8 TEMMUZ 2015 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

1. Ayak Son yarışını dikkate almadığım ön gruba yakın yürümesini beklediğim (6) ZAL düzlük üzerinde yapacağı etkili ataklarıyla kazanmaya yakın görünüyor. Son yarışı sert grupta denenen bunda başarısız olunan (1) ASLANPARÇASI uygun grupta şanslı isimler arasında. Son yarışında en dışta bi ara belirip sonrasında güçlü rakiplerine arttıramayan (2) ANADOLUKAN bugün istediğini yapabilir.

2. Ayak 2-3 yarış öncesine kadar güzel yarışlar çıkartan lakin sonrasında DB takısı denenen bunda başarısız olan bugün tekrar gördüğümde takısının çıkarıldığı (9) BALASAGUN favorim. Tercihimi başka yerde yapmasaydım ya da kendisi kadar etkili sprinter rakipleri olmasa burada riske edeceğim bankom olacak olan (2) SUPER PIT, potansiyelli bir safkan olan sprintini ayarlayabilirse etkili bir sprint izletecek olan (5) ANTIOXIDANT, yarış gören kalite safkan (3) SABRET, kısa mesafe de bitirme olasılığı yüksek gördüğüm (1) LABEZERIN, son olarak ise sürprizde (10) MAVİ MEHTAP yazacağım.

3. Ayak Gruba baktığım zaman liderliği kimseye vermeyecek olan ARTIC MAN‘i görüyorum. Bu safkanın önde boş kalamayacak olması önde boş kalsa bile zayıf rakiplerine bile direnemeyen bu safkana şans vermeyeceğim. BIOTIC hem yurtdışı hem yurtiçi çok iyi yarışlar çıkartıyor lakin bugün ARTIC MAN‘e uygulayacağı tempo sadece geride ki sprinter safkanların ekmeğine yağ sürecek. RAIN OVER ME desem bu safkan da tempoyu çok yükseltmese de ön grupta yürümeyi seven safkan şanslı gördüğüm safkanlar arasında ama şans veremeyeceğim. BLAZE TO WIN gazi sonrası dökülen safkanlar arasına girenler arasında. Gaziyi kazandığına bile şaşırıyorum bu safkanın oysa ki çok hak eden SUZI GOLD varken. Bu safkanı sırf Karataş biniyor diye yarın favori çıkacak lakin şansını hiç görmedim bu yarışta. LAMBOURN banko önereceğim safkana tek rakip ama hem jokeyinin değişmesi huysuz olan safkanın U.POLAT ile nasıl bir yarış çıkartacağı veya starttan çıkmayıp çıkartamayacağı bir yarışta şans vermem absürt olur. Gelelim burada ki bankomuza (9) SWEET BREW bu tip süratli koşularda gerçekten çok etkili yarışlar çıkartıyor 4. olduğu koşularda bile burada ki rakipleriyle kıyaslanmayacak safkanlarla mücadele etti. Ekürisinin önde ki tempoyu arttırması için yarışa katıldığını farz ediyorum. Ekürisinin fedailiğinde son düzlükte etkili ataklarıyla grubu toplamasını beklediğim safkan BANKOMDUR.

4. Ayak Yarış hayatının ilk startından beri takibimde olan son yarışında banko önerdiğim lakin jokeyinin anlam veremediğim hareketleriyle kaybeden (6) PRINCESS WESTPORT gördüğüm bir kaç sıkıntılarından dolayı sadece favorim olacak.  Yarış hayatının ilk startında starttan çıkamayan dereceli işleriyle (2) KORHAN KAPTAN, SARILAR RUNNER ile anne kardeşi (1) GOLDEN PROTECTOR, son startını çok beğendiğim (4) YILDIZHAN STAR, son olarak ise çok istikrarlı safkanlar veren kan hattından (3) MARK HOLMES yazacağım.

5. Ayak Süratli gidecek olan koşuda grubu toplayabilecek iki safkan gördüm bunlardan biri gerilerden etkili gelebilecek olan (7) HEMİNGE, diğeri ise grubu ortalarda takip edip düzlük üzerinde sonuca giden (3) TURANHAN bu iki safkan arasında yarış gözükse de ben burada sürpriz arayacağım. (8) TUĞKAN aslında bu grubun çok üzerinde olan bir safkan çok dengesiz yarışları var bir yarış formsuz bir yarış çok etkili koşuyor. (4) ZENGİNLİ çok geri planda gözükse de kazanma şansı yüksek olan safkanlar arasında. Sürekli iyi koşmasını beklediğim lakin bekleneni bir türlü vermeyen ihtişamlı görüntüsüyle (10) KARAGÜZEL, gene şanslı gördüğüm (2) KALAYCI ve ekürisi, son olarak ise (6) PİRGEÇTİ‘ye şans vereceğim.

6. Ayak Benim çok sevdiğim safkanlar arasında yer alan hatta yarış hayatının ilk startında pist ıslanırsa kazanır dediğim o gün kazanıp benim gönlümde yer edinen (1) PEPE süratli gidecek olan koşuda bir kaç rakip çıkarsam da riske edeceğim bugün rakiplerine oranla çok önde gördüğüm beni üzmeyeceğini düşündüğüm bu nadide safkanı sizlere BANKO olarak öneriyorum.

 

ALTILI ŞABLONUM 

1. Ayak : 6,1,2

2. Ayak : 9,2,5,3,1,10

3. Ayak : 9 TEK

4. Ayak : 6,2,1,4,3

5. Ayak : 7,3,8,4,10,2,6

6. Ayak : 1 TEK

ŞABLON TUTARI : 37,80 TL’dir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bycreed

Bycreed
admin
Yönetici
admin

BLAZE TO WIN son 20 gündür 60kg’da çalıştırmışlar. Her galobu daha iyiye gidiyor. KARATAŞ sözleşmesi mi var kendi mi tercihlemiş bilmiyorum ama yine risk alıp tek atacağım.

Süleyman
Ziyaretçi
Süleyman

iyi akşamlar by creed,
istanbul ve kocaeli tahminlerinizi çok beğeniyorum.
bende sizin gibi 3 ayakta 9 tk olur diye düiünüyorum.
istanbul tahminim aşağıdaki gibidir.

1.Ayak 2
2.Ayak 2,3,1,4,9,7,8,10
3.Ayak 9 / 1,3,7
4.Ayak 2,6,1,5
5.Ayak 7,3,6,8,9
6.Ayak 1

3.ayak 9 tek olursa ki ihtimal yüksek kupon 10 TL civarı.

serdar
Ziyaretçi
serdar

Hiç şablon paylasmamistim.bakalım.
1- 1/2/6
2- 1/2/8/5/4/3
3- 9/3/1
4- 1/6/2
5- 3 turanhan
6- 1/6/9/4. 38.88tl
Tek korktuğum at 5.ayak en arkadan gelebilecek heminge.pirgecti en önde olicak ama uzuna uygun bir at değil.nacizane şablonun.bol sans

sevket
Ziyaretçi
sevket

Bycreed ilk ayak 6 mi 7 mi duzeltirmisiniz

Mustafa Kemal
Ziyaretçi
Mustafa kemal

İstanbul altılı tahminlerim. ..

1.AYAK: 8
2.AYAK: 5,3,9,7,8,1,4,2
3.AYAK: 9
4.AYAK: 1//3,6,4,1,7,2,5
5.AYAK: 3,6
6.AYAK: 1,5,4,9,13,6,7,11,10,12

Herkese bol şanslar diliyorum

Mustafa Kemal
Ziyaretçi
Mustafa kemal

Bana göre yarışın kaderini SWEET BREW in ekürisi belirleyecek.Zira 1 numaralı ARTIK MAN tek kaçacak bugün 9 SWEET BREW in ekürisi kaçacakmı yani ARTİC MAN I bozacakmi çok merak ediyorum.8 SUBİRA sprinter bi isim normalde muhtemelen eküri desteğini bu yüzden aldılar ilgilileri.Bende CREED abi gibi çok eminim nedense bugün rahat bir yarış kazanacağına. ..BAKALIM ☺☺

Mustafa Kemal
Ziyaretçi
Mustafa kemal

8 at da yatış sıkıntı demekki bilmiyorum bu işi…ÖZÜR DİLERİM herkesten…

admin
Yönetici
admin

İlk ayakta da 8’i tek yapıştırmışsın. Özürlük bir durum yok Mustafa, herkesin başına gelebilir.

35_35
Ziyaretçi
35_35

Bu siteyi uzun zamandir takip ediyorum guzel yorumlar oluyo ben bu gun butun yorumlardan bir 6 li birde 4 ganyani 50 misli yakaladim bakalim ne kadar elimiZe geccek burda en onemli kendi atinizi yazmak olduguni bir kez daha anladimtabeleda pir gecti beni yaniltmadi yorumlariniZin devamini beklerim her keze bol sanslar ..