9 EKİM 2017 PAZARTESİ ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Bursayı pas gectiğim günde, takip atlarım olması ve programın biraz daha cazip olmasını öngördüğümden yoğunluğum ve bütçemi tamamen Adanaya ayırdım. Umarım yanılmam. Öncelik herzamanki gibi kendi tuttuğunuz isimler olsun, bol şanslar dileyerek;

1.AYAK: Adanada startı cok zor bir koşuyla veriyoruz. Kimi elesek o gelecek gibi bir yarış. Ancak buradaki en önemli etken, 1-CENGO’nun kosu icerisindeki durumuna bağlı. Kendisini bozacak isimlerin varolması koşunun süratli gitmesine işaret olsada; çok fazla yıpranmadan düzlüğe önde çıkarsa sevdiği Adana çiminde inatçı yapısıyla fotoya kadar rakiplerine direnecek güce ve inata sahip olan değişik bir at. Tekle başlamak isteyenlere duyrulur. Aksi takdirde 2-CANIM ÇİĞDEM, 8-JEKFER, 3-BABAMETİN, 5-KÜCÜK CEMRE, 6-HAFİZE SULTAN, 9-SEVERİM, 7-FAKI BEY, 4-BABAEMİR ve 10-ÖMERHANBEY ile koşuyu garanti altına alabiliriz. Karar sizlerin..

2.AYAK: Handikap puanındada gözüktüğü gibi 2-HARPUTHANI gruptan bir tık daha yukarıda gözüküyor. Ve kazanması olagan netice olsada; son zamanlarda Şartlı 4 yarışlarda hep umulmadık atların geldiğini umarım takip etmişsinizdir.. Ben bu yüzden yanına sigorta olarak, baya bir geri planda kalacaklarını tahmin ettiğim 7-HAVAS, 6-FIRAT AĞA ve 5-ŞEHLEVENT üçlüsünü sürpriz olarak kuponumda bulunduracağım.

3.AYAK: Yaptığım araştırmalar ve gözlemlediğim çalışmalar neticesinde ilk defa koşacak taylardan, orjin olarak cim pistte iyi kosular sergileyen Değirmendereli oğlu olmasınında etkisiyle 2-CUTTHROAT koşuyu kazanan isim olabilir. Benim kuponumda 1.Bankomdur. Başka bir teki olanlar, yine çim pistte etkili olması muhtemel orjiniyle 1-AHTAPOT ve calışmaları yine gruba göre iyi olan 6-ELEVEN ELEVEN bankomun ilk yarış aksiliģi yaşaması durumunda değerlendirecek iki isimdir.

4.AYAK: KV8 Manavgat Kosusunda, New Alaçat ve Kücük Matra gibi iki çok süratli ismin olması koşunun cok süratli gideceğine işaret. Bu süratin en cok, sert gruplardaki koşulardan sonra bu grupta sonlarda yapacağı sert sprintiyle 2-ZEALOUS LINE’a yarayacağını düşünsemde ben risk almadan HEPSİ diyeceğim.

5.AYAK: Koşuya ilk bakışta 3-RUMET kim bunlar kim diye düşündüm. Sonrasında incelemeye başladıģimda ise sürpriz kokuları burnuma geldi. Ama yine ilk sıradan mutlaka bulunmalı. Sonrasında startta takılmadiğı her yarışında bana sürpriz yapacak potansiyeli fazlasıyla oldugunu hissettiren 4-DESPEDIDA, üst üste ikincilikleri sonrasında 5-DREAM FAİRY, son koşusundaki 5.liği ile kıpırdayan 8-MAJESTIC BRIDE, ayni kosunun kazanan ismi 1-AMANOS ve o koşuda belli bir kesim tarafından tek dahi oynanan ve favori konumda olan 2-OLCAYIN KIZI… Geriye 3 isim kalıyor, bunlar ayağına seri isim bombacı jokeyi ile 9-KUSHIMOTO, etkili sprintini atması halinde 6-SAUNT LUCIA ve geleceğine cok fazla inanmasamda dısarda birakmak istemediğim 7-ELIFCAN ile HEPSI yapıyorum.

6.AYAK: El değiştirdikten sonra büyük bir degisim gösteren, bir önceki koşusunda %2 AGF başlıklı yorumumda Banko olarak önerdigim, son koşusunda yine Ofsayt gibi bir ismin bircok kisi tarafından tek oynanirken tereddütsuz kuponuma tek attığım.. Bugün bana göre biraz daha uygunlaşan rakipleri arasında 3.kez üst üste güvendiğim isim olan 15-OKEY birkez daha tereddütsüz BANKOMDUR..

ALTILIM

1-2-8-3-5-6-9-7-4-10
2-7-6-5
2 CUTTHROAT
HEPSİ
3-4-5-8-1-2-9-6-7
15 OKEY

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar

06Cengo06
Ziyaretçi
06Cengo06

Bolşans kardeşim

Kafayı kimseye kaptırmam çıktığım gibi gelirim inşallah :)

06Cengo06
Ziyaretçi
06Cengo06

At yarışının garantisi olmaz ya nasip deyip çıkacaz yola :)

06Cengo06
Ziyaretçi
06Cengo06

Bugünde burda paylaşayım altılımı şans deneyim bakalım hanginiz uğurlu gelecek :)

1.2.3.4.5.6.7.8
1.2.3.4.5
6 Bankom
2.3.4.5
3 Bankom
2.4.5.6.7.8.15

67.20 tl

Cebrail tok
Ziyaretçi
Cebrail tok

Abi bana cumartesi adana tahminini verirmisin

admin
Yönetici
admin

Okey mi Özgün :)

06Cengo06
Ziyaretçi
06Cengo06

Favoriden senin bankondan 5te kaldık sağlık olsun:)