9 Nisan 2015 Perşembe Ankara Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Pedigri olarak potansiyeli yüksek olan 4-MEHMET BERK ilk startından itibaren oldukça tatminkar performanslar sergiledi. Bu pistle henüz tanışmamış olsa da orjin olarak yatkın olması ve gruptaki en güçlü rakipleri olan EXCALIBUR ve DAĞCI ile arasındaki siklet farkının olması sebebi ile KURTEL ekürisinin umut vadeden safkanının bir kez daha kazanması normal sonuç olacaktır.

2.AYAK : Süratli tempoda geçecek olan koşuda 2-IŞIKHÜZMESİ iç kulvar avantajıyla numarayı kapıp fotoya kadar taşıyabilirse kazanır. Aksi durum olursa form durumu oldukça iyi olan 4-MANOUSH rakiplerini fotoda avlar. 7-BRACCIOFERRO diğer bir ihtimal

3.AYAK : Yarış hayatının ilk startdında 4 boy oyalanmasına rağmen zorlanmadan 3.lükle ayrılan 6-VEYSİAĞA bugün aynı hatayı tekrarlamaz ise kazanır. İlk koşusunda adeta galop niyetine koşturulduğu çok aşikar olan 3-CEYLANPINAR galoplarında oldukça etkili olacak gibi. Muhtemel ganyan ve bülten sıralamasına aldırış etmeden dikkat edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Zira birçok kuponu yırttırabilir. 8-HALEPLİKIZ, 2-CANİLYAS ve 7-YALÇINIM şans verdiğim diğer safkanlar.

4.AYAK : Sevdiği piste kavuşan 4-ALİŞİRİN OĞLU özlediği birinciliğe bugün uzanabilir favorim. Oldukça başarılı grafik çizen 1-KIŞLALI favorimin en ciddi rakibi olur. 5-DELİDUMRUL, 2-GÖKKALE, 6-EFSANETAY ve 7-MERKÜROĞLU diğer ihtimaller.

5.AYAK : Geçtiğimiz yıl Ankara pistinde iki kez kazanmış olan 3-ASİL SOYLUM favorim. 4-APRIL BABE ve 1-DİLBAR şans verdiğim diğer safkanlar.

6.AYAK : Kulvar avantajını elinde bulundurdan 1-BİNENBİLİR son yarışındaki ikinciliğinin ardından maidene veda edebilir. Galoplarında adeta ayakları yere basmayan 6-YAŞARCIKKIZI ihmal edilmemeli. Kaya ekürilerinden şampiyon Kafkaslı’nın yavrusu 8-TUNCAKIZI, 4-SİNGAPORE PRENSİ bu ayak için sıralamam.

ALTILI GANYAN KUPONUM:
1.AYAK : 4
2.AYAK : 2 – 4 – 7
3.AYAK : 6 – 3 – 8 – 2 – 7
4.AYAK : 4 – 1 – 5 – 2 – 6 – 7
5.AYAK : 3 – 1 – 4
6.AYAK : 1 – 6 – 8 – 4

Saat 15:00 AGF Tablosu

ankara-agf-15-00

Saat 11 itibari ile Ankara altılı kuponlarına en çok eklenen atlar. 

ankara-agf-tablosu-10-56

Saat 13:15 Yarışlar Kum Piste alındıktan sonraki altılı ganyan kuponları

ankara-agf-13-15

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
efe

Oyniycam bu kuponu insallah tutar

nihat

Herkese bol şanslar.
senin ve Bycreed in teklerini atacam şansa.

teober

4 tek 4 tek korkamadan altiliya girin

5
0
Tahmin paylaş.x
()
x