Mazerete bak:)). Bültenin mi yok paylaşayım:)
   Zamanın mı olmadı bekleyeyım :))
   Moralin mi bozuk , düzelteyim :))
   Ama bana o tekleri vermek için mazeret sunma:))))

  • Bombaci

   Ya arkadaş adminin nedir senden çektiği. Sana cevap verse 1 vermese 1000 pişman :))))

  • yasemule

   en güzel stil bu aslında şahin, 10 seneyi aşkın altılı oynarım hep 3 tekle oynadım şimdiye kadar :) ufakta aldığım oldu büyükte, tek şunu anladım bu altılıda; aklına yatan safkanı tek yazacaksın, bol şanslar teklerinin gelmesi umuduyla.

  • Yasemule kardes, senin kuponun beni 10 şiddetinde deprem gibi salladı:). Herkes bilir benim uğurlu sayım 6. Ben şimdi ne yapacağım Admin :))

 10. yasemule

  Adana’dan selamlar güzel dostlar,bol şanslar attığınız teklerin gelmesi dileğiyle.Erkan abi hava kapalı ama henüz yağmadı, yağacak gibi durmuyor valla,üşenmedim incirlik hava durumuna baktım gece 12den önce adanaya yağmur yağmaz diyor :)

  1.ayak: 6
  2.ayak: 3.5.8.10.9.2.1
  3.ayak: 4.2.3.1.5
  4.ayak: 3
  5.ayak: 6
  6.ayak: 4.5.9.10.8.1.2

 11. Hawk

  Bombacı bu yarış için görüşlerimiz pek uyuşmuyor fakat yazdığımız gibi gelmesi dileğiyle tüm dostlara bol şanslar dilerim.İstanbul programını oldukça zorlu bulduğum için pas geçmeyi düşünüyorum bu nedenle şimdilik Adana kuponum bu şekilde ancak ilerleyen saatlerde bir kaç ekleme daha yapabilirim.

 12. Bombaci

  Beyler günaydın. Bugün izinliyimdim geç uyandım. Kahvaltıdan sonra hemen geliyorum. Bakalım SON DAKİKA değişikliği olacak mı???

  • Yandık bu bombacı varya bu bombacı, kahvaltı onun herseyı :))). Acayıp kendını Mutlu edecek sekılde yasıyor o anı :)). Yani saat ikiye kadar kimse onu rahatsız etmesin :))

  • Bombaci

   Ahahhaha.. vallahi öyle. Kahvaltı bir mangal iki :))

  • Ortak cok noktamız var:)).

 13. Bombaci

  Bira uzun olabilir yine :) Ama belki ışık olabilir. Onun için kendi kurgumun nasıl oluştuğundan ve düşüncelerimden izninizle bahsedeceğim. Program elime aldığım da 1. Koşuda dahil olmak üzere koşulların tamamında at binen ÖMER KAYA yine nereler de tek atabilirim diye baktım. Birçok kalite safkana biniyor.

  1.koşu da : GLOİN dedim sonra WİND OF HAEVEN e   baktığım da son koşusunda BARDAM la koştuğunu görünce önde boş kalırsa yetisemeyebilirler dedim olmazsa olmaz dedim.

  2.koşu da : Ömer Kaya ya şans tanımadım. Arkadaşlar aslında 7 li ganyan kurdum az da olsa tüyo veriyor. Burada JAKSİ JİLKİ form olarak bunları sırtında taşır. Eğer ilk ayaktan ya hep ya hiç diyorsanız korkmayin JAKSİ JİLKİ yi tek atın benim 7 li ganyan im da  tek.

  3.koşu da GECE KUŞU: Koşullarının tamamında mücadele etmiş olduğu safkanlardan uzak yemesi benim bu safkanın hazır olmadığı halen nefes probleminin olduğu düşüncesine itti. Son yarısına istinaden ise vermiş olduğu 3 aylık aradan sonra 1200 kumda 1.16 içindeki derece ve yakın ara 2. Ligi önceki koşularinda CANLI HEDEF ve KUMCAAMET gibi safkanlarla mücadelesi benim için artık tamam dedirtti.

  4.koşu da: Arkadaşlar burada çok önemli birşey söylemek istiyorum eğer bu yarışta ALARAM olmasaydı kesinlikle GOKKURT tek bile alabilirdim. ALARAM safkanlari yine çok bozacak. ALARAM gibi safkanlarla mücadele edebilmek için ya sabırlı bekleyiş ve çok uzun bir siprint yada aynı tempoda mücadele yeteneği gerekir dolayısıyla 4 safkanla geçtim.

  5.koşu da: Daha önce 2 defa MİSTER STRONGA 59 kilo ile yakın ara geçilen safkan bırakalım da 61 kilo ile bunları geçsin dedim.

  6.koşu da: ESERHAN: Eğer gelirse ilk sıralarda tutmasam da tek yazmadığım için üzüleceğim tek safkan olacak. Kafada yazdığım safkanlar kadar şansı olduğu gibi Ömer Kaya buraya kadar eli boş gelirse bu koşuyu namus meselesine çevirir.

  Bu kısa özetlenebilir sonra tekrar herkese iyi hafta sonları ve bol şanslar dilerim.

 14. Erdal Balci

  Havaya baktim güneşli, yagmur havası yok, kuponunuzu gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.aaaaa ama burası Antepmiş :)))

 15. herkese bol şanslar benimde adana kuponum şu şekilde
  1 .ayak: 4,5,6,7,8,9
  2. ayak: 2,5,8,9,10
  3. ayak:1,2,3,4,5
  4.ayak: 1,2,3,4
  5.ayak:1 tek
  6,ayak: 5 tek

 16. sirinyerli

  Bol şans herkese
  HEPSİ
  8 5
  4 5 2
  1 3 2 4
  1 4
  5

  • Bombaci

   Arkadaş iki tahmin geldi ikisinde de ESERHAN tek zannedersem pişman olacak gibiyim :)) Bol şanslar..

  • Rahat ol bombacı , :)). Çevre faktörlerden etkilenmiyoruz :)).

 17. ERKAN

  Son hali..lâkin değişiklik ve önerilere açığım :))

 18. Bugün istanbulda son gün 7 li ganyan oynamanızı tavsiye ederim bilen çıkmazsa en çok bilenler arasında pay edilecek ikramiye bu gibi günler extra fırsat bence herkese bol şans

 19. ERKAN

  En çok bilenden kasıt 6 lı 5 li vsvs 7 li 6 da kalırsa havayı alıyorsun :)

 20. ERKAN

  Galiba yani,:))

 21. Bombaci

  İstanbul 7 li GANYAN LA ilgili çok önemli gelişmeler olabilir. Hazırlık aşamasında….

 22. herkeze bol kazançlı günler bugün programa baktığım da para vermez gibi duruyor ama ne olacağı belli olmaz ayaklar var
  1 ayakta 1.2.4.5.7.9
  2 ayak 2.5.8.9.10
  3 ayak 2.4.5
  4 ayak 1//2.3.4
  5 ayak 4
  6 ayak 5.10 son ayakta 10 numara urfa da iyi koştu hızlı safkan beyaz bayrak ayna yapabilir

 23. Sevgili Dostlar hepinize selam, sevgi ve hürmetlerimi arz ediyor, şanslı, kazançlı bir hafta son diliyorum.
  Bombacı kardeş, İş yoğunluğundan hafta içi aranıza dahil olamadım. Az önce ufak bir kupon yaptım.

  4
  1-2-3-5-8-10
  4
  hepsi
  1
  1-2-5-8-10

  10,80 TL.

  Bombacı dördüncü ayakta TEK atmak ancak bir üstada yakışırdı. Benim böyle bir iddiam olmadığından HEPSİ diyerek kapattım :))

 24. herkese bol şans millet. İnsan biraz fazla inceleyince eşşekten bile korkar hale gelip şablonu bozuyor..sizinde başınıza gelmiştir .) ilk ayak handikap16 !!! eğer patlarsa sağ çıkmamız mümkün değil.. sonrada iki tane şartlı 4 var. o yüzden tekimi maiden koşu olan 6.ayakta ESERHAN üzerine kurucam. üzerindede formda jokey ömer kaya var. tekrardan herkese bol şans.. yazdığımız gibi gelsin.

 25. BARON44

  adana
  7,6,5,4,9
  5,8,10
  2,4,5
  4 tek YEDİBELA
  1 tek BERRAGÜL AT YAZANLAR 6 DİLBER GÜLÜ
  5,2,1,8,9,

 26. Onbasi

  adana

  1. ayak: 4,5,7
  2. ayak: 2,3,5,8,9,10
  3. ayak: 2
  4. ayak: 2
  5. ayak: 1,5
  6. ayak: 2,5,8

  **6,48 tl sadece kendime ve kendime bol şanslar dilerim :D:D:D

 27. 1.Ayak ( 1-2 ) 2.Ayak ( 8-10 ) 3.Ayak ( Gökkurt Tek ) 4.Ayak ( 1-2-3-4-5-6 ) 5.Ayak ( 1-4-5-6 ) 6. Ayak ( 9-5-1-2-10 )

  Herkese Bol Şanslar

 28. ADANA YEDİLİ GANYAN VE YEDİLİ PLESEM
  BOL ŞANSLAR HERKESE DİKKAT BİRİNCİ ATLAR ÇOK BÜYÜK FAVORİMDİR VE AYRICA
  İLK BEŞ ATLARA ÇOK DİKKAT İYİ PARALAR.

  1. AYAK. 1.5.2./

  2. AYAK. 2.5.6.4./

  3. AYAK. 10.8./

  4. AYAK. 2. BANKO TEK./

  5. AYAK. 2.3.1./

  6. AYAK. 4. BANKO TEK./

  7. AYAK. 5. BANKO TEK./

  BOL ŞANSLAR HERKESE ÇOK KAZANÇLAR.

 29. ERKAN

  Evet bombacı son durumları alalım :)

  • Erdal Balci

   Evet Erkan ya kismet diyorum ve 1.kosu 2 numaraya 100 misli günün ganyani oynuyorum, tutarsa günü bedavaya getirmiş oluruz kaybedersek de bugunluk yarışa nokta koyariz.

  • erdal abi ömer kaya 1de1 yaptı..)

 30. Bombaci

  Son durum :)

 31. ERKAN

  Ganyan çok düşük abicim o riske daha düşük oranla yüksek ganyan lı denemek daha iyi degilmi…

 32. Bombaci

  Tebrikler Erdal abi. inşallah gün senin günün olur. Erkan son durum aynı bende

 33. Bombaci

  1. Koşu olacak iş değil bütün safkanlar ters koştu :)))

 34. Bombacı halen bekliyorum:) ???

  • Bombaci

   Neyi :))))

  • Ya uçan kuşa bol şans diledin :). Bu garip Şahin adminden yeterince cekiyor, o dilemez:). Onbaşı desen Adam seviyor kendini o hiç dilemez :)). üç kuruşluk altılı yapıyoruz diyemi gözüne çarpmıyor kuponumuz :)))
   Yok mu bu garibana bol şans dileyecek :))))

  • Bombaci

   AAA.. şahin ayıpsın yawww. Al benim şansım da senin olsun. Olur mu öyle şey. Sen artık bizden olduğun için misafir muamelesi görmüyorsun hepsi o.

  • Erdal Balci

   Valla sahin biz onu sablon sandık. Hani oynayinca remini cekip paylasiyorsun ya biz kobrayi pardon kuponu bekliyoruz:)))

 35. ENTERESAN ATLAR DİKKAT İLK AYAK. 8. NO.
  İKİNCİ AYAK. 6. NO. ÜÇÜNCÜ AYAK. 6. NO.
  DÖRDÜNCÜ AYAK.5. NO. BEŞİNCİ AYAK. 2.NO. ALTINCI AYAK. 1. NO. BU ATLARA DİKKAT DİKKAT DİKKAT.!!!!!!!!!!!!

 36. ERKAN

  Buda ters açı olsun…

 37. Erdal Balci

  Meleği dinlemeye karar verdim

 38. ERKAN

  Şahin kuponu göremedik lâkin bol bol şanslar

  • Ya Nasıl görunmez Erkan ilk sayfada :) bol sanşlar senın kazanmanı cok istiyorum, buna benden cok ihtiyacın var, mangal bekleyebilir biraz daha

 39. 4 tek
  8 tek
  H
  H
  1 Tek
  5.8.9

 40. Bombaci

  Erkan şahin kobrayı salacak ama ne zaman bilmiyorum :)))

 41. ADANA ALTILIM BOL ŞANSLAR HERKESE.

  1. AYAK. 2.5.6.4.1.8.7.3.9./

  2. AYAK. 10.8.5.2.6.9./

  3. AYAK. 2. BANKO TEK./

  4. AYAK. 2.3.1.5.6./

  5. AYAK. 4. BANKO TEK./

  6. AYAK. 5.1.2.10.8./

 42. crone

  1.2.4.7
  2.5.6.8.9.10
  2.4
  1
  1.6
  2.5.8.9
  Benim altilimda boyle..

 43. 4
  4
  h
  h
  1
  5.8.9

 44. Bombaci

  Galiba 7 li ganyan burunla gitti :(

 45. 4 aldim dedi ama 7 numara harika sprinte kalkti jetgibi uctu ))

 46. BARON44

  bombacı hafta içi buraya yazı yazmıştım hatirliyon rain of april kopru geliyor diye erdim galiba kendimden korkmaya başladım tek tutugumuz atı tek atmıyoruz

  • Bombaci

   Abi inan bu kadar uzun bir siprint beklemiyordum. Sok oldum inan. Ben yine 3 at da bularak kendimi şanslı hissediyorum. Olsun

 47. Bombacı kobrayı gönderdım. Ama aba kupon yattı:)). Totem lazım hemde çokkkkk . Her tarafı tek görüyorum:)))

  • Bombaci

   Ben bu sözü bir yerden hatırlıyorum ama 😂😂😂

  • Erdal Balci

   Sahin sana basit bir totem;
   1.koşu 2 geldi.
   2.koşu 7 geldi
   Totem;
   O zaman 3.koşu ya 5 ya 7 yada 9 gelecek.7 nin şansı cok az görünüyor. 5 veya 9
   Eğer 3.koşuya 8 gelirse ,diğer koşullarda 2 tana 1 çıkacak. Nasil ama:)))

  • İkinci ayak 8 gelsin :)

  • Erdal Balci

   Evet.8 geldi:)))
   Toteme devam;
   Koşular ihtimal bundan sonra ,4-1-1-8 şeklinde sonuclanacaktir
   ●4 koşuda 4 ün gelmesi kendinden sonra gelecek 2 tane 1 in habercisidir.1.kosudaki 2 merkezdedir.5.ayağın 1 i 2.ci koşunun 7 sini 8 e tamamlar.5.koşunun 1 i agf olduğundan çıkan atla (6) 2 7 yi tamamlar.:)))

  • Bombaci

   Erdal abi çok alem adamsın :)))

  • Erdal abi 2 gelmeli :)

  • Erdal Balci

   Şahin 2 de geldi
   Totem:3.ayağın 2 si son ayağın 9 na göz kırptı :)))

  • Erdal Balci

   Sahin harika gidiyor
   Kac gelmeli?ben bu totemi sevdim

 48. BARON44

  ben bu atla atlılı buldum.4 bin lira ordan biliyorum benim sevdigim atlardan

 49. Bombaci

  Baron bu sarkan çimde ne yapar sence???? BEN bu taktikle koştuğunu ilk defa gördüm. Tam olarak hazır. Helal olsun valla

 50. ERKAN

  Zırt noktası 8 gelmeli…

  • Bombaci

   Rahat ol Erkan ben senin için bağıracağım valla. Zamanında şahin için çok bağırdım :)))

 51. Bombaci

  O değilde (8) in ganyanı 1.50 yine geçmese de rezil olmasam :))))

 52. Sana helal olsun bombacı altılı tutmasada ilk ayak için yaptıgın yorum süperdi bence bu güzel zevkli yarış yorumun altılıyı tutturmuş kadar önemli teşekkürler tek geçiyorum seni bolşanslı tahminler

  • Bombaci

   Teşekkürler İlyas elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Sanada bol şanslar dilerim.

 53. Kobrayı saldık ama sıtenın yolunu bulamadı.. Nerde benım kobram Admin :)))

 54. Admin kuponum nerde :)

 55. DÖRTLÜ GANYANIM BOL ŞANSLAR.

  1. AYAK. 2.1.5.4./

  2. AYAK. 2.3.1.5./

  3. AYAK. 4.6.5.2.1./

  4. AYAK. 5. BONKO TEK.

  MİSLİ. 6.

 56. Site karıştı yönetici ortada yok :)).

  • Bombaci

   Şahin harikaa vallahi helal olsun. 36 kuruşa bu atılıyı bulursan müthiş olur. Tebrik ederim

  • Bombacı totem yapabilir misin ;)
   Baron nerde bu arada sihirli kelimeyi söylemeli , bu kuponun tutması için :)

 57. Bombaci

  Admin teşekkür ederim. Anladım seni. Birde sana ulaşmak için mail adresini sordu Erdal abi ben yine sazan gibi atladım. Kusuruma bakma sen :)

 58. Bombaci

  Mailini aldım.

 59. Erdal abi 1 veya 3 gelmeli :)

 60. Onbasi

  metiiiinnnnnnnn :))) buraya kadar gayet iyi geldiğimi düşünüyorum :))

 61. BENCEDE. 2.3.1.5. GELMELİ. BOL ŞANLAR

 62. Bombacı, bu ayakta herkes başka hayaller
  kurmuş :) Galiba yolun sonuna geldik :)

 63. Onbasi

  wışş bende yattım :D:D

 64. Onbasi

  protesto sonucu 2 yi birinci yaparlarmı bombacı:D

 65. Bombaci

  Ben neyin protestosu anlamadım ki :)))))

 66. BOMBACI BOL ŞANSLAR

 67. Bombaci

  Arkadaşlar bir süre yazamayabilirim. Veliefendi yolculuğu başlıyor bende. Şimdiden herkese bol şans tutan arkadaşlara hayırlı olsun diyorum.

 68. Onbasi

  ama söylerken ben bile güldüm ciddiye nasıl alırsınız

 69. Onbasi

  ayneennnn yine afg at geldi yine 1,60 lık at bende yok bunlar doğum sancıları istanbul seni 4 liraya avlayacağım:D

 70. Adrian

  tebrikler bombaci bugun adanalarin cogu icerde :))

 71. Tebrikler BOMBACI bende buldum

 72. Erdal Balci

  Kazanan arkadaşlar tebrikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir