Ana Sayfa / Tahminler / 9 MAYIS 2017 ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ BOMBA TEK (ÖZGÜN)
ankara altili tahminleri

9 MAYIS 2017 ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ BOMBA TEK (ÖZGÜN)

1.Ayak: Urfada son iki yarışı H16 olmak üzere kazanmış olduğu son üç yarışıyla formunun zirvesindeki 3-BÜYÜK BEREN başta olmak üzere sürpriz arama niyetinde olduğum bu yarışta, sırasıyla 1-9-10-8-11, bu ayakta sürpriz arayanların kesinlikle yazması gereken isimlerdir..

2.Ayak: Aradan sonra iki yarışla tüm açıklarını kapatan 2-ARSENIC EKSPRESS ilk atım ve Alternatif tekim olmakla beraber; yine ara sonrası iki yarış gören, son KV18 Orhan Meker koşusunu kesinlikle gücüne ölçü almadığım ayağına çabuk, süratli tay  3-BLOOMY ilk ve tek rakibidir..

3.Ayak: İki koşu görmüş olma avantajıyla 2-BİLMİŞ KIZ bana göre günün favorisi çıkacaktır. Koşmuş olduğu koşulara görede gayet normal. Ancak bana göre yarış kazanması uzun sürecek olan bu tayın rakipleri, çalışmalarında istekli ve diri görüntüleriyle 8-SEHERİN SESİ, 4-İZELİM ve 3-IRMAKSELİ, 1-AYZENGİN.. Ben bu beş tayı ayrımsız yazarak en sürprizinin gelmesini bekleyeceğim..

4.Ayak: Son iki çim pist yarışını kazanan 4-İDEALİST ve çim pistte farklı bir performans gösteren sprinter safkann 3-AKAR NEJAT arasındaki mücadele koşunun kazananı belirler. Ekonomik kuponlar için bu iki isim yeterlidir. Sürpriz için 7-BÜYÜK DOĞU, çimde etkili kosacağını gösteren 8-KAFKAS SOYU, ara sonrası yarış görüp açıklarını kapatan 2-HAKTAN BEY, ağır kilosu mesafe dezavantajına raģmen kalitesiyle 1-ÖZYEL yazıp bu ayağı geçmeye çalışacağım..

5.Ayak: Cim pistte bu gruba göre kalitesinin farklı olduğunu düşündüğüm, son yarışında beni yanıltmış olsada, son 200 de gruba hakimiyetini hissettirip kazanmasını beklediğim 6-VRELO BOSNA benim bugün için bir kez daha BANKOM olacak.. Ancak yeri olanlar son yarışında harika sprin atan 5-KESME ŞEKER, 7-KARATAŞLI, 2-UNTOUCHHABLE GİRL, 13-LADY NUR yazarak bu ayağı kapatabilirler..

6.Ayak: Günün en zor koşusu ve altılı ganyanın belkide kaderini belirleyecek ayak.. Sürpriz veklediģim bu koşuda, 17-AZURRE, ara vermesine rağmen 4-KISS YOUR HANDS, formda safkanlar 7-MANCİNİ, 1-EZBERBOZAN çim koşuları güzel olan takip atlarımdan 6-JANO  GRANDE, 13-SHAPE ön planda yazılması gereken isimlerdir. 2-CRASSUS, 12-MONGLOW, 15-SOYDAN kesinlikle ihmale gelmez. Yeri olanlar burayı Hepsi yapıp rahat yarış izleyebilirler..

NOT: Günün 2.ayağında 11-TERRA BAY kupona ilave edilmiştir..

3-1-9-10-8-11

2-3-11

2-8-4-3-1

4-3 

6 VRELO BOSNA

17-4-7-1-6-13-2-12-15

BOL ŞANSLAR..

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

6
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Timothy
Ziyaretçi
Timothy

Özgün, bol Şanslar

Volkan
Ziyaretçi
Volkan

2 ayakta 2 numarayi alternatif tek vermiş ama rakamsal oyunda 3 tek birakmissin..?

admin
Yönetici

Terra Bay iyi hareketti, ama yetmedi. Güzel tahmin. 6 da olur yakında.

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..