8 TEMMUZ 2013 BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

BURSA  ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  4 – ÇAYKAŞI’nı son koştuğu koşuda kazanmasını beklerken MARVELOUS IRON beklediğimizden fazla koşarak birinci olmuştu. ÇAYKAŞI için grup şu an müsait, Bursa’ya uyumlu, jokeyi de formda bizim favorimizdir. Rakibi ise 3 – GLOWING SUN. 3 – GLOWING SUN çim pistte henüz geçilmemesine rağmen son yarışları kum pistte idi. Çim pisti bulunca güzel dereceli bir yarış kazandı. Ekürisi 1 – ASLAN KRAL’a KARATAŞ binince tahminimiz şaştı. Ekürisi koşmasaydı GLOWING SUN bizim kuponumuzda banko olurdu. Ekürilerin nasıl bir taktik ile koşacağını merak ediyoruz. CHAMPS TO CHAMPS orijinine sahip 8 – SÖNMEZSTARS son kazandığı kum yarışında gayet iyiydi ve işleride çok güzel. Sürpriz adayımzıdır.

 • 2. AYAK

  Zor bir koşu. 2 yaşlılığında Maiden e veda edememiş dişiler bir arada. Derecelere göre 14 – PERFECT JOY favorimiz. 13 – NİKONYA, 9 – GREEN FAIRY, 11 – JASMİN GIRL, 12 – MELODY MAKER ve 10 – İPEKAY rakipleridir. Adana’dan formda gelen 4 – BEREN GIRL sürpriz.

 • 3. AYAK

  Yarış  1 – DELİJET ve 5 – LALE KIZIM arasında gözüküyor ama pek güvenli durmuyorlar. Ya ikisi yazılır ya da HEPSİ.

 • 4. AYAK

  İzmir kumunda iki koşusunu da kazanan 6 – TOPRAKBAY bankomuzdur. Rakip arayanlara ilk kazandığı koşusundaki sprinti yapması beklenirken  yarışa adapte olmayan 7 – DİLEĞİN KIZI ve kum pistte HÜSAM AĞA’ya geçilirken mükemmel bir yarış ortaya koymasına rağmen son virajda rakibe fazla avans verince burunla kaybeden 4 – KULOĞLU, sürpriz arayanlara ise İstanbul’daki ilk yarışını normal derecede kazanan CUVEE orijinine sahip 9 – ZOYA öneririz.

 • 5. AYAK

  Kilosuna rağmen 1 -ÇELİKPENÇE favorimiz. 3 – ÇİRKİNAĞA’dan farklı bir yarış bekliyoruz. 7 – BAHTIŞAHANE bu sefer farklı koşacaktır.  Plaselerde ise iyi durumu ile 2 – ÇAKMAK OĞLU, uygun kilosu ile 4 – DORABEY bu ayak için düşünülebilir.

 • 6. AYAK

  Bir koşu gören ve idmanları iyi gözüken 14 – MEMET mesafeye yatkınlığı ile favorim. Diğer safkanlar ise 3 – ONURSOY mesafesinde, uygun grupta 6 – AKKURT, 4 – DELİ RÜZGAR, 2 – ASİLANECAN, 5 – SALKIMKIZ, 8 – ALP ALİ, 7 – PATLICAN, 10 – YİĞİT HORSE ve uzun bir ara veren 15 – KORKUT EBRU muhteşem galoplarla bu yarışa katılıyor, bir çarpıda buna çekilmeli.

  BOL ŞANSLAR
GÜNÜN KUPONU
132 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
3
4
9
10
11
12
13
14
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
6
1
3
2
3
4
5
6
7
8
10
14
15
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Tahmin paylaş.x
()
x