Ana Sayfa / Tahminler / 9 NİSAN 2016 ADANA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )
adana altili tahminleri bycreed

9 NİSAN 2016 ADANA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

1- Ayak Grubun üzerinde performansıyla daha sert gruplarda mücadele etmiş olan (4) JAKŞİ JİLKI favorim. Safkan aslında risk edilebilecek bir isim lakin grupta çok ters safkanlar mevcut. Kalabalık geçeceğim ilk ayağa ilk rakip olarak son orta mesafe yarışını dikkate almadığım uzun mesafede çok daha iyi koşan (6) MÜRÜVVET, uzun süre sonra sonunda beklenen yarışı gerçekleştiren (9) ZELENİKA, inatçı karakteriyle (7) RAIN OF APRIL ön planda ki isimler. Geri planda ise (2) EZGİLİ, (5) ZEMBİL ve (3) AKAYLA öneririm.

2. Ayak Son startında kendisinden daha sert tempoyla liderliği isteyen KHAOS MAN'e direnemeyen o gün için yarışı 2.likte takip edip düzlük üzerinde ki rakiplerine geçit vermeyen. Çok diri görüntüsüyle o gün için yarışı tamamlayan (8) PERİ BEYİ bugün startla birlikte aldığı liderliği stilinde ki aprantisiyle sürdürecektir BANKOMDUR.

3. Ayak Son 2 yarışıyla sınıf atlayan (2) ALARAM startla birlikte aldığı liderliği alışık olduğu mesafede bitirecek güce sahip safkan ALTERNATİF BANKOMDUR. Safkana tek rakip koşunun süratli gitmesi durumunda etkili olmasını beklediğim (4) GÖKKURT yazacağım.

4. Ayak Rakiplerine oranla çok önde bulduğum (1) TIME FEEL stilinde rakibinin bulunmadığı koşuda, startla birlikte alacak olduğu liderliği fotoya kadar koruması normal sonuç olacaktır. Lakin ikramiye arayacağım koşuda safkana ilk rakip son yarışıyla gözüme giren geçen sezon farklı işlere imza atan (6) YAĞIZEMRE, sevdiği pist ve mesafede start alacak olan (2) DISTANT RISING ön planda önereceklerim.

5. Ayak Günün kalesi çıkmasını beklediğim (1) BERRAGÜL ideal pist ve mesafesinde kazanma şansı yüksek gözüken isimler arasında. Lakin koşunun farklı gidişat açısına sahip olacağını düşündüğümden safkanın düzlük üzerinde kafa burun yarış kaybetmesini de olağan görüyorum. (4) PAMUK NİNE bugün çok boş kalacak ve istediği avansı alabilirse sonlarda müthiş bir direnç göstereceğine inanıyorum. (6) DİLBER GÜLÜ henüz bu grupta zayıf gözükse de ben safkanı çok şanslı buluyorum. Her zaman ters bir koşu çıkartacak hissi veren (5) HAYAL PERİSİ son önereceğim rakip olacak.

6. Ayak Birbirine denk güçteki safkanların mücadelesinde sırası ile (10) TRAVELER, (8) MISTER LOBA LOBA, (2) CAPE FREE, (7) LİTOR, (9) SPLENDOR, (1) BATUTAY ve (5) ESERHAN öneririm.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 4,6,9,7,2,5,3

2. Ayak : 8 TEK

3. Ayak : 2 TEK // 4

4. Ayak : 1,6,2

5. Ayak : 1,4,6,5

6. Ayak : 10,8,2,7,9,1,5

ŞABLON TUTARI : 70,56 TL'dir. Küçük şablon ise 35,28 TL Bol şanslar dilerim.

24
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000
Bombaci
Üye

Bu hıza bayılıyorum işte 🙂 Bol şanslar dilerim

admin
Yönetici

Erken kalkan yol alır 🙂 Bol şanslar

atlara fısıldayan
Üye
atlara fısıldayan

bycreed bol şans paylaşım için tşk.. erken yayınladığın iyi oldu valla. boş vaktimiz varken senin kurguyu iyi bi inceliyim.

Mavi Tik
Üye
Mavi Tik

Bycreed, yine harika bir kupon olmuş, bilgi ve kurgu aynı kuponda güzel kullanılmış, ellerine sağlık. 2.ayaktaki tek cup diye yerine oturmuş. Beni biraz tedirgin eden kısmı 3.ayaktaki Alaram oldu,bildigin gibi son kosusunu Berragulu geçerek 11 lira ganyanla süpriz olsrak gelmişti. Çalışma larinda sanki biraz vasat göründü. Mesafenin kısa olması lehine gibi görunsede formda 3 erkek rakibe direnemryecegini düşünüyorum.

atlara fısıldayan
Üye
atlara fısıldayan

alaramın ayağında diranşan’a ömer kayanın binmesi beni tedirgin etti. ömer kaya birine kılmı kaptı naaptı bindiği tüm atları inadına getiriyor.. o yüzden yarın adanada atlar kadar ömer kayann hangi atları getirebileceğine iyi odaklanmamız lazım.

Bombaci
Üye

Valla aynı düşünmüşüz. Yorumum yayına girince bak oku :))))

Mavi Tik
Üye
Mavi Tik

ADANA
✔Günün ilk ayağında uzunda gruba göre daha iyi performansa sahip JAKŞİ JILKI nin uygun rakipler yaninda güzel çalışmalarıyla ve uygun kilosuyla BANKO olarak
öneriyorum.Rakip olarak her ne kadar uzunda iyi olmasada son totolarina baktığımda sıranın tekrar 1e geldini varsayarak ZEMBIL ,sahiplerinin geçen koşu ZEMBIL ile ekuri koşturduğu MURUVVET e cok güveniyor olmalılar ki bu koşu ayrı kosacaklar.Son olarakta sonlarda acı soprintini hissetirebilecek olan ZELENIKA.
✔PERİBEYİ nin iç kulvardan çıkma avantajıyla H.ÇIZIK le beyaz bayrak ayna yarisi yapacağına inaniyor ve günün ikinci bankosu olarak öneriyorum.
✔Gelelim 3.ayaga DAGLARBEYI,GOKKURT ve DIRANSAN arasinda geçeceğine inaniyor ve bu 3 ati ayrimsiz kupona yaziyorum.
✔TIME FEEL in gruptan bir adim onde olması, rakiplerininde TİME FEEL e göre kilo
avantajlarının bulunmasından dolayı HEPSİ diyorum
✔Alternatif tek arayanlar için BERRAGÜL gayet uygun.ben teklerimi ilk iki ayakta kullandığım için gayat güzel çalışma larıyla HAYAL PERISINI BERRAGÜL e rakip olarak yazacağım.
✔Karakolluk diye tabir ettigimiz bir ayak. Koşu gorenle görmeyen, tabela yapanla yapamayan, daha once kosanla koşmayan bir arada.Siralamam:TRAVELER,ESERHAN,DAGDEVIREN,LITOR,MISTER LOBA LOBA ve SPLENDOR…
KUPON
1.Ayak: 4
2.Ayak: 8
3.Ayak: 3,4,5
4.Ayak: Hepsi
5.Ayak: 1,5
6.Ayak: 4,5,7,8,9,10
Kupon Tutarı :13 TL

Bombaci
Üye

Erdal abicim ne güzel paylaşım. Bol şanslar dilerim.

gurcan77
Üye
gurcan77

Bol şans bycreed, ikinci ayakta 8 numara Peri Kızının yanına, 10 numara Sam Sultanı ekleyip oynayacağım

Mutlu mutlu
Ziyaretçi
Mutlu mutlu

Herkese selamlar herkesin yazdigi gibi gelsin dileklerimle ben 1. AYAKTA : RAIN OF APRIL bu gurubu rahat gecicegine inananiyorum inşallah çorbada benimde tuzum olur dileklerimle herkese saygı ve sevgilerimi sunuyorum vede BOMBACIYI yorumlarindan hep takip ediyorum

Bombaci
Üye

Teşekkürler mutlu mutlu. Bu arada harika bir nick name:) bu sıralar ihtiyacımız var mutlu olmaya. inşallah uğur getirir bu güzel paylaşımın.

Mutlu mutlu
Ziyaretçi
Mutlu mutlu

2.ayaktaki PERİ BEYİ bence günün ikinci tekiM BANKOM inşallah HERKESE BOL ŞANS bu arada BOMBACI inanki sen süper kupon yapmışsın inşallah tutturursun sana guvenenlerde kazanır

EffE
Ziyaretçi
EffE

Bol şanslar ByCreed..
2-3-4-6 //
8 tek //
1-2-4-5 //
3-4 //
1-4 //
4-5-8-9 //

Adrian
Üye

tebrikler bycreed cok guzel kurgu oldu

admin
Yönetici

Tebrikler Creed

Yazar: Bycreed

Bycreed