ankara altili tahminleri barisci

9 HAZİRAN 2016 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

1.Ayak: Zor bir koşuyla başlıyor altılı ganyan. Bu mesafeyi iyi koşan safkanlar var. Aradaki çim koşusunu saymazsak son iki kum koşusunu bu mesafede kazanan SEMİHKAN(4) yine çok şanslı. Son koşularını kazanan diğer isimler TOMMIKS(6) ve ARASHAN(1) ciddi rakip olurlar. İyi koşacaklarını düşündüğüm BİMEN(5), BİLGİLİKIZ(7), KUBATOĞLU(3) ve HAYATNUR(2) sırasıyla değerlendirilebilir.

2.Ayak: Kısa mesafeli koşu çok karışabilir diye düşünüyorum. İstanbul’da sert rakiplerin yanında üçüncü olan ALARAM(1) daha uygun rakipler yanında favorimdir. GÜLÜŞÜNGİZİ(6) kafayı alabilirse kısa mesafede bitirebilir. Uzun mesafedeki son koşusunu ölçü almadığım TANSELHANIM(10) boş kilosuyla etkili olabilir. FÜLANE(2), ARIM(5) ve BİNDALINGÜLÜ(3) daha sonraki ihtimaller.

3.Ayak: Son koşularında müthiş bir mücadeleye giren RUDE BOY(4) ve ARSEN LÜPEN(5) yine etkili bir koşu çıkarırlar. 200 metre uzayan mesafede Arsen Lüpen favorimdir.Bu iki safkanın yanına kaliteleri tartışılmaz BAY BAŞKAN(6) ve ORADINARIO(1) da yazılıp rahat bir yarış izlenebilir.

4.Ayak: Bu koşuda beni düşündüren tek şey AMANKAYA(7) ile TORAMAN(5) tekrar atbaşı olur mu? Onun dışında hangisine daha çok sempatiniz varsa onu işaretleyin. Ben Amankaya’cıyım belirteyim :)

5.Ayak: Ankara’da şeytanın bacağını kırma vakti gelen YOUNG BOND(2) ile sert gruplarda mücadele eden PETEK DISA(5) arasındaki mücadele aynı zamanda Özcan Yıldırım ile Selim Kaya arasında zevkli bir mücadele izlettirecektir bizlere.

6.Ayak: Velociraptor yavrusu ALEV ABLA(1)‘dan etkili bir koşu bekliyorum. İstanbul’da ciddi rakipler yanında koşup buraya gelen SEA PEARL(14) aynı dereceyi tekrarlarsa kazanır. CORSICA(3) ve UNIVERSE(15) daha sonra değerlendirilebilecek taylar.

Altılı Ganyan Şablonum

1.ayak:4,6,1,5,7,3,2

2.ayak:1,6,10,2,5,3

3.ayak:5,1,6,4

4.ayak:7 tek

5.ayak:2,5

6.ayak:1,14,3,15

Yedili Ganyan Şablonum

1.ayak:1,5,4

2.ayak:4,6,1,5

3.ayak:1,6,10,2,5,3

4.ayak:5,1

5.ayak:7 tek

6.ayak:2 tek

7.ayak:14 tek

Herkese bol şans…

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...
30 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
kofir kartar

amankaya ölmezse iyidir daha üç gün evvel koştu

Azor Ahai

1ayda 5.koşusu olcak arap atı sık koşar dayanıkıdır ama bukadarda aç gözlü olunmaz elindeki en iyi at o senin kafkaslıda yaşadın işte sık koşmada sorunu niye yapıyosun yine selim demişti atlar malesef sahibini seçemiyo diye binme işte ata duruşunu göster abine.

silivrili

Bol şanslar

Savasci

Bol şanslar…

Azor Ahai

hiç kılıç çekilicek yer bulamadım sabah ola hayırola :) bitek 1.BADARBUNGA sanki o ikisinden aşağı kalmaz gibi geldi ? şansın bol olsun emeğine sağlık

admin

Bol şanslar Barış

admin

Program güzel gözüküyor. Eküriler yine gelecek, Amankaya olmasa da Toraman gelir gibi duruyor. Bombacı Kafadar için ne diyecek bakalım :)

BAY UZMAN

ankara 1.ayak semihkan 4 ve ekürili bimen( 5.9)
2.ayak süpriz sonucun çıkması muhtemel koşuda sırasıyla 5.6.8.2.13.10
3.ayak 4 numara rude boy banko
4.ayak 3 numara saraybosna ekürisinin amankaya ve toramanı taktik olarak saf dışı bırakacagı koşuda rahat bir koşu kazanacaktır günün en saglam bankosudur4 numara semendinde ikiliye girecegine inanaıyorum
5.ayak 2 numara yong bond günün en saglam 2.bankosudur saatlerrce çalışmadaN RAKİP BULAMADIM
6.AYAK ilk defa koşacak olan fernando yavrusu 2 numara başta olmak üzere hepsi
3 bankolu günde son ayagı kapatmak mantıklı olacak
RUDE BOY……SARAYBOSNA..YOUNG BOND bol şanslar

BAY UZMAN

ayrıca yegenim yusuf keser için yedili ganyan için 1 NUMARA ONTUG

COMMANDANTE

Bol şanslar Barışçı.

ali

Amankaya gelmicek kafadar gelcek bence

Timothy

Barışçı kardeşime ve tüm arkadaşlara kolaylıklar dilerim. Bugünkü program için bir kaç şey de ben yazayım dedim. Maksat vatandaş zehirlensin. (Derler ki tahminde bir Timothy 100 Kobra gücündedir.) 😊😊
3.ayakta dört at diğerlerinden kalite olarak hemen ayrılıyor. Handikap puanları da bunu gösteriyor zaten. BAYBAŞKAN, ARSEN LUPEN, RUDE BOY ve ORADINARIO. Ancak son iki yarışta gösterdiği performans ile ORADINARIO bu atlardan da farklı duruyor. 21 Mayıs’ta ankarada PERFECT WARRİOR yarışında yakın ara 5. olmuştu. O yarışta 1.35.02 derece yaptı ki, bu grubun en iyi derecesi. Ardından İstanbul’da çıktığı YILDIRIMBEY yarışında da inanılmaz bir performans sergiledi. Bence Türkiye’nin en iyi mil yarışcısı olan YILDIRIMBEY dir. O gün az kalsın YILDIRIMBEY i geçecekti. Fark 1 boy bile değildi ve G.Gökçe o yarışta en arkadan yarışı takip edip hücumda geç kalmasına rağmen… Yani diyeceğim o ki ben ORADINARIO yu tek atacağım. 4.ayakta TORAMAN ile ekürisini mecburen tek atacağım. Arkadaşların yorumları kesinlikle doğru. Vakti zamanında Kafkaslı yı patlatmışlardı, sabah öğlen akşam koşturmaktan. Bunların da sonu aynı ama bugünkü rakipleri bunları geçemez.
1.ayakta koşan TOMMİKS için bir önceki yarışında herkese kılıç çekmiştim ama bu koşuda çok emin değilim. Rakiplerbiraz daha sert, BİLGİLİKİZ, BIMEN, SEMİHKAN, ARASHAN ve HAYATNUR olabilecek atlar. 2.ayakta ARIM, ALARAM ve TANSELHANIM tutuyorum. 5.ayakta Barışçı kardeşime katılıyorum YOUNG BOND ve PETEK DISA arasında. 6.ayak Allah Kerim, tuhaf tuhaf taylar buldum. O yüzden fazlaca at yazmakta fayda var sanırım. Herkese bol Şans

Ozer

Totem yapacağım
1.3.5//1.3.5//1.5//5//1.3.5//1.3.5

Adrian

Başarılar Barış

econom_ist

Selam, bol şanslar herkese…

1. AYAK
4 (Semihkan)

6 (Tommiks)

2. AYAK
1 (Alaram)

2 (Fülane)

3 (Bindalıngülü)

5 (Arım)

6 (Gülüşüngizi)

10 (Tanselhanım)

3. AYAK
1 (Oradınarıo)

4. AYAK
3 (Saraybosna)

5 (Toraman)

5. AYAK
1 (Badarbunga)

2 (Young Bond)

6. AYAK
1 (Alev Abla)

3 (Corsıca)

14 (Sea Pearl)

ERKAN

Gene takıldık :(

ERKAN

Başka zaman olsa anlamsız büyük kuponlar yapıyorum şimdi şu hale bak :)

Ozer

1.6/1.6/1.6/1.6/1.6/1.6
Totemi oldu 😄😄

admin

6 ya sarsan güzel olacakmış:)

30
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x