8 OCAK 2014 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  1 – HELİNCAN, 3 – TUMBUL YAPRAK, 5 – YÜKÜNGEL, 4 – ŞAHİDENİNKIZI ve 7 – GAYEATLI ayrılmaz duruyor. HEPSİ seçeneği de makul gözüküyor.

   

 • 2. AYAK

  İlk defa start alacak olmasına rağmen güzel işleri ile 5 – DAISY DANCE favorim.  9 – STAR IS BORN ve 2 – BEST OF NESLİ ilk rakipleridir. 7 – KALBEN plase. Yine ilk defa koşacak olan 6 – GİZEMİM seri stili ile sürpriz yapabilir.

   

 • 3. AYAK

  8 – GURBETKAYA ve ekürisi 3.ayağın en şanslı safkanları.

   

 • 4. AYAK

  1 – GREEN BARON son koşularından sonra bu grup için fazla duruyor. Bankom fakat kazanamazsa burası karışır ve altılının kırılma noktası olur.

   

 • 5. AYAK

  1 – GÜNEBAKIŞ ve 4 – DELİ RÜZGAR başta olmak üzere HEPSİ bu ayak için uygun seçeneğim.

 • 6. AYAK

  3 – TEMEL TAŞI ve 1 – KRAL YOLU favorilerim. 8 – SUPER PIT ve  7 – SECRED FAIR plaseler . Çok atta 5 – WOLFS DREAM eklenir.

   

GÜNÜN KUPONU
62.5 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
1
3
4
5
7
2
5
6
7
9
8
1
H
1
3
5
7
8
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.