Loading...
Ana Sayfa / Tahminler / 9 KASIM 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)
istanbul altili tahminleri barisci

9 KASIM 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

1.Koşu: Takı değişikliğinin yaradığı GÜLENYÜZ(6) idman pistindeki çok iyi görüntüsüyle favorim. İstikrarlı koşan ALEMİN KRALI(4) Karataş'ın ısrarlı tercihiyle en ciddi rakiptir. Sentetikteki ilk koşusunu rahat kazanan UMURŞAH(8) bu ikiliye rakip olabilir.

2.Koşu: Maiden koşuda performans olarak üç isim gruptan ayrılıyor: ERŞEN(2), INSTANT CRUSH(4) ve SANTA PEKAN(9). Küçük kuponlar için bu üç isim yeterli olabilir ama ben bir kaç taya daha şans vereceğim. ASTA(1) ve KALIMITA(5) süpriz arayanlar için cazip safkanlardır.

3.Koşu: VELİCAN KIZI(7) aradan sonra bir yarış gördü burada kazanabilir, favorim. Koşuyu önlerde forse ederse THOR(5) sonlarda rakiplerine direnebilir. Bu iki safkanın yeterli olacağını düşünüyorum.

4.Koşu: Sentetik pistte koştuğu yarışlarda ilk ikiden düşmeyen BEYAZ KULE(6) özlediği sentetikte birinciliğe çok yakın, alternatif bankom. Rakibi ise son dönemde formunda önemli ilerleme olan EMMİ(3).

5.Koşu: KECİCHE(3) koşuyu kendi temposunda götürürse sonlarda geçilmez, favorim. Beklenilenin dışında bir gidişat olursa HARPUTLUNUN OĞLU(1) başta olmak üzere TORCHY(5), NURKO(8), SPORTING(10), ROYAL STORY(11) ve GRAVESEND(9) devreye girebilir.

6.Koşu: Son koşularında Cheri Cheri Lady'nin temposunu zorlayan bir safkan olmamasından dolayı sprintleri onu geçmeye yeterli olmayan DAYIM BENİM(8) ve SINCLAR(4) bu sefer hızlı gideceğini düşündüğüm koşuda kıyasıya bir mücadeleye girerler.

7.Koşu: İlk koşusunu çok iyi bir dereceyle rahat kazanan DAILY MAIL(4) yine kazanacaktır bankom.

8.Koşu: Bölünen maiden koşunun ikincisinde de fazla ata şans vermek gerekiyor. Sıralamam şablondadır.

9.Koşu: 1200 metre mesafede Yarış Rüzgarı, Katmandu, Şelale gibi öne çıkmayı seven isimlerin ve önlerde yarışı takip etmeyi seven birkaç başka ismin daha olması yarışta ciddi bir tempo olacağını ve birbirlerini yıpratacakları ihtimalini güçlendiriyor. Böyle olunca da sprinter safkanları aradım grupta. Çok fazla startta takılmazsa HAYAL DÜNYASI(4) ve ŞANSKÜPÜ(3) birlikte şans verdiğim isimler. Küçük kupunlar için bu iki isim yeterli olabilir. ŞELALE(11), MURTECİZCAN(1) ve SELVİHAN(6) daha sonra şans verdiğim safkanlar.

1.Altılı Şablonum

1.ayak:6,4,8

2.ayak:2,4,9,1,5

3.ayak:7,5

4.ayak:6//3

5.ayak:3,1,5,8,10,11,9

6.ayak:8,4

2.Altılı Şablonum

1.ayak:6//3

2.ayak:3,1,5,8,10,11,9

3.ayak:8,4

4.ayak:4 tek

5.ayak:1,2,6,7,10,9,3,4

6.ayak:4,3//11,1,6

Herkese bol şans...

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...
Gufre
Üye
Gufre

bol şans adaş

Metin
Ziyaretçi
Metin

Guzel alti variyorsunuz

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...