9 Mayıs Cuma Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : İlk kez start alacak olan 2 yaşlı İngiliz taylarının mücadelesinde 2-BLACK SWOOD hernekadar galoplarında iyi görünüm yansıtsa da tayların ilk koşuları olması sebebiyle yol bulma savrulma gibi sorunlar neticesinde hertürlü sonuca açık.bu sebeple HEPSİ demek mantıklı sonuç olacaktır.

2.AYAK : Form durumu iyi olan 9-DOĞUNUN REİSİ koşusun favorisi.Ancak özellikle 4-STAR OF STREET bugün bir kıpırdanma beklediğim isim.Satış koşusu sonrası takıları sökülen 5-ALBİTAY dikkat edilmesi gereken bir diğer isim.2-EUDEMOS ihmale gelmez.8-HAVE A NICE FLIGHT sonraki ihtimal.

3.AYAK : Mesafe ayırt etmeden bir solukta bitirebilen 5-KORBATUR önde boş bırakılır ve fazla sıkıştırılmaz ise beyaz bayrak ayna yapabilir.6-ŞAH ŞEHRİYAR, eküri destekli 9-AZİMŞAH ve sonlardaki atakları etkili olan 4-DENİZERİ şans verdiğim diğer safkanlar.7-BAŞOĞUL sonraki ihtimal.

4.AYAK : Yarış hayatının ilk koşusunu düzgün aksiyonlarla ve iyi bir dereceyle kazanan 4-RADARCI bugün kulvarınında avantajıyla birkez daha fotoya uzanan isim olur.

5.AYAK : Günün altıncı koşusunda 3-DIVINE RIVER ilk olarak şans verdiğim safkan.13-TORUN SETENAY sevdiği pistte favorinin en yakın rakibi.10-GLOWING SUN, 8-ÇARÇIRA, 12-QUEEN OF ESKİŞEHİR ve 6-FLAYING GIRL şans verdiğim diğer safkanlar.

6.AYAK : Totosu itibari ile sürpriz konumda bulunan 4-UMUDUN RENGİ günü kapatmasını beklediğim isimdir.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM :

1.AYAK : HEPSİ

2.AYAK : 9 – 4 – 5 – 2 – 8

3.AYAK : 5 – 9 – 4 – 7

4.AYAK : 5

5.AYAK : 3 – 13 – 10 – 8 – 12 – 6

6.AYAK : 4

KUM PİST ŞABLONUM :

1.AYAK :1 – 2 – 4 – 11

2.AYAK : 9 – 4

3.AYAK : 5 – 6 – 9 – 2 – 1 – 4 – 10 – 8 – 7

4.AYAK : 4

5.AYAK : 3 – 8 – 2

6.AYAK : 6 – 3 – 16 – 2 – 5 – 4 – 8 – 9 – 10 – 11 – 13

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
nihat

işallah ara iyi gelir hepimize.bol şanslar.

admin

Welcome back Ramazan :D

nihat

çim koşular kuma alınmış.değişim olacakmı tahminde.

nihat

Bursa
Kuvvetli Sağanak Yağışlı
Hava Durumu : Kuvvetli Sağanak Yağışlı
Sıcaklık : 13 °C
Nem : 97 %
Çim : 0
Kum : Sulu
Açıklama : Bursa Mahalli Komiserler Kurulu Kararıyla Çim Pist Koşuları Kum Piste Alınmıştır. ır.

gökhan şahin

Ramazan kardeş h.g bi kaç gündür yoktun

Ramazan Yılmaz

Bursa’ya kötü başlangıç yaptık umarım istanbulda aynisi olmaz

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x