9 EYLÜL 2016 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

1.AYAK: İstanbul zor bir yarışla başlıyor; henüz beş gün önce WOLF PRINCE, ANGEL HORSE gibi safkanların önünde yarış kazanan YILMAZHAN bu gruptan fazla bir at görünüyor fakat çok kısa bir aranın ardından koşuyor olması tek yazmaya çekindiriyor. Bu bakımdan rakip gördüğüm isimleri de değerlendireceğim; ağır kilosuna rağmen 1.HOSLİ, 2.MIZZEN OF TURKEY, 4. SO HELP ME GOD, 5.CHICAGO ve 8.REDENTOR yazarak erkek safkanlarla geçmeye çalışacağım.

2.AYAK: 4 ve yukarı arapların mücadelesi sürprize müsait; 5.ZATİNUR, 7.SASANİ KAPLANI, 9.ÖZÜMTATAR, 3.ŞANSKÜPÜ ve 12.TURGUT USTA bende biraz öne çıkan safkanlar. Daha geniş oynuyorsak 10.BAKIRCIBEY ve 4.CÖMERTKAN da ilave edilebilir. Bombayı boş kiloları ile 11.DELİ ÜNVEREN ile ekürilerden 15.KARPATLI gerçekleştirebilir.

3.AYAK: 7.VOLİ ayağına çabuk seri bir safkan, virajı avanslı dönerse bitirebilir; yoksa arkadan kuvvetli gelebilecek isimler; Kocalieden kazanarak gelen 1.LEMNOS, yine son yarışını kazanan formda 5.LİRA LİRA, 4.ÇAĞ TUFANI, 9.MAKBET 3.WIND OF EAST,2.ASLANAĞZI şanslı isimler. Sürprizi çalışmaları ile 12.MISS IRONARM gerçekleştirebilir.

4.AYAK: Son yarışında Ankara’da 2200 mesafede düzlükte biraz erken yürümesine rağmen AKHUN la çok iyi mücadele eden ve yarım boy farkla yarışı kaybeden 9.PALA DAYI bugün kaznamaya yakın; bankom.

5.AYAK: Özgünhan x Sada orjinli YÜKSEK UÇUŞ Ayhan Kurşun ile favorim. Yarış hayatının başından beri takip ettiğim 6.SERMELEK ve bir süre geri çekildikten sonra dinçlik yarışı yapabilecek olan 7. SEVİLAY rakipleridir. KIZIMDİLŞAH çok sürprizde.

6.AYAK: Son yarışında UÇANKRAL’ın ataklarına çok iyi direnerek kazanan 6.TEMİZKAAN, hemcinslerinin yanında tekrar kazanacaktır; diğer bankom.

 

4.AYAĞA 2.ASLANAĞZI İLAVE EDİLDİ : 16.09

3,1,2,4,5,8

5,7,9,3,12,10,4,11,15

7,1,5,4,9,3,12,2

9

8,6,7 / 5

6

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Gufre

Gufre
İstanbul'da yaşıyorum, 31 yaşındayım, 15 yıldır at yarışlarını takip ediyorum, takip ettiğim programlara oyun oynuyorum Herkese bol şanslar.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Gufre

Adrian
Üye
Adrian

Başarılar GUFRE

ugur
Ziyaretçi
ugur

sonayak 6 tekmi abicim