ankara altili tahminleri bombaci

9 EYLÜL 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Ankara altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.ayak: Bayıldım bu fikire bayıldım İngiliz’lerin (5) GÜMBÜRGÜMBÜR’ü mü geliyor. ? Her dönemde hakkında bin tane söylenti çıkan Arap GÜMBÜRGÜMBÜR yerini mi devrediyor ? Ben böyle hayali şeylere çok takılırım bu isimler tesadüf olmamalı hakkını vermeli diye düşünüyorum. Belki yanılıyorum bilmiyorum ama düşündükçe çıldırıyorum keşke ilk yarışında ortalığı tozu dumana katsa da gelse. Safkanın ahırıda sağlam son dönemlerde formda ve aynı zaman da yakinen bildiğimiz RADARCI nın da sahipleri. Benim tamamen duygusal ilk safkanım. Çalışmalara istinaden (4) GUDURIC ve (7) THE MAILMAN sonraki tercihlerim olup yarışın süprizini ise (2) DEDEM MEHMET ve (6) LEJON dan bekliyorum.

2.ayak:Herkesin gülümseyerek baktığını biliyorum ancak ben ona son yarışında son bir şans istemiştim değerlendiremedi dolayısı ile ona bu yarışında son safkan olarak ceza vereceğim bu bi kenarda dursun :). Onun haricinde ALTUNSARAY gibi bir safkana burunla geçildikten sonra ki yarışında beklenen performansı gösteremeyince hemen geri çekilen safkanın bu yarışa daha hazır gireceğini düşünüyorum (2) BURGAÇ ilk safkanım. Yasaklı madde yakalattıktan sonra geri çekilen safkan bir yılın sonunda idmanlarda zıpkın gibi görüntü versede yarış içinde henüz bekleneni gösteremiyor. Ancak oldukça hazır olduğunu biliyorum bu yarışla birlikte adından bahsetmiş olalım (9) TYPHOON ikinci safkanım. Son yarışı çim olunca çok fazla kaile almadığım safkan formda olduğunu İstanbul’da ki birinciliği ile ispat etti Çelik’lerin boş safkanla işi olmayacağı gibi Ankara’da herzaman Ayhan’a dikkat edilmesi gerçeği ile birleşince benim beynim alevler saçıyor  (10) OĞLUM EJDER üçüncü safkanım. İstanbul’da 2000 metrede yakın ara üçüncülüğü ile yarışa ağırlığını koyacağını düşündüğüm safkan burada da sağlam esebilir (5) MUSON RÜZGARI dördüncü safkanım olup artık herkesin yakinen tanıdığı benim ise utanarak yazacağım ve yazımın başında bahsettiğim (1) BERKALP son şans vereceğim isimdir. -inşallah gelmez-

3.ayak:  Üst üste üç defa Uğur Polat ile birinci gelen safkan dördüncü yarışında sıfır çekince son yarışında aforoz edildi diye düşünüyorum çünkü bu yarışta da şans verilmemiş. Bu demek oluyor ki safkana güven tam ceza pilota kesilmiş ama Uğur’un ahıda birşeye benzemez nitekim safkan son yarışında üçüncülükte kaldı. Şimdi sihirbaz bu ahı bozmak için sahnede. İşin fantastik tarafı bir tarafa safkanın çok daha üstün olduğunu bende düşünüyorum. Ancak yarın AGF de olacak olsa genel olarak Türkiye’nin ayırmadan yazacağını tahmin ettiğim safkanı bu defa ben tek yazarak ters bir hamle yapmak istiyorum. Rövanşı alacağını düşündüğüm (4) GÖĞÜSGEREN risklide olsa BANKOM dur.

4.ayak: Biraz eski oyuncular ve özellikle İzmir’liler çok iyi bilir ki Türkiye’nin neresinde koşarsa koşsun o bir İzmir’lidir. Tanzer Parlar’ın efsane anlatımı ve ” YARIŞIN BAŞINDA CEM ÖNDEYDİ, VİRAJI CEM ÖNDE KOŞTU, DÜZLÜĞE CEMCEM ÖNDE ÇIKTI” sözleri ile EGE DERBİSİNİ KAZANARAK mükemmel şekilde nokta koyan (4) CEMCEM defalarca kazandığı G1-G2-G3 yarışları ile benim için gerçek bir şampiyondur. 6 ay sonra çıkacağı pistte ilk yarışı İzmir’de olsa tek atardım bu Ankara’da eksik koştuğu için değil ancak 6 ay sonraki kondisyonu Ankara’da son düzlükte yetmeyebilir endişesi ile rakipleri şablonumdadır.

5.ayak: (4) DUKE PROSPERO ve (2) HAS YAĞIZ arasında geçecek olan yarışa bu iki safkanı geçme şerefini (7) KING CROWN a versemde (9) APIKO DORA ile para vermez denilecek olan programda heybeden elmayı kapar mıyız? Bence kapabiliriz.

6.ayak: Yarın çok yüksek oranda favori çıkacak olan (2) LADY GIRL’e rakip düşündüğüm isimler şablonumdadır.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 5-4-7-2-6

2.ayak: 2-9-10-5-1

3.ayak: 4 tek

4.ayak: 4-1-7

5.ayak: 4-2 /// 7-9

6.ayak: 2-4 /// 1-5-8

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
32 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ozgun1

Bol şanslar bombacı :) Tanzer Parlar’ın; Özcan Yıldırım ve Cemcem yeni bir kupaya, yine bir kupaya dediğini duyar gibiyim :)

ozgun1

Bütün sitelerde son galobu 3.ayda gözüküyor. Ama 1 eylülde 1400 metrelik uzun bir galop, sonrasında kısa bir sprint yaptığı bilgisini aldım. Galobunu göremeyenler dikkate alabilirler.. Bende merakla bekliyorum yarışı :) seninde dediğin gibi izmirde olsaydı kesin Bankomdu Cemcem. Hayırlı geceler tekrardan bol şans :)

Mehmet28

bol şanslar

yarın özcan at binmeyecek sanırım. ara, gloin ve abbasın varlığından sonra bir handikap daha :)
bu arada program oldukça zorlu

Mehmet28

aranın fazla etkileyeceğini sanmıyorum ama özcanın olmayacak olması daha çok endişelendiriyor. sadettin boşta olsa ona verseler sorun olmazdı yine

bu arada ingilizlerin gümbürgümbürü olmaz diye düşünüyorum. orjin olarak kısaya yatkın görünüyor. hem sabırlının yeğeni var orada :)

Mehmet28

dede taşından duygusala bağlayabilirsin diye düşünmüştüm :)
özcanın sıkıntısını yaşıyorum. kafada 7yi tek atabilirdim selimi bindirebilirler. cem ceme kimi atarlar kestiremiyorum. iki tek atabileceğim at sıkıntılı, üçüncü ayak hariç diğer ayaklar da karışık geldi
yarın bir olsun bakalım, ben de uyuyayım. hayırlı geceler(sabahlar)

bay uzman

bol şanslar bombacı abim kurgun süper kuponunu aynen yatıracagım sadece cemcemin orayı abbas yolcu gloin gibi süratli idimlerden dolayı ben sonradan gelecek olan bavireş hot choletil revel yelle yıkıp ilk ayakta 7numarayı tek atıp küçük bi degişiklik yapacagım diger ayaklar aynen senin yazdıgın gibi bırakıp yatıracagım bol şans lar…….. ilk ayaktaki 7 numarayı yakından gör abicim yerinde duramıyor iki seyis zor gezdiriyor bu al tay bırakın beni yarış başlasın diyor……….saygılarımla abicimmm 2 hafta sonra uhti puhtinin şartlı 4 yarışı var aha o zaman tek yaz korkmaaa ikramiye hemen hemen aynı

Ramazan Yılmaz

Bol şanslar bombacı

Ramazan Yılmaz

benim gözümde %50 etmez çünkü grup okadar boş bir grup değil heleki Hadioğlu ekurisi varsa koşuda %30 bile etmez kaldı ki Guduric belliki bos bir at değil. Mesafede 1300 bukadar ağıra favori çıkması bana göre sisirme ben tek atmam ama illede yedili deneyeceğim dersen tabiki denenebilir bombacı :)

06Cengo06

Bol şanslar emeğine sağlık kardeşim.
Bay uzman senin altılının aynısını yatıracam diyosa sıkıntî var demektir 😂😂
Ben hemen tam tersi bir kupon yapıp fikrim değişmeden yatırdım 😀

H
1.2.12
5 TEK
2.4.6.7
2 TEK
1.2.4.7.8

bay uzman

ilk ayak 7 burda herkez tek oynuyor üzerine kupon kuranlar var saglam duyumlar kulaktak kulaga yayılıyor üstelik cemcemin yıkılırsa paraya gidilecegi cemcemin yarış içinde çok pres yiyecegi ve etkilenip kazanamayacagı da dolaşıyor… ayrıca bazı yerlerden de malesef hafonun sahiplerine daha düne kadar madien de 1.05 e kaoşup tüm türkiyeyi yakıp 30000 liralık maidenden kalkıp açık gruba denklare edilmesi ….sahiplerine baya bir selam var kulakları çınlasın anlayan anladı…..
ARSEN LUPEN
THE MAILMAN
BERKALP
GÖGÜSGEREN
KIRDERE
5 BANKO GERİYE 2 KOŞU KALIYOR bi zahmet o kadarınıda bulun yani herşeyi benden beklemeyin
cengo beye gelsin beş banko 2lira ….

Mehmet28

7
H
5,4
4
H
5,2,1

En azından ikide kalırım 😬

ETC

Uzun bir aradan sonra yarışsever dostlarıma selamlar olsun…
Bol şanslar diler, tercihlerinizin uğuruyla kazanmanıza vesile olması en kalbi temennilerimle..

1.A: 2 – 4 – 7
2.A: 2
3.A: 4 – 5 – 7
4.A: 4
5.A: 4
6.A: 2 – 4 – 7 – 8

06Cengo06

Sevgili bay uzman kardeşimin yazdıkları gelirse sana ve Bombacıya birer paket jumbo yumurta yolluycam en babasından 😊

Bay uzman ben şu anda Batıkentte hipodruma yakın bir yerdeyim sende Ankaradasın herhalde 😊

bay uzman

1de 1 oldu bile jumbo yumurtayı hazırla senn

bay uzman

bankon yarıştan çıkalı 4 gün oldu cengoo 2 numaranın yerine 4…7 yaz benden olsun

bay uzman

ankara altılı tahminim
1.ayak 7 bankom
2.ayak 1……10.2
3.ayak4.5
4.ayak7 bankom
5.ayak 4.7
6.ayak 1..5.7.2
2880 kuruş… 3lira bile degill…
bol şanslar olsun

bay uzman

7 numara piste çıkınca bakın maşallah deyinnnnn

Ramazan Yılmaz

H//
2//
3.4.5.8//
7//
4.7//
7/

:)

bay uzman

ilk ayak 7 gelirse kuponun 50 kuruşa düşer ramazan bey

Ramazan Yılmaz

son ayaktaki 7 geçen cok büyük paramı yedi borcu var bana :)

Ramazan Yılmaz

ikinci ayakta yatar beşte kalırım misli :))

Ramazan Yılmaz

olsun bay uzman 50 kuruşluk beşli yaparız :))

Ramazan Yılmaz

50 kuruş cepte kaldı 😝

06Cengo06

Gudurıcın selamı var öpüyomuş 😂

32
0
Tahmin paylaş.x
()
x