9 MAYIS 2015 CUMARTESİ İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ ( COCO )

1. Ayak : Günün ilk ayağı çok zorlu ve bir okadarda içinden çıkılmaz bir ayak. En çok bu ayaktan at çıkarırken zorlandım diyebilirim. İlk atım 7-ZAMANIN TANIĞI. Eküri avantajıda bulunan safkanın form durumu ve ekürisinin formu yerinde. 11-KAŞİF Uğur Polat ile değerlendirilmesi gereken bir diğer safkan. Daha sonra sırasıyla 4-ALBULUT, 1,DORUKEFE, 5-CANSEVDA, 6-PINARAĞA ve 3-PEHLİVAN TAY.

2.Ayak : Bu pist ve mesafeyi çok iyi koşan 4-HIZLI TUĞRA, kantarmasını iyi tanıyan jokeyi ile bir kez daha kazanmaya çok yakın, ilk tekim. Rakip arayanlar için 2-SANCAKGÖR‘ü yazabilirler

3.Ayak : Bugun sizlere önereceğim ikinci tek 3-DEMİRTÜTÜN. Bu safkan bence Okawango‘nun en başarılı atı. Verdiği ara sizleri yanıltmasın, çünkü bu at aralardan sonra koştuğu yarışlardada çok başarılı olabilen bir safkan. Bugün pekte formda olmayan rakipleri yanında yarışı kazanacağını düşünüyorum ve günün ilk BANKO‘su olarak öneriyorum.

4.Ayak : Yine çok zorlu bir yarış. İlk planda İNFERNO şanslı görünsede ben bugün bu safkanın geçileceğini ve süpriz bir sonuç çıkacağını tahmin ediyorum. İlk şansı süpriz bir safkana veriyorum 5-GUNPOWDER. Uzun süredir takibimde olan safkan ara verdikten sonra bu yıl 3 yarış koştu ve yeterli nefese ulaştı ilk sıradan yazılmalı. Rakip olarak yine süpriz bir isim 6-TAMERLANO diyeceğim. Zira bu safkanda bu tip mesafelerde ters yarışlar çıkarabiliyor, son yarışını ölçü almıyorum çünkü rakipleri çok sertti. 8-DELATIERRA ve 7-ZENCIRBEY koşunun diğer şanslı safkanları olurken, bu yarışın olmazsa olmazları tabkide fazla söze gerek olmayan 1-INFERNO ve 2-BAY ÇİFTÇİOĞLU.

5.Ayak : Bugün ki son tekim 3-MATMAZEL ÇİKOLATA. Son yarışında bize ne kadar formda olduğunu gösterdi klas safkan. Bugün ki rakipleri yanında günün bir diğer güvenilir BANKO‘su olarak yazılması gereken safkandır.

6.Ayak : 1-TANZER bazen öyle yarışlar koşuyor ki ağzım açık izliyorum bu safkanı, şimdiden sempatizanı oldum ve bugün ağır kilosuna rağmen Uğur Polat ile ilk atım. Yabana atılmayacak performanslar sergileyen 2-SEN BİLİRSİN, mesafe kısa gelmezse kazanabilir. Son maiden yarışını gösterişli kazanan ve çok daha iyi olacağına inandığım 6-ROYAL BEGOVİÇ. 6 ay aradan sonra yarış gösterilen 3-MY LUCKY GIRL ve son yarışında istediği gibi koşamayan 8-SALAR BEYİ bu ayak için yeterli gördüğüm safkanlardır. Bu ayakta bomba arayanlar için ise özel olarak çalıştım ve bir kaç at çıkardım onlarıda paylaşayım. 4-IMMORTAL WING, 5-CORTELYON CAT, 10-QUEEN DORA, 7-POWERCROSS ve 11-MAGIKO

1.AYAK : 7,11,4,1,5,6,3

2.AYAK : 4 TEK (2)

3.AYAK : 3 BANKO

4.AYAK :5,6,8,7,1,2

5.AYAK : 3 BANKO

6.AYAK : 1,2,6,3,8,4,5,10,7,11

KÜÇÜK KUPON : 25,20 TL 

 TÜM ŞABLON :  50,40 TL

 

Herkese bol şanslar diliyorum. Tüm safkanların ayağının düz basması dileğiyle.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Coco

Avatar