8 TEMMUZ 2018 PAZAR İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

1 – AYAK: İlk defa start alacak taylarda, galoplara göre 2 – ÇAĞRI favorim. Baba ( FAST STARS LINE) olan safkan çıktığı gibi bitirebilir. Diğer isimlerden yine son galoba göre 5 – TUNÇBİLEK harici hepsi hazır gözüküyor. Karataş ile start alacak 6 – ASHERA ise orijini ile dikkat çekiyor. Küçük kuponlarda Çağrı tek, geniş kuponda Hepsi tercihim olacak.

2 – AYAK: 3 – BERENGÜL ve ekürisi 7 – ESTİGEÇTİ başta olmak üzere, 10 – MİRA MİRA, 9 – MERİDYA, 5 – ÇEKİRGE, 2 – ATEŞBİBİ, 1 – ANANİYA ve 6 – EFİL EFİL sıralamamdır.

3 – AYAK: 5 – FERFORJE bu yarış için yapmış olduğu sprintinde çok iyi gözüküyordu, nispeten uygun grupta favorimdir. Ekürilerden 1 – WINNERS PRIDE, 2 koşu gördü ve yine sprintinde iyi gözüktü, favoriye sert rakiptir. İlk kez KGK takılacak olan 11 – NOMIA güzel işleriyle sürpriz.

4 – AYAK: Son 5 yarışını da kazanan 3 – GOOD CURRY, sentetik piste de kazanmasını bilen bir isim. Muhtemelen günün agf ismi çıkacak fakat süper formuyla dikkat çeken 2 – BIG BROWN’ı rakip olarak kuponumda bulunduruyorum.

5 – AYAK: 2 aydır start almasa da uygun grupta güzel işleriyle 6 – INDIAN DADY favorim. Eksik koşması halinde 1 – ECO LION devreye girecektir. İlk çim yarışını kazanan kalite isim 8 – WENONA tecrübesizliğine rağmen şans arayacak.

6 – AYAK: Son koşusunu zorlanmadan kazanan 1 – BAYÇINAR, kg handikapına rağmen bankomdur.

Kupon

2 // Hepsi
3(7)-10-9-5-2-1-6
5-1 //11
3-2
6-1-8
1

Herkese bol şanslar

8 Temmuz 2018 İstanbul galopları

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Deniz 56

Hepinize bol şanslar arkadašlar
ISTANBUL
1,košu 4,5
2,koşu 6,4,7,3
ALTILI TAHMINIM
1,ayak 2 ĆAĞFI BANKOM
2,ayak ( 3,7 ) EKÜRILERE GÜVENECEM
OZCAN KARATAŠ BANKOM
3,ayak Sûrpriz Bekliyorum HEPSI
4,ayak 2,6,3,,,,,,,5,4,1
5,ayak 6 INDIAN DADY
Bu gurubu çok Rahat Geçmesini Bekliyor Ve BANKOM Diyorum
6,ayak Bomb Patlasin Diye Bekliyecem HEPSI

Bombaci

Bol şanslar

Mehmet28

bol şans adminim

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x