Ana Sayfa / Tahminler / 9 EKİM 2017 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BiNBA STAR)
bursa altili tahminleri

9 EKİM 2017 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BiNBA STAR)

1.ayak: Son yarışlarını kesinlikle ölçü almadığım HERGELE-2- ve MERTADAM-3- ikilisine öncelikli şansı tanıdığım koşuda bu grupta herzaman iş yapabilecek kalitedeki  YÜCELİR-6-,inatçı yarış karakteri ile ZEUS-8-, genellikle kısa ve orta mesafeli koşuları tercihlese de sonlarda etkili gelebilecek olan ZAFERİMOL-9- kuponlarda öncelikle işaretlenmeli.Bugün için ters koşabilecek BERATBEY-10- ve son dönem performansı pek iç açıcı olmasa da kalitesine inandığım RUAT-4- sağlam kuponlardaki yerlerini almalılar.

2.ayak: Son dönem performansları itibari ile ASARCIKLI-6- ve KILÇIK-10- ikilisinin bir adım önde gözüktüğü mücadelede bu pist ve mesafede ihmal edilmemesi gereken isimlerden olan AHMİN-2- ve BURAKŞAH-3- hata kollayacaklar.

3.ayak: Bitiriş dereceleri ve kum pistte elde etmiş oldukları deneyim ile üç isim öne çıkıyor.IMMORTAL LIFE-5-,STILL DREAMING-9-, SWALLOW THE DUST-10-,ilk kez kum piste çıkacak olmalarına karşın ilginç orijinleri ve etkili çalışmaları ile LUCKY RED-6- ve WARRIOR WOLF-11- daha sonra.

4.ayak: Çıktığı Anadolu turnesinden sonra tekrar şansını Bursa pistinde deneyecek olan OLTACI-3- bakalım istavrit mi çekecek yoksa poşet mi,Bursa’nın eskilerindenHACIVAT-4- sonlarda temaşa yapabilir,kendisini unutturan ancak etkili hazırlanan ESERALP-1- bugün çok koşacak,artık çıkışa geçme zamanının geldiğini düşündüğüm BİNBİR-5- kumda iş yapacak birdiğer isim olup , bu koşuya sıkı hazırlanan YENİŞARLI-7- daha sonra.

5.ayak: Bitiriş dereceleri itibari ile yeterli bulduğum, idmanlarında formunu koruyan bir  kez daha Tokaçoğlu ile HIGH SPEED TRAIN -6- maidenden çıkmaya oldukça yakın BANKOM!

6.ayak: Bu pist ve mesafedeki performanslarını oldukça beğendiğim LUCKY RACER-1- ve ISTANBUL HOUSE-2- ikilisi arasındaki mücadelenin koşunun galibini beklediğim son ayakta bu safkanların herhangi bir nedenle eksik koşmaları durumunda yine uzun kumda iş yapacak görüntü veren ALHUN -4 devreye girer.

Oyun

2-3-6-8-9//10-4

6-10-2-3

5-9-10//6-11

3-4-1-5-7

6

1-2//4

36//126tl

admin
Yönetici

Bol şanslar

ozgun1
Üye

Bol şanslar

Mehmet28
Üye

Bol şanslar

Bursa rüzgarı
Ziyaretçi
Bursa rüzgarı

Birinci ayak : 6 tek
İkinci ayak : 2 tek
Üçüncü ayak : 11.9.10.5
Dördüncü ayak : 4.5.8.9.7.2.3.6
Beşinci ayak : 11.6 .5.1.8
Altıncı ayak : 14.4.3.2

Yazar: binbastar

binbastar
1982 Bursa doğumluyum. Maden Mühendisiyim.Uzun yıllar yurtdışında birçok farklı ülkede ve şehirde çalıştım.Şu anda İstanbul'da yaşıyorum.1993 senesinden beri amatör olarak at yarışları ile ilgilenmekteyim.Koyu bir Beşiktaş taraftarıyım.Ayrıca yine amatör olarak edebiyat, fitness, sinema, yüzme ve satranç ile ilgilenmekteyim.Mümkün olduğunca geniş ve paylaşımcı bir yarışsever kitlesine ulaşarak, at yarışına amatör veya profesyonel bahis anlamında gönül vermiş insanlara bir nebze faydalı olabilmek adına buradayım.