9 AĞUSTOS 2019 CUMA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1.AYAK: 8 ARAYEKYİ’de jokey değişikliği oldu ve Bursa pistindeki ilk yarışı olacak. Önlerde yer almasını beklediğim bu isim, en dış kulvarı tercihlemesi soru işareti. 6 ELLİBEŞ, 2 HIZLI ASİYE, 3 COŞGEL, 9 IT MAY RAIN, 4 SU MELEK ve 5 ARSLANDİKENİ sırasıyla favoriye rakipler. Kuponda tercihim ise sürpriz ihtimali için hepsi olacak.

2.AYAK: 4 MONACO uygun favorim. 5 POINT SHOT ve ara sonrası 2.liği başarılı 3 DRAGIC, çim pistte de iyi koşacaktır. Favoriye rakipler olup 1 BURHAN sürprizde.

3.AYAK: 6 INTO rahat kazandığı yarışları sonrasında yine kazanmasını bekliyorum. Tek atmak istemeyenler için devam eden formuyla 4 BABAYEGA rakip çıkabilir. İyi hazırlanan 1 EAGLE PAW ve 2 GRAY TAIL ikilisi sürprizde.

4.AYAK: 1 ÇIKSALIN önde kalacağı koşuda 3 TOMİRİS’e rağmen şanslı. İkilinin kapışmasından ise 6 THE DAUGHTER SUN karlı çıkabilir.

5.AYAK: 5 ZEKİ DAYI iyi form tuttu. 7 LÜLEBURGAZ, toparlamaya başlayan 1 BORALTAN ve Bursa pistinde ilk defa koşacak 2 GÖLGEYELE rakipleridir. Çok atta 3 KRAL ARTUR, 6 BAĞRIYANIK ve 9 CESURMİRZA.

6.AYAK: 4 FLYING FACE ara sonrası İstanbul koşusunda başarılı bir performans sergiledi ve Bursa’ya güzel bir galopla geliyor. Maiden dan çıkmasını bekliyorum.

KUPON

8-6-2-3-9-4-5 / H
4-5-3-1
6
1-3-6
5-7-1-2-3-6-9
4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
45 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
bypatron

Bol Şanslar Admin
bende oyunumu Aslan Mehmet ve The Daughter Sun TEK’lerim üzerine kuracağım

bay uzman

kuponumuz aynı devam yakalarız inşallah

bay uzman

eveeeetttttttt.işte bu az olsun bizim olsun tebrşkler admin beraber yakaladık ben altılıyı lüleburgazın orayı çözmekle buldum o kadar kafamda koşturdumki inanın tüm yollar hep lüleburgaza çıktı……tbrkler daha büyüklerine inşallah

bay uzman

7.koşu..öyle bi yarışki 3 isim yapacagı taktik kazananaı belli edecek zeki dayımı gölgeyelemi kaçacak zeki dayı sallanırsa gölyele virajda yakalarsa bu defa LÜLEBURGAZ KAZANIR….GÖLGEYELE KAÇAR ZEKİ DAYI BEKLERSE…BORALTANLA LÜLEBURGAZ ARASINDA OLUR …BAŞKA SEÇENEKTE…BAGRIYANIK BİRAZ DİRİ KALIR BU ZEKİ DAYIYI GÖLGEYELEYİ ATLATIR VİRAJDA ÖNE GEÇERSE KİMSE YAKALAYAMAZ……HER TÜRLÜ TAKTİK OLABİLİR BU YÜZDEN….BEN 7 LÜLEBURGAZ…2 GÖLGEYELE..1 BORALTAN…5 ZEKİDAYI..6 BAGRI YANIK ..YAZACAGIM….
8.KOŞU..4 NUMARA KAZANIR…..ÇOK FORMDA KAZANIR VE SANIRIM ARTIK İSTANBULA DÖNMEZZ…..

bay uzman

eyvallah adminim sizde yakaladınız sizide tebrik ederim..

Seko

Bursa 1ayak ; 1 tek 2ayak ; 3 tek 3ayak ; 1-7 4,ayak ; 6 tek. 5 ayak ; 1 -7 6 ayak ; 8 – 13 100 misli 48 TL bol şans bayram harçlığı

SEDO

B U R S A
========
ÖNCELİKLE ADMİN VE TÜM BANKO TAHMİNLER TAKİPÇİLERİNE HAYIRLI CUMALAR VE ŞANSINIZIN YANINIZDA OLMASI TEMENNİSİ İLE.
BURSA KOŞULARI İLE İLGİLİ NACİZANE GÖRÜŞLERİM. 8 KOŞULU PROĞRAM

1)Bursa heyecanlı başlıyor. Hem hand. Hem dişi Hemde aprantilere mahsus bir koşu tjk 5 Lİ ganyana hazır olun diye ilk ayağı zor koşu ile başlatıyor.
[6,5,10,3,4,9,8]

2) maiden koşuda ilk atım Tokaçoğlu ile bu koşuya katılacak olan CAPTAİN RİO//SAGEBELLA orjinli (((ATLETİCO,,DİVİNE BEUTY,,BRANZİNİ)))gibi kendilerini zaman zaman kanıtlamış olan isimlerle anne kardeş olan MONACO
ÜTOPİA tayı mutlaka seri bir tay olması gereken nurettin şen idaresinde bu koşuya katılacak olan SALENTO
Ve hand koşularda tabela tecrübesi bulunan mustafa çiçek ile bir kez daha denenecek olan NO LİMİTE temsilcisi DOKTOR CİVANIM
[4,6,2]

3)Bugüne dek kum pistte 9 kez start alan (5 birincilik),(2ikincilik),(2 de üçüncülük) çıkaran kumda ilk üçten düşmeyen KANEKO tayı
[İNTO]

4) NATIVE KHAN tayı aracı ların ilk kez tolga yıldıza şans verdiği TOMİRİS koşudaki en şanslı isim olsada pilotunun kendi atları THE DAUGHTER SUN da ihmale gelmez.
[3,6]

5)KV li koşuda GRUP 1 den gelen Turbo tayı GÖLGEYELE ilk atım formda ZEKİ DAYI rakip
[2,5…..1,3,8,7,9]

6)Kapanış ta maiden koşuda ilk atım SCARFACE//PRİMADONNA orjinli istanbul dan gidecek olan GİNA MONTANA nın kardeşi FLİYİNG FACE ilk atım AZARAKS tayı LAWSON,,Başarılı aprantisi ile KEKOVA,,AFTER MARKET tayları olan AFTER GOLD süprizde SOFİST bombada
[4,6,5…../////…..1,7]

BURSA. ALTILIM
==================
6,5,10,3,4,9,8
4,6,2
6…..İNTO
3,6
2,5…..1,3,7,8,9
4,6,5…../////…..1,7
====================

Derince

Sevgili admin resim eklemeyi bilmiyorum..ama dunku sonradan attigim citir kocaeli kuponu buraya atmak isterdim

SEDO

İ S T A N B U L
============
BOL ŞANSLAR. 10 KOŞULUK HEYECAN DOLU BİR PROĞRAM.

1)Bu koşuda önceliğim agf nin alt sıralarında çıkacak UÇANBEY temsilcisi bu koşuya akın sözen idaresinde katılacak olan UZAK ARA ya tanıyacağım.
[6,3,2,4,5 1]

2) VANCOUER padokta hayli sinir yapan bir isim son koşusunda izlediğim kalite isim YILMAZHAN ın kuyruğuğunu bile göremedi.İlgilileri bu kez formda cengaver pilotu kocakaya idaresinde deklare etmiş. Yine kalitesi ile ihmal etmemeiz gerekiyor. Bu kalite ismin sentetik pistte heniz koşu kazanmamış olması ile rakiplerinede şans tanımak gerekiyor., Statta oturan kalite FARİLYALI son koşusunda çıktı ama bu kezde geç çıkış yaptı.Normal çıkarsa avlayabilir.
[1,5,3…..4]

3)Yine kalite bir isim olan TAYYİPHAN kalitesine yakışır koşular yapmaya başladı. Yakın ara koşmaktan etkilenmez ise kazanmaya yakın KAYI OVASI rakip.
[TAYYİPHAN…../////…..1]

4)Grubtan farklı SLWAYS PERFECT ile ALPHA KURT hata yapmıyanın aynayı önde geçmesini umuyorum.
[2,1]

5)BABA ARİF in anne kardeşi olan DEMİRSOY//BENİ BİL orjinli akın sözen ile
[ÇELEBİOĞLU]

6)Süratli isimlerin birbirini tetikleyeceği koşuda ayakta kalanmı yoksa kopup gelenlerden birimi aynayı ilk gören olucak göreceğiz. ZOR KOŞU
[3,7,4,2,8,1,9]

7)ZOR KOŞU
[7,6,1,2,5,4,3]

8)KAİZBERT//TUMBUL FATOŞ orjinli pilotu ile 3/3 yapan
[TUMBUL ÇİÇEĞİ]

9)Maiden zor geldi. Kazanıra yakın isimler dişi erkek atlardan süpriz patlayabilir.
[7,1,10,3,5,8,9]

10)Umur ÖZARAR ın kalite kısrağı BAĞLAM kilosundan etkilenmeyip ATEŞ HATTINDAN geçebilirse kazanır.
[BAĞLAM…../////…..2]

İSTANBUL-1- ALTILIM
==================
6,3,2,4,5,1
1,5,3…..4
5…../////…..1
2,1
2…..ÇELEBİOĞLU
3,7,4,2,8,1,9
===================
İSTANBUL-2- ALTILIM
===================
2…..ÇELEBİOĞLU
3,7,4,2,8,1,9
7,6,1,2,5,4,3
2…..TUMBUL ÇİÇEĞİ
7,1,10,3,5,8,9
1…../////…..2
====================

Deniz

Bol Şanslar. aDMIN

Deniz

Admin kusura bakmiyasin tlfnun klawyesinde sorun var harf hatalari oluyor .

Deniz

Bol Šanslar Arkadaşlar
Bursa
1. Koşu. 5. Tek
2. Koşu. 2,3
Altılı
1. Ayak. 9,5,4,6,3,2
2. Ayak. 4,13,6,2,3
3. Ayak. 7,4,6
4. Ayak. 1,3,6
5. Ayak. 5. ZEKI DAYI BANKO
6. Ayak. 13,10,1,4,6 12

bay uzman

bol şanslar herkeze…
1.koşuda süratl isim karamemet..arkasınanda bekleyecek bir beklenen daha yarış yaşamına büyük beklentilerle giren izbırakan ve ouzlee gelde ayıkla pirincin taşını….burda karamehmeti ayıkladık…şansı sıfıra düştü..geriye 1 izbırakan ve beklenen .2 puzlee kaldı….
1.koşu.1.5.2….
2.koşu.kum yarışlarına kocaeliye gidip çim için bursaya gelip koşan celaliye bu defa kumda koşacak…memleket memleket dolaşan piller..ve tüm yarışı bursada olan 2 queen faıry…bence misafir perver olmayacaktır. kendi evinde 2 numara bankom…….
3.koşu..ooooo yarışa bak yarışa satışa gel satışa….en alttan 12 numaradan başlayıp 5 arslan dikenine kadar yazılmalı….5 ve 12 arası…5.6.7.8.9.10.11.12
4.koşu..seri bir isim olan 1 numara BURHAN…çok uygun gurupta MONACO..VE ÖZELİKLE BU 5 NUMARA İÇİN İYİ DUYUMLAR ALDIM…..POINT SOUT…SON OLARAK ORJİNİ ÇİMEDE YATKIN İLK DEFA ÇİME ÇIKAN DRAGİÇ…
5.koşu..60 bin liralık yarış ama çogu sakat çoguda tedaviden çıkmış isimler….1 numara sakat idmanı yok galobu kötü yürüyecek takatı yok…2 numara her tarafı bandajlı belliki ön ayagında sorun var..9 ve 8 yerlerde sürünüyor…3 aslan memet 7 ırmak prenses ve6 into elimizde kalanlar….
6.koşu..GÜNÜN EN SAGLAM BANKOSU TOMİRİSSSSSSSS……..rakip makip yok.(thedaugter sun) yazacaklara burası bursa……..yazmayın boşa…
7.koşu..öyle bi yarışki 3 isim yapacagı taktik kazananaı belli edecek zeki dayımı gölgeyelemi kaçacak zeki dayı sallanırsa gölyele virajda yakalarsa bu defa LÜLEBURGAZ KAZANIR….GÖLGEYELE KAÇAR ZEKİ DAYI BEKLERSE…BORALTANLA LÜLEBURGAZ ARASINDA OLUR …BAŞKA SEÇENEKTE…BAGRIYANIK BİRAZ DİRİ KALIR BU ZEKİ DAYIYI GÖLGEYELEYİ ATLATIR VİRAJDA ÖNE GEÇERSE KİMSE YAKALAYAMAZ……HER TÜRLÜ TAKTİK OLABİLİR BU YÜZDEN….BEN 7 LÜLEBURGAZ…2 GÖLGEYELE..1 BORALTAN…5 ZEKİDAYI..6 BAGRI YANIK YAZACAGIM….
8.KOŞU..4 NUMARA KAZANIR…..ÇOK FORMDA KAZANIR VE SANIRIM ARTIK İSTANBULA DÖNMEZZ…..

bay uzman

etvallah teşekkürler
tomiris geçilirmi…bende tomiris…100/90

bay uzman

tEŞEKKÜRLER ADMİNİM..

bypatron

Bol şanslar uzman naçizane tavsiyem at yarışında kesinlik yoktur her türlü faktör etki ediyor yarışlara tabiki inandığın güvendiğin hissettiğin atlar önceliğin olmalıdır her zaman ama burda yorum yapan arkadaşlarda belki bizim göremediğimiz kaçırdığımız ayrıntılarla tahminlerini paylaşıyor yani demem o ki burası Bursa o at gelmez boşa yazmayın gibi temennilerde bulunmaya gerek yok tekrardan bol şanslar..

bay uzman

evet haklısınız by patron at yarışında her türlü faktörün etki ettigine katılıyorum bunda yüzde yüz katılıyorum size aynen dediginiz gibi…saygı duyuyorum sizde ASLAN MEHMET VE THE DAGTER SUN ÜZERİNE KURMUŞSUNUZ OYUNUNUZU……yıl 2014 te yarış hatayına ankarada başlayıp kazanan 71 yarış koşan ve aradan geçen 5 yıl boyunca bursaya hiç gelmemiş bir isim ne olduda geldi ?…evet faktörler önemli….pekiii aslan mehmet…burda koşan mesela benim hiç tutmadıgım baba yega bile kaç defa geçti aslan mehmeti açık yarışlarda koşan guruplarda savaş veren bir intonun yanında.. aslan mehmeti bir aslan kavesine konulmuş bir ceylan gibi düşün…tamam yorumuna teklerine amenna saygı duyuyorum asla kabalık degil…sadece bir zamanlar bombacı varken genelde sitetede çogu kişi o gün kılıççekerdik amaç biraz neşe biraz heyecan..kesinlikle yanlış anlamayın bay patron.
şöyle yapalım kılıç çekelim kazanan ..sevinir kaybeden tebrik eder.
ben 6 into 1 eagle paw ı aldım aslan mehmet ve geriye kalanlar hepsisenin…..2 atıma karşı. 7 at senin olsun…..ben tomiris çıksalını aldım 2 atıma karşılık..the daud son ve geriye kalan 4 atın hepsi senin olsun …

bay uzman

eleştiri yapacagına güzelkardeşim…keşke neden bu isimler banko diye sorsaydın….sana mehmet gelmez dedim…tabela yaptı…the dagtur son gelmez dedim….sen beni eleştirdinn… başka bi yarışta…lüleburgaz için yarışı kafamda 20 defa koştursum her kapı lüleburgaza çıkıyordu rakip olarakta 2 numara demiştim….

bahoz

Tomiris yıkılacak tek atmayın

bay uzman

ama yıkılmadı kardeşimm..

Aksacli

SAYENİZDE,BURSA 7Lİ PLASE 8 MİSLİ TUTMUŞTUR.. HERKESE TEŞEKKÜRLER…

bay uzman

446 lira verdi daha az bekliyordum süpriz oldu benim için ilaç gibi geldi bayram öncesi

SEDO

ÖNCELİKLE. EMEĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER AYNI ZAMANDA BOL ŞANSLAR”

1. KOŞUDA BEKLENEN KAZANIR.BU MESAFEDE BU AT ZOR GEÇİLİR.CANLI İZLEDİĞİM Bİ AT AYAĞINA ÇOK ÇABUK MAŞALLAHI VAR. SON KOŞUSUNDA 800ü 45 LE GEÇTİ. 1,09 LA (1200)de KAZANDI.

bay uzman

altılı. TAHMİNİM
1.ayak.9.8.6.5./10.7.11.12.
2.ayak.4.5.1.3….
3.ayak.. 6 into/7 ırmak prenses…
4.ayak 3 tomiris bankom..
5.ayak.2 gölgeyele..1 boraltan..7 lüleburgaz.6 bagrı yanık…(yarışın gidişatı dolayısıyla 5 zeki dayıyı eledim.)
6.ayak…4 flyıng face…ve uzun zamandır yaklaşık 5 aydır sürekli takip ettigim ve hep kötü koşan 12 mavi boncuk gelene kadar yazacagım……..süreklide 50 ganyan 30 ganyan 89 ganyanını bile gördük.. zaten sagolsun yavuz yılmaz bey…canberkelove nerden bulduysa mavi boncuktan hariç daha 7 tane var canberks love yavrusu….
belkii gelmeyecek ama gelene kadar yazacagım ……(.şimdi diyeceksin peki o geri kalan 7 si nasıl onlar bundanda kötü…..)

bay uzman

kupon son gaz gidiyor……..iki bankom rahatça geldi ve lüleburgazı bastıra bastıra bagıra bagıra yazdım…..

bay uzman

4.koşu4.koşu..seri bir isim olan 1 numara BURHAN…çok uygun gurupta MONACO..VE ÖZELİKLE BU 5 NUMARA İÇİN İYİ DUYUMLAR ALDIM…..POINT SOUT…SON OLARAK ORJİNİ ÇİMEDE YATKIN İLK DEFA ÇİME ÇIKAN DRAGİÇ…burdada beşli bahisi aldım….733 lira belki altılıdan fazla…

Scofield

Her zamanki gibi değerli yorumlar için teşekkürler admin. Bütün site takipçilerine bol şanslar. 1. Ayakta daha önce bu pistte KV6 kazanan, son koştuğu yarışta bugünün favorisi it my rain’in 1.5 boy gerisinde 5. olan ve bugün koşudaki en iyi apranti Ç. CANPOLAT’ın bineceği ARSLANDİKENİ’ni risklide olsa tek tutuyorum. Herkese başarılar.

Hulk

BURSA ALTILIM

6.8
2.4.5.612.13
3.4.6
2.3
9 tek / hepsi
4.6 / 13

Derince

Bursa

1. Ayak onlerde gitmeyi seven Ellibeş. Yine onlerde gidecek yarista virajda yuruyup kazanmasini bekliyorum bankom.

2.ayak monaco bu grupta boyke agf yi hakediyor bankom.

3.ayak günün zor ayaklarindan biri babayega favorim. Siralama 4276135

4.ayak 14362 yazip supriz beklice.hic kolay degil

5,ayak son yarisini cok beğendigim
son muharrem, en iyi anlastigi pilotu ve son üçüncülüğü ile forma giren boraltan ve golgeyele yazip biraktim. 11-1-2

6.ayak supriz bekledigim bir ayak
İzmir den tam takim gelen lawson favorim,
İlk rakipleri son yarislarini dikkate almadigim kekova my goksu ve after gold.
Bombaya ise elifsu tuttugum isimler.
651-13-10

bahoz

Koşu Tarihi 09/08/2019
Hipodrom Bursa Osmangazi Hipodromu – Bursa
Bahis türü 6’lı Ganyan
Koşu 3
Misli 1
Tutar 140,00 ₺
1.Ayak
9 – It May Rain
2.Ayak
2 – Doktor Civanım
4 – Monaco
6 – Salento
7 – Strongest Warrior
13 – Tuğçenin Sevgisi
3.Ayak
3 – Aslan Mehmet
4 – Babayega
6 – Into
7 – Irmak Prenses
4.Ayak
1 – Çıksalın
2 – Molto Bene
3 – Tomiris
6 – The Daughter Sun
5.Ayak
2 – Gölgeyele
3 – Kral Artur
4 – Shehzade
5 – Zeki Dayı
9 – Cesurmirza
6.Ayak
1 – After Gold
4 – Flying Face
7 – Sofist
10 – Elifsu
13 – My Göksu

bolubeyi

Arkadaşlar hepinize bol şanslar Bursada 1.ayak 2 hızlı asiye tek 2.ayak 8,2,11,6,4,12,14 3.ayak 7,3,4,6 4.ayak 6 the daughter sun tek 5.ayak 5,1,3,4 6.ayak 11,3,7,1,8,13,6,4,5,12 78,400₺

AVCI

TSN522B-9A3B-5D2FKoşu Tarihi09/08/2019HipodromBursa Osmangazi Hipodromu – BursaBahis türü6’lı GanyanKoşu3Bahis sayısı144Misli1Tutar10,08 ₺

1.Ayak

5 – Arslandikeni

9 – It May Rain

2.Ayak

2 – Doktor Civanım

3 – Dragic

4 – Monaco

5 – Point Shot

7 – Strongest Warrior 

13 – Tuğçenin Sevgisi

3.Ayak

6 – Into

4.Ayak

1 – Çıksalın

3 – Tomiris

6 – The Daughter Sun

5.Ayak

5 – Zeki Dayı

6.Ayak

1 – After Gold

4 – Flying Face

6 – Lawson

13 – My Göksu

Bol şanslar

muratmert

Herkese bol şans…

10, 5, 9, 8, 3, 6
DRAGIC
6, 1, 4
3, 6
3, 2, 9, 5
FLYING FACE

bolubeyi

Şansa bak kafadan tek attığımız at düşüverdi yaktı bizi

45
0
Tahmin paylaş.x
()
x