Ana Sayfa / Tahminler / 9 AĞUSTOS ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

9 AĞUSTOS ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1-AYAK: Son iki yarışında HAKEEM'e denk gelen 2-CEMCEM burada favorim.ANKARADA başarılı yarışları bulunan 1-BAWIKAL en sert rakibi.Bir üst grup'ta start aldığı yarışını beğendiğim 4-CRITICAL SCORE Sürpriz şansına sahip ilk ayak için yeterli görüyorum.

2-AYAK: Startla birlikte öne düşüp yarışı forse etmesini beklediğim 2-EMBOAR Uyumlu joke'yi ile ilk şans verdiğim isim.Uzun mesafede ihmale gelmeyecek 12-ESLEM koşuyu lehine çevirebilir.Seri 3.lükleri sonrası A.ÇELİK ile start alacak 5-FIRKATEYN , İSTANBUL'dan gelen 4-FINAL TRY , BURSA'DAN gelecek 1-BULUTHAN zor koşu için sıralamam.

3-AYAK: Pist ayırmaksızın etkili yarışlar koşan 6-TUMBULZELE klas jokeyi H.KARATAŞ idaresinde kazanmasını beklediğim isimdir BANKOM.

4-AYAK: BİCİ BİCİ gibi sınıf bir safkanın arkasından elde ettiği ikincilik ile 2-DEDEMŞAH Favorim.Start problemi bulunmasına rağmen çok kalite olduğuna inandığım 1-ADONİSİM eküri koşma avantajı ile birincilik yarışındaki yerini alacaktır.Bu mesafede 1.11 gibi iyi bir dereceye sahip 4-OĞLUM BERAT heran süprizi gerçekleştirebilir.

5-AYAK: 1400m mesafeli handikap yarışta ANKARA'nın başarılı aprantisi ile start alacak 1-İKİZDENİZ Tatminkar form durumuyla favorim.Kum pistte koştuğu yarışında pek bir varlık gösteremeyen 2-LADY MITA Kalitesiyle en ciddi rakibi olacaktır.Uygun grupta satrt alan 8-DİLEK söz geçirebileceği rakiplerinin yanında unutulmamalı.ADANA'dan formda gelen 5-LEGA NORD ve uzun mesafeli yarışında dikkat çeken 10-ANOTHER DREAM etkili olabilecek isimlerdir.

6-ayak: Bir üst gruptaki yarışında etkisiz kalan 7-GIFTED AKAY kuşkusuz favori durumunda.Form durumunu çok beğendiğim 3-ROYAL SIGNATURE Etkili jokeyi ile en sert rakip olacaktır.Bu tür gruplarda heran ters bir yarış koşabilecek 9-SELMET ANKARA'nın klas jokeyi idaresinde süpriz şansına sahip.koşunun bombasını önde istediği tempoyu kurması halinde 5-BURJ ve İZMİR'den gelen 8-GRAND STAR' dan bekliyorum.

ŞANSINIZ BOL OLSUN

1-AYAK: 1-2-4

2-AYAK: 2-12-5-4-1

3-AYAK: 6

4-AYAK: 2-1-4

5-AYAK: 1-2-8-5-10

6-AYAK: 7-3-9-5-8 KUPON BEDELİ: 68 LİRA

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
3000

Yazar: NICOMEDIA

Avatar