Ana Sayfa / Tahminler / 9 KASIM 2017 PERŞEMBE ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (JOHNY GUITAR)
ankara altili tahminleri

9 KASIM 2017 PERŞEMBE ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (JOHNY GUITAR)

1.Koşu: F. Kahraman Ekürisi niyeti bozmuş, 8 atlık yarışa 4 eküri girmişler. Büyük ihtimalle ilk altılının bankosu çıkacaklar. İlk yarışında ekürisi Headman’in arkasında uzak farkla 2. olan (2) HEP BERABER 4 eküri içinden birinciliğe en yakın olanı. Yine de son yarışında Lady Bourbon arkası uzak farkla 2. olan ve 1.12.38 yapan Ö. Yıldırım’lı (7) HOBART’ı rakip olarak yazacağım.

2.Koşu: Grup olarak diğer rakiplerinin üstünde olduklarına inandığım (1) SER EMİR ve (2) ASTRAKHAN arasında bir yarış bekliyorum.

3.Koşu: Kumda kazandığı yarıştan sonra KV yarışta 1400 çimde 1,24,52 ile tabelaya asılan I Saw the Sun ile anadan kardeş olan (3) ROCKET GIRL bu yarışın favorisidir. Son 1200’lük galobunu çok rahat yapan bu tayı ufak kuponlara tek yazabilirsiniz. 1,12,26 dereceyle uzak kazandığı yarışını ve dereceli galoplarını buraya taşırsa (5) PERSISTANCE ciddi rakip olacaktır. Son yarışında düzlüğü neredeyse kendi kendine koşan Gülerce ekürisinden (4) MADE IN FOÇA ise bu 2 tay eksik koşarsa devreye girebilir.

4.Koşu: 1200 Çim yarışında 1,20 altında koşan tüm atları toplamışlar bir araya:) Çok at yazmak lazım, çünkü bariz olarak ayrılan bir at göremiyorum. Sıralamam; (4) YARISSA, (5) KÜÇÜKCEMRE, (7) BAKIRCIBEY, (3) ÇUVALDIZ, (1) HALİME HANIM, (2) CANIM ÇİDEM, (6) NATUHAY, (8) SÜRMELİ SULTAN, (9) ÇAKIRALİ bütçenize göre sondan azaltırsınız. Ben hepsi yazıyorum.

5.Koşu: Son günlerde çok fazla gizli eküri yarıştırılıyor ve biz yarışseverlerin canını sıkıyorlar. Kuponlar ikiye katlanıyor ... vs. Özbelge’lerin aynı antrenör’de kayıtlı olan 2 atı yarışa eküri sokmamalarından bahsediyorum. Gizli ekürilerden son yarışını boyun-boyun kaybeden (9) THEWORLDISMINE’ın maidendan çıkabileceğini düşünüyorum ve bu yarışta ilk at olarak veriyorum. Son KV galibiyeti dışında son 6 yarışının 4’ünü kazanan 2 tane KV yarışta 5 ve 3 olan bu yarışın en yüksek handikaplı ve en formda atı (1) KUPA ASI plasem. Son 12 yarışının tamamını tabelada bitiren ve 4 birinciliği ile istikrarlı performans sergileyen (6) JAMES BOND ve son yarışını 6 boy startta kaldığı için dikkate almadığım (7) PRENSES NEHİR startta takılmazsa etkili olabilir.

6.Koşu: Tezcanlı ile anadan kardeş olan (1) UMUTÇİÇEĞİ aprantisi hata yapmazsa uzayan mesafede ilk atım olacaktır. Radarcı’nın anadan kardeşi (9) İSMİNAZ’ın kumda daha iyi koşmasını bekliyorum, son 6 yarışını da farklı şehirde koşan Amankaya’nın anadan kardeşi (5) MÜCİZEKAYA bu kadar sık yolculuk yapmaktan etkilenmezse bir yerlerde çakacak bence, yine sık seyahat yapan Borbore’nin anadan kardeşi (3) BİNBİR ve uzayan mesafede Özgünhan tayı (8) İSTASYON yazılabilir.

1.ALTILI GANYAN

1.Ayak: 2-7

2.Ayak: 1-2

3. Ayak: 3-5-4

4. Ayak: 4-5-7-3-1-2-6-8-9 (hepsi)

5. Ayak: 9-1-6-7

6. Ayak: 1-9-5-3-8

Kupon Bedeli: 129,6 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
admin
Yönetici

Bol şanslar

Mehmet28
Üye

bol şanslar

binbastar
Üye

bol şanslar

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

Selamlar bolşanslar kardeşim.

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

Dün hiçbir oyunu oynuyamadım tam elime teli alıyorum müşteri geliyor 🙂
Bakalım bugün oynuyabilirsem zorlu bir program var.

Metin
Ziyaretçi
Metin

Bol sanslar ardaslar

Yazar: Johny Guitar

Johny Guitar
40 yaşındayım. İstanbul'da yaşıyorum. 1994 yılında İstanbul Üniversitesinde okurken at yarışıyla tanıştım, zaman zaman ara versem de 23 yıldır sıkı bir yarış takipçisiyim. Hayatta en büyük keyifimdir at yarışları ve tabiiki Beşiktaşk:) Umarım size ilham olurum ve hep birlikte kazanırız.