Ana Sayfa / Tahminler / 8 Nisan Adana Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

8 Nisan Adana Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda 6-HANIM ABLA her nekadar favori olarak ön plana çıksada ben sürpriz sonuç bekliyorum.Macera aramak istemeyenler bu ismi tek bırakabilir ama ben kendi kuponumda birkaç atla geçip yatmaktansa HEPS diyorum.

2.AYAK : Günün dördüncü koşusunda 7-KIBRISLI büyük ihtimalle tüm bültenlerin favorisi.Kazanma şansıda çok yüksek yalnız ben bir kaç isme kuponumda yer vereceğim.13-CANÖZÜMLÜ, 2-AKINCIHAN ve çok sürpriz konumda bulunan 3-FAKI BEY bugün kıpırdama beklediğim isimler.1-AHPAR sonraki ihtimal.

3.AYAK : İngiliz safkanlarının KV-6 mücadelesinde 6-FIRE MAMBO start probleminden yana tereddütte kalsamda kendi kuponumda tek yazacağım.Rakip arayanlara ise son koşusundaki muazzam sprintiyle ve tam bir çim pedigrisiyle 7-ARAP BABA, son koşusunda ataklarına geç kalan 4-BLANDOPHOBIC önerebileceğim isimlerdir.

4.AYAK : Aprantisine güvenebilseydim 4-SILENT FORCE tek yazardım.Güvenemediğimden 1-ZEYTUNLU ve 5-KAR yazmak zorunda kaldığım isimler.

5.AYAK : Maidende gereğinden fazla kalan 8-TOTAL SCORE bugün zafere ulaşıp maidene veda eder.

6.AYAK : Günün kapanış koşusunda 8 ata şans veriyorum.Sıralamam şablonda.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 6 // HEPSİ

2.AYAK : 7 - 13 - 2 - 3 - 1

3.AYAK : 6 // 7 - 4

4.AYAK : 4 - 1 - 5

5.AYAK : 8

6.AYAK : 2 - 5 - 17 - 10 // 18 - 3 - 4 - 8

 

ANKARA ŞABLONUM :

1.AYAK : 3 // 1 - 2 - 6

2.AYAK : 2 - 3 - 4 - 5 - // 7

3.AYAK : 2

4.AYAK : HEPSİ

5.AYAK : 3 - 5 - 6 - 8

6.AYAK : 6 (Alternatif teki olanlar bu ayağa iç kulvardan start alan isimlere yer verebilirler.)

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasar
Ziyaretçi

cok güzel kurgu bende öle yapıcam

gokhan
Ziyaretçi
gokhan

Ankara ilk ayak 8. 3. Ayak 2 numarayı tutmama rağmen 5 son ayak nine hanım tek. Ilk ayak elbi ve 8

Ramazan Yılmaz
Ziyaretçi
Ramazan Yılmaz

Son dakika çıkardığım alternatif kuponum :
1.2.3.6.9/7/H/1.3.4.8.11/4.5.7.8.9/5

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.