ankara altili tahminleri

9 MAYIS 2017 ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ BOMBA TEK (ÖZGÜN)

1.Ayak: Urfada son iki yarışı H16 olmak üzere kazanmış olduğu son üç yarışıyla formunun zirvesindeki 3-BÜYÜK BEREN başta olmak üzere sürpriz arama niyetinde olduğum bu yarışta, sırasıyla 1-9-10-8-11, bu ayakta sürpriz arayanların kesinlikle yazması gereken isimlerdir..

2.Ayak: Aradan sonra iki yarışla tüm açıklarını kapatan 2-ARSENIC EKSPRESS ilk atım ve Alternatif tekim olmakla beraber; yine ara sonrası iki yarış gören, son KV18 Orhan Meker koşusunu kesinlikle gücüne ölçü almadığım ayağına çabuk, süratli tay  3-BLOOMY ilk ve tek rakibidir..

3.Ayak: İki koşu görmüş olma avantajıyla 2-BİLMİŞ KIZ bana göre günün favorisi çıkacaktır. Koşmuş olduğu koşulara görede gayet normal. Ancak bana göre yarış kazanması uzun sürecek olan bu tayın rakipleri, çalışmalarında istekli ve diri görüntüleriyle 8-SEHERİN SESİ, 4-İZELİM ve 3-IRMAKSELİ, 1-AYZENGİN.. Ben bu beş tayı ayrımsız yazarak en sürprizinin gelmesini bekleyeceğim..

4.Ayak: Son iki çim pist yarışını kazanan 4-İDEALİST ve çim pistte farklı bir performans gösteren sprinter safkann 3-AKAR NEJAT arasındaki mücadele koşunun kazananı belirler. Ekonomik kuponlar için bu iki isim yeterlidir. Sürpriz için 7-BÜYÜK DOĞU, çimde etkili kosacağını gösteren 8-KAFKAS SOYU, ara sonrası yarış görüp açıklarını kapatan 2-HAKTAN BEY, ağır kilosu mesafe dezavantajına raģmen kalitesiyle 1-ÖZYEL yazıp bu ayağı geçmeye çalışacağım..

5.Ayak: Cim pistte bu gruba göre kalitesinin farklı olduğunu düşündüğüm, son yarışında beni yanıltmış olsada, son 200 de gruba hakimiyetini hissettirip kazanmasını beklediğim 6-VRELO BOSNA benim bugün için bir kez daha BANKOM olacak.. Ancak yeri olanlar son yarışında harika sprin atan 5-KESME ŞEKER, 7-KARATAŞLI, 2-UNTOUCHHABLE GİRL, 13-LADY NUR yazarak bu ayağı kapatabilirler..

6.Ayak: Günün en zor koşusu ve altılı ganyanın belkide kaderini belirleyecek ayak.. Sürpriz veklediģim bu koşuda, 17-AZURRE, ara vermesine rağmen 4-KISS YOUR HANDS, formda safkanlar 7-MANCİNİ, 1-EZBERBOZAN çim koşuları güzel olan takip atlarımdan 6-JANO  GRANDE, 13-SHAPE ön planda yazılması gereken isimlerdir. 2-CRASSUS, 12-MONGLOW, 15-SOYDAN kesinlikle ihmale gelmez. Yeri olanlar burayı Hepsi yapıp rahat yarış izleyebilirler..

NOT: Günün 2.ayağında 11-TERRA BAY kupona ilave edilmiştir..

3-1-9-10-8-11

2-3-11

2-8-4-3-1

4-3 

6 VRELO BOSNA

17-4-7-1-6-13-2-12-15

BOL ŞANSLAR..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Timothy

Özgün, bol Şanslar

Volkan

2 ayakta 2 numarayi alternatif tek vermiş ama rakamsal oyunda 3 tek birakmissin..?

admin

Terra Bay iyi hareketti, ama yetmedi. Güzel tahmin. 6 da olur yakında.

6
0
Tahmin paylaş.x
()
x