9 Mayıs Cuma İstanbul Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : edigri olarak yüksek potansiyele sahip 11-TÜRÜTCAN koşunun favorisi.400/21,3 galobuyla 9-SUCCESS kulvarınında avantajıyla dikkat edilmeli.2-MAGIC MOMENT, 8-PRINCESS MAHRA, 4-SANTINO,6-CHERRY LADY, 1-LEPANTO diğer sıralamam.

2.AYAK : İngiliz safkanlarının KV-7 mücadelesinde 10-ŞEKER AĞA önde boş bırakılırsa fotoyu önde geçebilir.2-DISTANT RISING, 8-STEP BY STEP, 1-GOLD TO GOLD ve 5-MAVİ KUMSAL diğer isimler.

3.AYAK : Son iki koşusu ölçü olmayan 5-KENANACO önde rahatsız edecek bir ismin olmadığı için kazanmasını beklediğim safkandır.

4.AYAK : Yarış hayatının ilk startını Bursa pistinde uzak ara kazanan 6-YEDİKARANFİL bugün dahada yaktın olduğu pistte kazanmasını beklediğim bir diğer isimdir.

5.AYAK : Son koşusunda fazla efor sarfettiği için kazanabileceği koşudan ikinclikle atrılan 1-CAMPIO binicisi tarafından aynı şekilde zorlanmaz ise kazanır.Aksi halde 3-KARABEKMEZ devreye girecek ilk isimdir.

6.AYAK : Son ayağa kadar sağlam gelebilsek oturup çayımızı yudumlarken sürpriz heyecanı yaşamak için ayrım yapmadan HEPSİ.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM :

1.AYAK : 11 – 9 – 2 – 8 – 4 – 6 – 1 // 10 – 3 – 5 – 7

2.AYAK : 10 – 2 – 8 – 1 – 5

3.AYAK : 5

4.AYAK : 6

5.AYAK : 1 – 3

6.AYAK : HEPSİ

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.