8 TEMMUZ 2019 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

2. Koşu : Maiden yarışta safkanların ne koşacağı çok belli değil. Grubun tek erkek safkanı olan CAPTAIN RIO yavrusu LAST WARRIOR (1) hem de 57 kg koşan tek safkan, benim gibi ilk ayağı süpriz atlarla geçmek isteyenler için ideal bir at. İlk yarışında güzel bir 3.lük yapan KİFO (4) T.Yıldız ile çok şanslı olacak, bu anneden GREEN GÖNEN olan atlar da kumda iyi koşuyor o yüzden QUEEN FAIRY (6) de şanslıdır, Selim İpek ile koşan LAP OF LUXURY (5) ve Gündüzeli’lerin SEVEN GIRL (7) sert rakipleridir. Ama geriye kalan ALICE (3) ve AKÇALAR GÜZELİ (2) de kazanamaz demek olmaz. Daha ne koşacakları çok belli olmayan at bunlar, eğer emin olduğunuz atlar var ise onlarla geçebilirsiniz bu ayağı.

3. Koşu : Kazım Karabekir koşusundan buraya gelen ANAYURT (2)‘un Özcan ile kazanmasını bekliyorum.

4. Koşu : Stili gereği kaçan bir safkan olan STRONGER (6) son yarışında 1800 metrede sonlarda 2. oldu, kısalan mesafede bitirmeye yakın, ALTERNATİF tekim. Son yarışında TİPİTİP arkası 2. olan SILVER WOLF (7) bugün 50Kg ile N.Avcı idaresinde kazanabilir ama Nevzat bu aralar çok formsuz, bu grupta yarışın gidişatı her koşuda değişiyor o yüzden MISTER POINT (2) ve CLOUD WALKER (5) eklenebilir.

5. Koşu : 14/6 birinciliği olan O.Öztürk ile ROWDY (3) favorim. Kocaeli’den 2.olarak gelen MEKANİK (8), mesafede ROYAL CAPUCINO (1), WARM BLOODED (2) ve 4 ay aradan sonra 2 yarış koşan ALMOHAD (4) eklediklerim.

6. Koşu : Geçen sene bu aylarda yapılan KİRAZLIYAYLA (2000 çim KV-8) koşusunu kazanan ORDINARIO (4) Özcan ile burada normal şartlarda kazanabilir. Artan formu ile ILDIR BEYI (2), BEHRAMKALE (1), SUPER STEEL (10) ve YILMAZHAN (6) rakipler.

7. Koşu : Atlara baktım binicilere baktım, B.Çığla – ÖZALAK (2) ile uyum sağlar mı hem de 5 gün sonra koşacak, kendimce eledim, ESANADOLU (1)nun ne zaman nasıl koşacağı belli olmuyor, geriye ESER (5) ile YURTTAY (3) kaldı benim için. Son yarışları kötü olsada Furkan Karakurt ile başarılı yarış yapan YURTTAY (3) AGF’sinin düşük çıkmasını beklediğim süpriz tekim olacak. Güvenmeyenler elediğim atları ve hatta ZAMAN KARŞI (4) ‘yı bile ekleyebilir. Diğer safkanları değerlendirmeye almadım.

 

ALTILI GANYAN

1.Ayak : 1    //  4-6-5-7    // 3-2
2.Ayak : 2
3.Ayak : 6   //  7-2-5
4.Ayak : 3-8-1-2-4
5.Ayak : 4-2-1-10-6
6.Ayak : 3

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Abi.

Topuz

Helal admin 30 tl lik kupon yaptim 4 ve ilk ayaklari degistirecegim ganyana yuruyorum

Topuz

Adrian eline saglik sayende 4 de 4 gidiyorum 2 misli oldu kupon. İlk ayak 6 numaraya yorumun sayesinde. Birde 4.cü ayakta almohad ı ekledim senin genis analizin sayesinde 2.4.8 yazmistim. 4 alsaydi cok daha iyi olcaktı.olsun simdi 2.4.9 var sonda 3.4.5. Hayirlisi bakalim.tesekkur ederim emeklerin icin

Topuz

Yakaladim abi cikan atla 2 misli oldu.isiniz rast gelsin tesekkur ederim

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x