9 EKİM 2015 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

1. Ayak hasan baba yerine (11) RODIKA eklenmiştir. 

1- Ayak Son yarışlarıyla mükemmel bir grafik çizen (2) GREEN ALLEY grubun üzerinde gözükse de birtürlü içim ısınmadı diyebilirim safkan favorim olmaktan öteye gidemeyecek. Ön gruba yakın yürümesi durumunda çok şanslı gördüğüm (4) BUFAVENTO, takibimde ki isimler (6) FLYING DAKOTA ve (11) RODIKA sürprizde ise startta çok oyalanmaması durumunda (1) WILLISTON önereceğim.

2. Ayak Startla birlikte liderliği almasını beklediğim (13) GHOST OF DARKNESS süratlendireceği koşuda liderliği hiçbir rakibini vermemesi durumunda önde uygulayacağı sert tempoyla beyaz bayrak ayna yarışı yapmasını bekliyorum. Bu safkana tek rakip son yarışını daha sert grupta kolay kazanan (7) NIKOLAYEV yazacağım.

3. Ayak Koşuya baktığım zaman bir ismin olmaması durumunda karışacak olan bu ayağın en vasat halinin bile burada ki rakiplerinin en formda halinden daha üstün geleceğini düşündüğüm (1) GÜMBÜRGÜMBÜR 8 de 9 yaptığı jokeyiyle 9 da 10 yapacaktır BANKOMDUR.

4. Ayak Benim çok beğendiğim nadide taylardan olan vermiş olduğu 5 aylık aranın ardından ilk defa koşacak olmasına rağmen dinçlik yarışı yapacağını düşündüğüm (6) FRATELLI favorim. Kaba kumda ki işleyişini çok beğendiğim (3) KEJO BABA süratli gidecek olan koşuda şanslı gördüğüm bir diğer isim. Sonrasında ise (1) FRENKLİ RUZGARI, (2) BABADÖKER, (5) ASLAN DAYI ve (4) ADONİSİM yazacağım.

5. Ayak Rakiplerine oranla çok daha sert gruplarda mücadele etmiş olan (7) ASİ RÜZGAR son yarışlarını kum pistte yaptığı için kendisini çok gösterememişti. Son yarışında ise kendisinden çok üstün grupta koştuğu için herhangi bir mücadelenin içinde kalamamıştı. Bugün sevdiği mesafede DB eklentisinin de tekrardan çıkartılması çoğu zaman geride bıraktığı rakiplerini tekrar geçmesini bekliyor BANKO olarak öneriyorum. Aksi takdirde HEPSİ denilebilecek bir ayak.

6. Ayak Günün en zorlu yarışında genelde favorinin gelmediği koşu şartında çok ata şans vereceğim. Bunlar sırası ile : (10) SAINT TROPEZ, (2) DARE TO DREAM, (3) ESTİGEÇTİ, (5) PRENSES RUYA, (7) ZEYNETTA GIRL, (1) BRAVE APTE, (8) EL CALAFATE, (6) MASSIMA, (17) RABIOSA, (16) BELLA STEPS ve (14) TO WIN yazacağım.

ALTILI ŞABLONUM :

1- Ayak : 2,4,6,11,1

2. Ayak : 13,7

3. Ayak : 1 TEK

4. Ayak : 6,3,1,2,5,4

5. Ayak : 7 TEK

6. Ayak : 10,2,3,5,7,1,8,6,17,16,14

ŞABLON TUTARI : 39,60 TL’dir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bycreed

Bycreed
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
recep16

gümbürgümbür kilosu gibi ağır basıyor ve favorim.tekim son ayakta 1 nolu brave apte.ikramiyeyi zorlu ilk iki ayak belirleyecek gibi.bu ayaklara çok at yazılmalı.herkese bol şanslar.

ozan

Merhaba CREED Öncelikle Dönmene Sevindim.
Bu Ve Bundan Sonraki Tahminlerinde Bol Şanslar Dilerim.

Bursa Altılı Şablonum…

1.AYAK= 2-9-11-4
2.AYAK= 13-4-9-11-12-15
3.AYAK= 1 GÜMBÜRGÜMBÜR
4.AYAK= 3-4-7
5.AYAK= 4-5-6-7
6.AYAK= 1-7-11

Kupon Tutarı= 54.tl
Bol Şanslar Dilerim.
OZAN944.

mustafa

Mrb by cread hoşgeldin sen olmazsan biz buoyunu oynamiyoruz gitme bir daha slm lar bol sanslsr

Burhan

Merhaba herkese bol şanslar diliyorum gümbür gümbür beni çok düşündürüyor o gelmezse kim gelicek?ben pek guvenemiyorum nedense o gelmezse kim gelir?varmı önerisi olan?

Burhan

Kafam çok karıştı arkadaş m.gunduzeli neden kendi atlarina değilde adonosime biniyo

OOS

Bursada bugün ikinci ayakta koşan 5 nolu King of Anatolian günün tekidir.Bol Şanş

Cdt

Bursa ilk ayak icin bence 55 kilo erkek atlari yazmak onemli ikinci ayak icin ghost of.. ve nikolayev yeterli gibi gozuksede m cicek in bindigi at takip diyorum. Ucuncu ayak ici gumbur gumbur yazilmazsa olmaz yanina ben yarisin sartina gore 58 kilo tek gibi kalan frigyaliyi yazacagim. 4.uncu ayak babadoker onde gibi dursada son yarisi kayip olan adonisimsiz oyun oynanmaz . Satis kosusunda has atilsa yeridir. Pistin durumuna gore alehsan tek atilabilir. Son ayak ya 1 numara tek yada cok at 52 kilo civari

Anonim

By secreed bursada hava koşulları nasıl ?

Ertan

Bursa altılı yorumları

1.ayak gruptan bir adım önde duran vr bu mesafede en iyi derceye sahip (2.04.10) 2numaralı GREEN ALLEY bir aksilik olmazsa kazanir gorusundeyim.ama yanına form durumu iyi ve bu yarış için yaptığı çalışmalarında çok formda gözüken 6 numaralı FLAYING DAKOTA ve son 1200 galobunu 1.17 rahat yapan STAR CAT yazacağım. Bu mesafede en iyi 2.dereceye sahip 3numarali SCENİC SON,çalışmaları fena olmayan HASAN BABA ve statta kalmazsa WİLLİSTON daha sonra geniş oynayanlara önerim.

2.ayak aradan sonra yarış gören 3numarali FAİR OF KARŞIYAKA 2 numaralı OVA KARTALI 7numarali NIKOLAYEV,10numarali SARJANA, 1NUMARALİ TRALLES GİRL EŞİT ŞANSA SAHİP görünüyor. Suprizcilere 6.11.12.13ve son anda ekledigim 5 numarali KING OF ANATOLIA öneririm

3.ayak son 6 yarisinda sadece 1 kez kazanabilen GÜMBÜR GÜMBÜR favorim olmakla birlikte bu mesafeyi bu grupta en çok seven çalışmaları iyi VE ekurisininde form durumu iyu olan 4numarali GOKBAKIR,5numarali HIZLI TUĞRA, 7numarali TUMBUL ZELE ve daha çok. Suprizdede 10numarali KOŞUCU yazıp bırakıyorum.
4.ayak neyi yazmazsan o at gelir öyle bir koşu burasi. Hepsi diyorum ama.ilk tercihim 3ay aradan sonra yarış görüp nefes açan 4numarali ADONİSİM

5.AYAK daha önce burdaki rakiplerinin cogunu geçen 1numarali ÇEVIKTAY VE 7numarali AŞI RÜZGAR yanlarında ALEHSAN yazildimi bu ayak tamamdır

6.ayak bütün mermilerimizi.kullandik buraya tek bir tane.kaldi. son yarışlarına göre çok. Uygun bir grup yakalayan 1 numaralı BRAVE APTE benim BANKOMDUR..

BOL ŞANSLAR herkese..

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x