kocaeli altili tahminleri adrian

9 MAYIS 2016 PAZARTESİ KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

1.) Tekrar uzun mesafeye çıkan uyumlu binicisi ile BALLINUR(2) benim tekim.

2.) 1700m’deki son yarışını kazanan ADIMNUR(1) favorim. Form durumlarına göre SAĞNAKHAN(6), ATLIOĞLUM(8) ve KOLBASTI(7) önereceğim diğer isimlerdir.

3.) Aradan sonra Ankara’da bir yarış gören ADONİSİM(6) favorim. Çok iyi durumdaki URLA ZAMANI(8), BALBALLILI(1) ve uzun aradan sonra koşacak olsada CORITIBA(4) rakipleridir.

4.) Burada benim sevdiğim atlardan LA BOHEME(3) koşuyor, uzun mesafede çok şanslı gördüğüm safkanı dileyen tek yazabilir. Güvenemeyenler JUNIOR DURU(2) ve/veya KOSTANAY(1) ı veya her ikisini de ekleyebilir.

5.) Zorlu yarışta , son yarışında tabelada kalan KIZIM İDİL(4) riskli de olsa tek olabilir. Hata yapar ise ŞÖLENİM(3), ŞİVENAZ(6) ve YALI GÜZELİ(7) devreye girebilecektir.

6.) M.Kaya idaresindeki BARANBABA(2) artan formu ile kazanabilir. Yine istenildiği gibi koşmaz ise KARTALÖMER(8) devreye girebilir.

 

ALTILIM

1.) 2

2.) 1-6-8-7

3.) 6-8-1-4

4.) 3  //  2-1

5.) 4-3-6-7

6.) 2-8

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Barışçı

bol şans abi

Kobra

Adrian usta adanaya kupon yapıyormusun.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x