9 Mart 2014 Adana Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda artan form grafiği ile 5-AKENETON favorim.3-FIRST EVER favorinin hata yapması durumunda devreye girecek ilk isim olur.

2.AYAK : İngiliz safkanların Handikap-14 koşusunda 1-JAMILA hernekadar ön plana çıksada ben sürpriz sonuç beklediğim koşuda çok ata şans veriyorum.1-JAMILA temposunu kabul ettiremez ise koşu karışır.Sıralamam şablonda

3.AYAK : Son koşusunda üst grupta koştuğundan tabela dışı kalan 1-GÖNÜLVEREN iyi form durumuyla kazanmaya yakın.2-VOKAL, 5-HİLVANLI ZEYNO, 6-IŞILILGAZ sonraki ihtimaller.Bir süredir yarış görmemiş olsada 4-BAŞKENTLİM kalitesiyle adından söz ettirebilir.

4.AYAK : Kazandığı son koşusunun ardından 2-DISTANT RISING uyumlu binicisiyle fotoyu önde geçer.

5.AYAK : İyi bir çıkış yakalayan 1-BORDALI favorim.Son koşusunda sürpriz olarak önerdiğim ve iyi ganyanla kazanan 9-KEİTA yine kazanabilir ihmal edilmemeli.Ağır sıkletine rağmen 2-PATRONKAYA kalitesiyle fotoyu zorlar.Totosu itibari ile sürpriz konumda bulunan 6-BURGAZ GÜZELİ bu ayağı patlatabilir.

6.AYAK : Son koşusunda üst grupta koşmasına rağmen son son anlara kadar mücadeleyi bırakmayıp baş farkıyla ikinci ayrılan 2-MISTIKBEY uygun rakipleri yanında kazanmaya aday ilk isim.Küçük çaplı kuponlara tek bırakılabilir.Eküri destekli 1-ÖZMUTLU, 8-CİHANEFE ve 9-CUCİ sonraki ihtimaller.4-ŞANKATAN sürpriz.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 5 – 3

2.AYAK : 1 – 2 – 11 – 4 – 6 – 7 – 8 – 9

3.AYAK : 1 – 2 – 5 – 6 – 4

4.AYAK : 2

5.AYAK : 1 – 9 – 2 – 6 // 3 – 5 – 7

6.AYAK : 2 – 1 – 8 – 9 – 4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.