Ana Sayfa / Tahminler / 9 EKİM 2016 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
istanbul altili tahminleri bombaci

9 EKİM 2016 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar iyi pazarlar diliyorum. 9 koşulu İstanbul gününde her tarafa hepsi diyesim geldi. Yıl sonu geliyor yine pazar dağılıyor. Bunu geçen senenin sonunda da belirtmiştim. Süprizler bombalar ardı arkası kesilmiyor. Program oldukça sert gibi şans yanımızda olsun.

1.KOŞU: Son yarışında uzak da yemiş olsa LAST POİNT arkasında yer alan ve her koştuğu yarış sonrası daha da hazır hale gelen (3) numaralı ÇIĞ dan gruba rahat hakim olmasını bekliyorum BANKOM DUR.  

2.KOŞU: Bu yarış için önceliğim agf de muhtamelen supriz durumda olacak olan (6) ZATİ NUR ve (2) BUHARALI olacak. Son dördüncülüğü ile (3) DOST ELİ herşeye rağmen yine (5) YÜREĞİM, Ankara'dan gelen (4) BERRAKSU, geçmişte iyi anılarım olan (7) BAHTIŞAHANE önceliklerim olup yarışın daha da suprizini ise (10) MAVİŞ HANIM ve (9) YABAN GÜVERCİ'NİN den bekliyorum. 

3.KOŞU: Yarışın iki safkan arasında geçmesini bekliyorum. Son düzlüğe lider girecek olan (4) LAST POİNT ve en dıştan avlamaya çalışacak olan (2) AK YILDIRIM. ( Ancak burayı üç safkanla geçmek isteyen sakın ola ki (3) ÇEKO DAYI yı pencere bırakmasın. )

4.KOŞU: Son galobunu HABILDEN nin yanında yapan ve rahat bir görüntü sergileyen (2) BUDAKHAN ilk safkanım. Rakip olarak (3) BABA ATLI ve (4) ÖZDAMAR görüyorum.

5.KOŞU: Belki bana kızacaksınız ancak ben yine bu 3 yaş Arap yarışında ne olacağını kestiremiyorum. Klasik olarak baktığımda en iyi kum performansına sahip olan (9) ALEMİN KRALI favori çıkacaktır. Bu safkanın kötü koşması durumunda allah herkesin yardımcısı olsun. Dediğim gibi bu safkan ilk tercihim olup sıralamam şablonda olacaktır.  

6.KOŞU: (7) FOULİTA ve (2) HARD BABY ye eşit derecede şans verip plase de (8) TENERİFE SONG suprizde ise (6) SWEET BREW tutuyorum.

7.KOŞU: Benim ikinci altılı için tek ayağım burası olacak. Ve oldukça riskli olacak. Ancak programın bütününe baktığınız zaman zaten heryer risk. Buram buram hemde :) o anlamda Özcan Yıldırım ile çok etkili bir yarış beklediğim (5) numaralı AK FIRAT çok risklide olsa BANKOMDUR.

8.KOŞU: (3) KİND ACT ilk safkanım olup yine (4) LOVE SONG ve (8) SANTA PEKAN eşit şans verdiğim isimlerdir. Yarışın suprizini ise (7) numaralı SAFA dan bekliyorum.

9.KOŞU: Son yarışı 2000 metreydi kumdu ve yamak yarışıydı. Dejavu olsa gerek dedim. :) o zaman çok supriz durumda olan safkandan bahsederken yamak yarışı olmasa tek atacak kadar tutuyorum demiştim. Hiçte mahcup etmedi son düzlüğe lider döndü ancak hatırladığım kadarıyla sonlarda teslim oldu. Yakın ara dördüncülük elde etti. Bir kez daha bu defa daha zorlu mücadele de şans vereceğim. (9) numaralı SADO BY SADO ilk safkanım olup devamı şablonum da olacaktır.

1. ALTILI GANYAN ŞABLONUM 

1.AYAK: 3 TEK

2.AYAK: 6-2-3-5-4-7-10-9

3.AYAK: 4-2

4.AYAK: 2-3-4

5.AYAK: 9-10-8-5-1

6.AYAK: 7-2-8-6

2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM 

1.AYAK: 2-3-4

2.AYAK: 9-10-8-5-1

3.AYAK: 7-2-8-6

4.AYAK: 5 TEK

5.AYAK: 3-4-8-7

6.AYAK: 9-10-8-3-6

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

14
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

Taner
Ziyaretçi
Taner

Bombacı bol şanslar.
Biliyorsun senin sıkı bir takipçinim ve bugünkü yorumlarında yer verdiğin 2 isimden ötürü teşekkür etmek istedim.Biri Akfırat,diğeri Zatinur.İkisi de koştukları yarışlarda benim ilk tuttuğum atlarım.
Umarım bizi mahçup etmezler.

Kulhanbaba
Ziyaretçi
Kulhanbaba

Çim b a nedemek bilgi verebilirmisiniz

admin
Yönetici

Çim pist biraz ağır demek.

Mine
Ziyaretçi
Mine

Bol şans 2 ayağa ferecehanda yazilmazmi okadar atta

erdal balcı
Ziyaretçi
erdal balcı

Hoş kupon olmuş
Ellerine sağlık BOMBACI

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Very hoş iki kupon olmuş, ellerine sağlık, bol şanslar BOMBACI :)

elektrik
Üye

herkese selam
5li ganyan :
ilk ayak sert grupta yakın ara tabela dışı kalan 7 kuzen ve yarışın favorisi 9 alemin kralı yeterli..
2.ayak: 1 elevato, 2 hard baby, 6 sweet brew, 7 foulita
3.ayak: son iki yarışı kalmış ö.yıldırım üstünde kilosu hafif 5 akfırat banko
4.ayak: favorim 9 west life 5 boy geç çıkış yapıp 5. olmuş.şansı yüksek. demirkol un iki yarışına biniyor ikincisi burası 7 safa yazılır. yarışın favorileri 4 love song ve 6 petit kurt yazdık mı yeterlidir.
5.ayak: handikap puanı en yüksek grup için şuanki performansı yeterli 1 angel fly banko

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.