Ana Sayfa / Tahminler / 9 KASIM 2019 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (VELOCIVENOM)

9 KASIM 2019 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (VELOCIVENOM)

Herkese Merhaba

Ankara'da birbirinden zorlu yarışlar var. Açıkcası kuponu hazırlarken zorlanmadım desem yalan olur.İşin içinden tek çıkartarak sıyrılmaya çalışacağım.İşimiz kolay değil.

1.AYAK: Güne maiden mücadeleyle başlayacağız.Ben ilk şansı geçen yarışında MARS gibi yetenekli bir ismin arkasında ikinci olurken beğenimi kazanan (11)WANWISA'ya vereceğim.H.Çizik ile start alacak (8)SMILEY ROSE bugün sadece kulaklık takısıyla koşacak.Daha önce de tatminkar yarışları bulunun bu safkandan etkili bir performans bekliyorum.Koştuğu iki yarışında da tabela yapan (5)Mİ MAJÖR,Kum pist performansını merak ettiğim (6)PİTANE,orjin olarak çime daha yatkın olduğunu düşünsem de, tam olarak kum pist performansını çözemediğim (1)BLACKBOARD bu pistte ikinciliği bulunan (3)BÜYÜKHAN KIZI benim ilk ayakta şans vereceğim isimlerdir.

2.AYAK: Bu kez daha iddialı olacak olan (2)AKAĞAÇ ve (3)İNFİCAR ortak favorilerim.Ekürisiyle birlikte koşan (8)GEDİZKAYA'dan iyi bir performans bekliyorum.(4)TURBOCU,(10)YANTAR ,(9)ÖZAYBERK  ve (5) FAHRENHEIT diğer ihtimaller.

3.AYAK: Burada iki safkanı ön plana çıkardım; lakin programın zorluğundan ötürü bir ismi tek yazmayı tercihledim.Bu isimler GLOIN ve WIN THE WEST.GLOIN bir süre dinlenmiş bir şekilde koşuya katılacak.Win the West'in son iki yarışında zorlandığını düşünüyorum.Rakibinden daha dinç gireceği bu koşuda (1)GLOIN bir adım önde görünüyor.

4.AYAK: Burası da kolay bir yarış olmayacak.Ben biraz da Hışman tercihiyle şansının arttığını düşündüğüm (2)ANANIASHVILI'den birincilik bekliyorum.At formda.Mesafe biraz kısa gibi gözükse de rakipler uygun gibi.Ben risk almaya değer bir isim olduğunu düşünüyorum.Güvenemeyenler için A.Çelik idaresindeki (4)IMAGINE PEREST öneririm.

5.AYAK: El değiştirdikten sonra bayan binici koşusunu çok kolay bir şekilde kazanan (6)DUELLO 'nun bu rakiplerinin yanında da kazanması sürpriz olmaz.Ben tam olarak gerçek potansiyelini daha görmediğimizi düşündüğüm bu ismin kazanmasını bekliyorum.

6.AYAK: İlk bakışta (1)TUMBUL ÇİÇEĞİ'nin göze çarptığı bir yarış olsa da, çim pisti biraz noksan koştuğuna inanıyorum.Hal böyle olunca buradaki birçok isme şans doğuyor.Ben bu koşuya HEPSİ diyeceğim.(10)KESVACANGÜN,(6)YAHYABEY GÜLÜ,(2)AYDANKIZ,(4)KARAVAŞ,(3)DEMİRYILDIZ,(7)MAVROVA,(11)GÖKLERİN GÜLÜ,(5)PRENSES MONTANA,(9)YARIMCALI,(8)NAZZA ve (12)PRENSES DERYA sıralamamdır.

ANKARA ALTILI GANYAN

1.A: 11-8-5-6-1-3
2.A: 2-3-8-4-10-9-5
3.A: 1
4.A: 2 //4
5.A: 6
6.A: 1-10-6-2-4-3-7-11-5-9-8-12

TUTAR: 35,28TL - 70,56TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
legrunt
Üye
legrunt

Bol şanslar Velo:)

VELOCIVENOM
Üye

Sağolasın.Sana da bol şanslar.:)Bugünkü İstanbul kuponun fena olmamış.Neredeyse yakalayacakmış.

baranovici
Üye
baranovici

Cümleten bol şans olsun.
Ankara

1.Ayak: WANWISA** Zor programda en saglam liman olarak gözüküyor. Yarın kazanabilir.

2.Ayak: ÇAKIR ALİ**İNFİCAR**TURBOCU**GEDİZKAYA**YANTAR

3.Ayak: WIN THE BEST

4.Ayak: IMAGEN PEREST**NO DRAMA**ANANIASHVHLI

5.Ayak: HEPSİ

6.Ayak: KARAVAŞ**YAHYABEYGÜLÜ**DEMİR YILDIZ** NAZZA** TUMBUL ÇİÇEGİ

İyi geceler.

VELOCIVENOM
Üye

Bol şanslar :)

Helios
Üye
Helios

Herkese yarınki ankara yarışlarında bolşanslar arkadaşlar

Ankara altılısı
1. Ayak – 7 Shorty
2. Ayak – 3 İnficar – 9 Özayberk – 5 Fahrenheit
3. Ayak – 6 Arrow – 1 Gloin- 5 Win the west
4. Ayak – 7 Macchiato – 5 İmogen – 4 İmagine perest
3 No drama
5. Ayak – 9 İnsomnia- 6 Düello – 4 Alessandra
6. Ayak – 8 Nazza

Naçizane fikrimdir. Herkese tekrardan bolşanşlar

legrunt
Üye
legrunt

Tebrikler Helios

Helios
Üye
Helios

Teşekkür ederim. Hocam da 2. Ayağı az atla geçtik aslında daha güzel olabilirdi. Kısmet herşey 😀

RISING
Üye
RISING

Sevgili Velocivenom sana ve senin şahsında başta admin olmak üzere sitede emeği geçen herkese, ve sevgili dostumuz legrunt’a bol şanslar dileyerek başlamak istiyorum:)
Bugün Ankara’da oldukça karışık gibi gözüken bir program var.Benim dikkatimi Özcan Yıldırım’ın deklare olduğu safkanlar çekti.Bugün Özcan’ın günü olabilir mi diye düşünmeden edemedim.

İlk ayakta THUNDER ROAD’a baktığımızda bu tayın babası Tapizar bir tapit yavrusu olup Breeders Cup Dirt Mile (G1) ve San Fernando Stakes (G2) birincilikleri göze çarpıyor.Ayrıca başka grup yarışlarda birincilik ve plaseleri mevcut.Tayın annesi bir defa koşmuş ve tabela yapmamışsa da anne babası olan Awesome Again bir çok grup yarışlarda birincilik yapmış bir safkan.Zaten Gülerce ekürisi gibi önemli bir ahırdan gelen safkanı, bugün olur mu olmaz mı bilemem ama ben ilerde iyi yerlerde göreceğimize inanıyorum. Kum pistteki iki yarışını da çok beğendiğim WANWISA’nın kuvvetli bir tay olduğunu düşünüyorum. Formunu bulmaya başlayan BLACKBOARD , çim yarışından sonra daha yatkın olduğu kum piste çıkan ve Miss Melody,King Krown gibi kumun başarılı safkanlarının anne kardeşi olan Mİ MAJÖR şanslı olabilecek safkanlar.
İkinci ayak süratli gitmesini beklediğim koşuda ÖZAYBERK,YANTAR,PALERMO,ÇAKIRALİ sonlarda yüklenip koşuyu lehlerine çevirebilecek safkanlar.İNFİCAR,AKAĞAÇ,FAHRENHEİT sürpriz şansına sahipler.
Üçüncü ayak WIN THE WEST ‘in yakın takipte gideceği Gloin’i atlatıp kazanmasını bekliyorum.Eksik koşarsa GLOIN devreye girecektir.
Dördüncü ayak REINA DE DIAMENTES ‘in tempoyu belirleyip kazanma şansının da olduğunu düşünüyorum.IMAGINE PEREST rakibi olarak gördüğüm isim.
Beşinci ayak stilinde rakipleri olmasına rağmen DUELLO bu mesafede ilk şanslı isim bence..Kocaeli’ndeki son koşusunu beğendiğim MISTER RAIN rakibidir. Önde bekleme yapıp virajdan sonra liderliği almaya çalışacak olan ALESSANDRA bir diğer isim.
Son ayak Diliran’ın tam kardeşi olan GÖKLERİN GÜLÜ’nün kazanmasını bekliyorum. YARIMCALI ve PRENSES MONTANA sürpriz.

1-) 10,11,1,5
2-) 9,10,7,12,3,2,5
3-) 5 / 1
4-) 1,4
5-) 6,1,4
6-) 11 / 9,5

11,76 TL / 70,56 TL

VELOCIVENOM
Üye

Hoşgeldin RISING :) Yine hepimize ışık tutacak harika yorumlar yapmışsın.Senin yorumlarını her zaman beğeniyorum.Fırsat buldukça yaz lütfen.Bizi yorumlarından mahrum bırakma.Bu sitenin senin gibi yorumculara ihtiyacı var.Bol şanslar!

RISING
Üye
RISING

Estağfirullah Velocivenom kardeşim, kendi çapımda eğleniyorum:) Bakalım bugün neler olup bitecek beraber göreceğiz:)

legrunt
Üye
legrunt

Bol şanslar RISING :)

legrunt
Üye
legrunt

Yorumsuz Ankara tahminlerim aşağıda ki gibidir.

1- 7,11
2- 4,3
3- 3,5,1,7
4- 5,4
5- 5,6,1
6- 6,11
Kupon bedeli : 13,44₺

Bol şanslar

legrunt
Üye
legrunt

İlk ayak 7 Shorty den biraz bahsetmek istiyorum. Her ne kadar baba kan hattından çimci gözükse de ( MARCAVELLY Grup yarışları kazanmış) Dedesi 4 farklı ülkede 7’de 7 şampiyon bir at olan Johannesburg Zaten koşu kariyeri boyunca 10 yarış koşmuştur. Dedesi ve temsilci kardeşleri sebebi ile kumu iyi koşacağına inanıyorum.

VELOCIVENOM
Üye

Bol şanslar Legrunt:) Senden bir ricam olacak.Kabul edersen tabii ki.Sitemiz için faydalı olacağını düşündüğüm, kontra kupon mu diyorsunuz?:) Ben de sentez kupon diyorum:) bu tarz kuponlar yapar mısın?Senin bu işi gayet iyi yaptığını düşünüyorum.Bence diğer arkadaşlar ve Adminim de hoş karşılayacaktır.Bunu niye söylüyorum; çünkü geçen gün altılıyı bulduğunda yaptığın kupon tam da böyle bir kupondu sanıyorum değil mi?Demek ki içimizde bunu en iyi yapanlardan birisin.Ne düşünürsün?

RISING
Üye
RISING

legrunt verdiğin bilgileri dikkate alacağım:) Gerçi ben çoğu günler sadece beşli ganyan oynuyorum, ilk ayakta koşanları hem takip etmem açısından hem de fikir bildirmiş olmak için yazıyorum genelde..Bugün de mesela 12-15 liraya çok güzel beşli oynanır:) Haa diyeceksin ki ikramiye düşük olmaz mı..Orası da kısmet:) Ama hem altılı hem beşli hem gün içinde diğer programa oyun oynamaya çalışmak ya fazla bütçe gerektirir ya da ufak bütçeyi bu oyunlara bölüp oyun bulma şansını da çok azaltırız. neden bilmem içimden bunları anlatmak geldi..tekrar bol şanslar:))

legrunt
Üye
legrunt

Dostlarım bu isteğinizi hafta sonları hariç mümkün mertebe yerine getiririm. Ancak şu an çıkardığım şablonu bile yatıramadım. Malum aile hayatı :)) Tjk site hesabıma da, her ay belli bir bütçe ayırdığım için prensip olarak para atıp oyun yapmıyorum. İlgi ve alakanız için teşekkür eder, bol şanslar dilerim :)

RISING
Üye
RISING

isabetli yorumun için tebrikler:))

ozkan59
Üye
ozkan59

Helal abi shorty cuk oturdu aman nazar degmesin

RISING
Üye
RISING

Sana da bol şanslar legrunt..

TURGAY
Üye
TURGAY

6
12
H
H
2-4-5-6
H
150,92 tl

Ribella_
Üye
Ribella_

Tüm bankotahminler ailesine selamlar. Uzun süredir takip ediyorum, ilk kuponum olacak. Önümüzdeki günlerde yorumlarımı da dahil etmek istiyorum. Herkese bol şanslar diliyorum.

Ankara

1-) 11,6,10,5,7,1 // 4
2-) 9,12,3,4,6,7 // 2,1
3-) 5 Win The West
4-) 5 Imogen
5-) 6,2,8,4,1,3 // 9,5
6-) 11,1

35,28 TL // 70,56 TL

Ayrıca güzel yorumları için velocinom ve rising’e teşekkürler. Uyumunuz gözlerden kaçmıyor :), ortak kuponlar bekliyorum ben sizden şahsım adına. Başarılı olacağınız aşikar. Admine de selamlar olsun. Tekrar herkese bol şanslar.

RISING
Üye
RISING

Hoşgeldiniz, bol şanslar ribella..

VELOCIVENOM
Üye

Hoşgeldiniz!Biz teşekkür ederiz güzel düşünceleriniz için. :) Ortak kupon fikrine bende sıcak bakıyorum.Bu işi aramızda en iyi yapan legrunt bence.Onun önderliğinde birşeyler olabilir.El elden üstündür demişler.Birlikten kuvvet doğar. :) Bu arada Ankara’nın zor olacağı konusunda haksız değilmişim.Kuponu devam eden arkadaşlar varsa ona sadece diyorum ki, AYRILDA GEL YAVRUM BE….. :))

Ribella_
Üye
Ribella_

Hoşbulduk, dediğiniz gibi legrunt üstadımızı da takip ediyorum, güzel bahisleri var. Umarım yakın zamanda ortak kuponlarda bir arada görürüz sizi. :)

legrunt
Üye
legrunt

Hoş geldiniz Ribella_. Oyunlarınız da nickinize layık şampiyon gibi maşallah. Bahtınız açık olsun. Burada sevgili adminimiz vesilesi ile güzel bir sinerji yakaladık. Güzel dostlukların başlangıcı oldu. Elbette bizi ortak müşterekte buluşturan bir at ve yarışı sevdamız var. Bu sevda aslında bizim canlılara olan saygımızdan geliyor. Saygı ve sevgi birleşince de ortaya böyle bir tablo çıkıyor. Bu siteyi takip etmem sebebim Bombacıdır :)) Her ne kadar tanımasam da. Kendi oyun sitilime yakın bulduğum için takibe almıştım. Umarım tekrardan aramıza döner. Bir kaç kupon paylaştıktan sonra sevgili RISING ve VELOCİVENOM kardeşlerimizle bir bağ oluştu. Bu da siteye yansıdı. Diğer arkadaşlarımız da cesaretini toplayıp kuponlarını yorumlarıyla bizlerle paylaşmaya başlayınca. Tadından yenmez oldu. Umarım bu aile daha çok büyür. Ortak kupon’a gelince. Ben her türlü varım😊🍀🧿

legrunt
Üye
legrunt

Ayrıca tecrübelerimiz bizlere şunu da öğretti. Ufak kuponun kaybı üzmez ancak cesareti de yanın da getir. Naçizane fikrim budur. Gelin tanış olalım.Tekrardan hoş geldiniz. Asıl üstadalar Rısıng ve Velo :))

VELOCIVENOM
Üye

Legrunt harika sözler söylemişsin.Hepimiz mutlu olduk bu durumdan açıkcası.Ben bu zincirin büyüyeceğine inanıyorum.Bir de üstad demişsin bizim için.Teşekkür ederim; ama burada öyle bir iddiamız yok.Burada herkes birbirinden başarılı bana göre.Bazı arkadaşlar vakti olmadığı için sadece kupon paylaşıyor.Vakti olan arkadaşlar yorumlarını da ekliyor.Biz de onlardan biriyiz.Hep birlikte nice başarılı kuponlara…🤝🍀

RISING
Üye
RISING

Estağfirullah, şaka yollu olsa bile üstad vs. kelimeler kullanmasak bence daha iyi:)) yanlış anlaşılmalara sebep olacak:) burada bulunmamın en büyük sebebi bu işin fiilen oynandığı ganyan bayi adı verilen mekanlardaki insan kalabalıklarında..neyse nahoş bir kelime söylemeyelim de uyum sağlayamadığım insanlardan sonra aynı dili konuşabildiğim insanların varlığını görmek oldu..nacizane kendi çapımızda görüşlerimizi, oyunlarımızı paylaşmaya çalışıyoruz..bazen isabetli bazen yanıltıcı..ama bu işin ruhunda bu var: isabet ve yanılgı..ortak kupon iştirakine gelince olabilecek bir hadise.. bir ara üzerine konuşuruz:)
Her birinize ayrı ayrı selamlar, güzel bir hafta sonu diliyorum..

Ribella_
Üye
Ribella_

O güzel enerjiniz yorumlardan bile olsa öyle güzel geçiyor ki, işte bahis bunun yanında pastanın kreması gibi. :) Tekrardan hoşbulduk, umarım bu dostluklar baki kalır. Hepinize tekrardan selamlar.

butik55
Üye
butik55

ANKARA
6 tek
1,8,12,3
5,1,2
1,4, 2
3,9,6,1,4,5,2
1,11,6,3,4,12,8
Bol şanslar

hamolyozlu
Üye
hamolyozlu

s.a
ankara
kontra kuponum
1*3*5*10
4*9*10*12
5 *win the best
4**2
4*2*3*6*8
11*göklerin gülü

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.