Ana Sayfa / Tahminler / 8 TEMMUZ 2018 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

8 TEMMUZ 2018 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar iyi pazarlar dilerim. İstanbul tahminlerim şu şekildedir.

1.ayak: İlk defa piste çıkacak olan 2 yaş İngilizler arasında çok iyi isimler var. Gerek hazırlıkları gerekse orjini itibari ile (4) numaralı ROAD WARRIOR küçük oyunlar için tek olarak riske edilebilecek kalitede. Bu safkanın yanında yine iyi bir isim olan (6) numaralı ASHERA bu safkanın eksik koşması durumunda çok rahat devreye girebilecek bir safkan. Riski biraz daha aza indirmek isteyenler bu iki safkanla geçmeyi deneyebilir. Eğer bu iki isimde titizlik yaparsa devreye girmesini beklediğim ismin ise (2) numaralı ÇAĞRI olduğunu düşünüyorum. Bu üç safkan da devre dışı kalırsa ortaya nasıl bir tablo çıkar tam olarak kestiremiyorum. Dördüncü safkan şudur diyemiyorum bu üç safkanın dışına çıkar şeklinde bir hissiyatı olan bana kalırsa hepsi demeli.

2.ayak: Yarışın son metrelerinde (7) numaralı ESTİGEÇTİ ve (9) numaralı MERİDYA arasında ki ataklar yarışın birincisini belirleyecek gibi görünse de takı değişikliğine giden (10) numaralı MİRA MİRA nın Süpriz arayan oyuncular için atlanmaması gereken bir safkan olduğunu düşünüyorum. Çim performansını merak ettiğim ve uyum sağladığı taktirde başarılı olma ihtimali olan (1) numaralı ANANİYA ve maidendan yeni çıkan ancak son yarışında ki gerek kulvar dezavantajı gerekse 3.8 ölçümlü çimde almış olduğu derecenin ben günün süprizine imza atması için geçerli sebep gördüğüm  (11) NİZİPLİ KIZ son şans verdiğim isimdir.

3.ayak: Son yarışında başarısız bir performans göstermiş olsa da geri döndüğü İstanbul’da farklı bir şekilde piste çıkmasını bekliyorum. Sonra ki ayaklarda yarın agf de de göreceğiniz üzere tek atılacak safkanlar olsada ikramiye için ben riski bu ayakta almak istiyorum (5) numaralı FERDORJE BANKOMDUR.

4.ayak: İstanbul dışında yarışlar koşuyor olsada burada ki rakiplerinden üstün olduğu çok aşikar. Sentetik piste çokta eksik olmadığını düşündüğüm (3) numaralı GOOD CURRY tek olarak beklenebilir Benşm düşündüğüm rakipler şablonumda olacaktır.

5.ayak: Vermiş olduğu aradan sonra tekrar piste Karataş ile çıkan safkanın hazır olmadığından şüphe etmemek gerek diye düşünüyorum uygun grupta (6) numaralı INDIAN DADY bir başka tek olarak riske edilebilecek safkandır. Düşündüğüm rakipler şablonumda olacak.

6.ayak: Son yarışlarında başarısız performans ortaya koymuş olsada uygun rakipler arasında ve bu defa sevdiği pistte etkili koşmasını beklediğim (5) numaralı BEJENOVA bir başka tek olarak riske edilebilecek olan safkan olup rakipleri şablonumda olacaktır. Herkese bol şanslar

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 4-6-2

2.ayak: 7-9-10-1-11

3.ayak: 5 tek

4.ayak: 3 /// 2-6-1

5.ayak: 6 /// 1-2-4-8

6.ayak: 5 /// 3-4-1-6

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

2
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Mehmet28
Üye

bol şans bombacı

bay uzman
Ziyaretçi
BAYUZMAN

öncelikle BOMBACI Krdeşime bri a çıklama yapacagım SENTETİKKUMVFALAN YOK ARTIK
SENTETİGE BİRAZ DAHA KUMKARIŞTIRP ACAİP Bİ ŞEYLER YAPTILAR
YANİŞ SENTETİK KUMNORMAL KUM GİBİ OLDU VALLABUTJK Bİ ŞEYLER YAPIYOR AMAVHAYIRLISI OLSUN
BU YÜZDE3N GODDCRY GÜLE OYNAYA KAZANIR..
GODD CRY,,,,,, İNDİAN DADY,,, VE BU DEFA BERENGÜL EKÜRİSİ KAZANIR 3 BANKOYLA
1AYAK,,HEPSİ
..2.AYAK BERENGÜL ESTİ GEÇTİ BANKO
3.AYAKHEPSİ
4.AYAK 3 BANKO
5.AYAK 6 BANKO
6.AYAK HEPSİ
,

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.