istanbul altili tahminleri barisci

8 MAYIS 2016 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

Son dönemde görmeye alıştığımız 9 koşulu bir İstanbul programıyla karşı karşıyayız yine. Çok zor koşuların olduğu bir program. İki altılı tahminimin de yazdığım gibi gelmesi dileğiyle herkese bol kazançlı bir gün diliyorum.

1.Koşu: Bu mesafeyi seven ve istikrarlı üç safkanı ayırımsız değerlendiriyorum. Aynı zamanda son koşularını da kazanan KRAL AMED(1), IRON CLAD(7) ve WON CALM(5) küçük kuponlar için yeterli olacaktır. Koşunun sürprizini ise idman görüntüsünü beğendiğim VEFAKAR(3)‘dan bekliyorum.

2.Koşu: Koşuda ön plana çıkan iki isim var: İlk koşusunu kumda kolay kazanan ÇİFTÇİHAN(1) çimde de iyi koşacak bir orjine sahip. Son koşusunu geç çıkmasına rağmen güzel bir şekilde kazanan KAZDAĞI(2) bir Kaizbert yavrusu ve Kaizbert yavrularının çimde de iyi koşabileceğini gördük hafta içi koşularında. Bu iki safkanın küçük kuponlar için yeterli olabileceğini düşünüyorum. AYEFE(4), SULTANBATUR(3) ve HIZLI VE ÖFKELİ(5) geniş kuponlarca değerlendirilmeli.

3.Koşu: Çok değişik bir koşu var sırada. Uzun süre sonra start alan, ilk defa start alan safkanlar bir arada. Altı aydır koşmayan MAVİDALGA(8) çim pistte hiç geçilmedi henüz. Bu grubun çok üstünde bir kaliteye sahip. Yanına at yazmaya elim gitmese de uzun aradan etkilenmesi muhtemel, yine de favorim. Aslında şartların en çok lehine olduğu isim KASMANBEY(4). Rakiplerinin uzun süre start almamış olmasını lehine çevirebilir. Bence çok şanslı. Yine uzun süredir start almayan AĞRI KESİCİ(2) uzun zamandır da idman pistinde. Çim pist performansı soru işareti olsa da bu grupta belirtmeden geçemeyeceğim BARCELONA(1) var. İlk defa koşacak taylardan en hazır olanı Caş yavrusu UÇANKRAL(6) da değerlendirilmeli.

4.Koşu: İkinci altılının ilk ayağı zor bir koşu olacak. Son yarışını kazanan FORGET ME NOT(6) idmanlarda daha da iyi duruma geldiği görülüyor. Koşunun favorisidir. Yine son koşusunu kazanan KEPEZ STORM(8) ile çok iyi idman görüntüsüyle LABEZERİN(2) favorinin ilk rakipleri. CANIS MAJORIS(5) ile WESTERN POWER(7) sonraki ihtimaller. Sürpriz önerim ise KIZÇEM(10).

5.Koşu: Anneler Günü koşusunda Kayaların bu sene adeta sınıf atlayan safkanı AMANKAYA(8)‘yı birinci altılı ganyan için tek öneriyorum. Tek rakibi daha önce kendisini geçmeyi başarmış, formunu yükselten GÖZYAŞI GECESİ(10).

Not: İkinci altılı ganyan için UÇAN(7) ve RAZYANA(5) eklenmiştir.

6.Koşu: Zor bir maiden koşu. STORY MOMENT(12 ve KARA TURNA(6) ilk şansı verdiğim isimler. Daha sonra sırasıyla SECRET PRESS(10) DRY CLEANER(4), KUMSAL GÜZELİ(7) ve PULLOVER(9) değerlendirilebilir.

Not: DARK CHOCOLATE(2) eklenmiştir.

7.Koşu: Günün önemli koşularından birinde son yarışını pist rekoru kırarak kazanan MY DEAR SON(3) devam eden formuyla alternatif tekim. GOLDEN TOWER(1) ve KULOĞLU(2) favori kötü koşarsa devreye girecek safkanlar.

8.Koşu: Günün son kupalı koşusunda süper form durumuyla burada ki ciddi rakiplerini daha önce ki koşularda geçmeyi başarmış MY BILLIONAIRE(5) bankom.

9.Koşu: Yine zor bir maiden koşuyla kapanışı yapacağız. Son yarışında sert rakiplerin hemen arkasında beşinci kalan ŞEYTAN TÜYÜ(15) Karataş’la ilk atım. Çok iyi orjine sahip iki safkan MY BIANCA(9) ve İPSİZ KIZ(5) en yakın takipçileri olacaktır. CIRIPAHA(2), ÖZGÜ(12) ve LEYLUŞİ(7) ihmale gelmeyecek safkanlar.

1.Altılı Şablonum

1.ayak:1,7,5/3

2.ayak:1,2/4,3,5

3.ayak:8,4,2,1,6

4.ayak:6,8,2,5,7,10

5.ayak:8 tek

6.ayak:12,6,10,4,7,9,2

2.Altılı Şablonum

1.ayak:6,8,2,5,7,10

2.ayak:8/10,7,5

3.ayak:12,6,10,4,7,9,2

4.ayak:3/1,2

5.ayak:5 tek

6.ayak:15,9,5,2,12,7

Herkese bol şans…

8 MAYIS İSTANBUL İDMAN PİSTİ

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...
29 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Program nasıl, zor biraz sanırım.

Bol şanslar.

admin

Bana daha da fazla geldi. Bakalım neler olacak.

silivrili

Admin merhaba bir kaç gündür yorum yazamadım özlemişim valla sende ara sıra bir mail at nerdesin sen diye lütfen varmı bugün İstanbul için senden tek totem de yapamaz olduk artık’

admin

Merhaba silivrili, ilk ayak tek atın yoksa WESTERN POWER öneririm. 2. ayak GÖZYAŞI GECESİ tam pilotunu buldu. Ekürilerde yazılabilir. MY DEAR SON tekim. Diğer koşulara bakmadım henüz bol şanslar.

silivrili

Teşekkür ederim değerlendireceğim mutlaka

admin

Bu arada bu UÇANKRAL 2014 yılında 800 bin TL ile satılan en pahalı isim olmuş. UÇAN ve UÇANBEY ile ana baba bir kardeş. Yine tam kardeş bir isim DEHA’da yüksek bir fiyata satılmıştı ama bekleneni veremedi.

titrekmanda

Bol şanslar

Pomak

Bugün biraz teselli aldık Amorti ile devam :) ….. İlk olarak şunu belirtmek İstiyorum Şu ilk defa koşacak olan UçanKral keşke altılı içinde olsaydı …….. 7’li oynamıyorum :( ….. Neyse , 1. Ayak) CanisMajoris’in ayrı bi yeri var bende Rakip 5 numara ….. 2.ayak) Yarın Herkes Amankaya ve GözyaşıGecesi yazacak bende yazcam fakat böyle programlarda bitmiş ikili gözüken atların yanında BİTİREN biri çıkabilir bence bu isim Nilda!!!!! 3.ayak) Benim gözümde bunların hepsini toplasan bi KATIR yapmazlar ama dikkat ediyorum da eskiden beri sevdiğim Yücel BİLİK etliye sütlüye dokunmadan arada böyle maidenleri alıyo ve harçlığını çıkarıyor !!!!!! Risk alıp TEKKK Atçam gelmezse nemi olur ??? Ne olcak yahu sanki hergün tutuyoruz da :) :) :) 4.ayak) Aslında Kuloğlu bunları bozuk para gibi harcarda ” O” gün burnunu bi vurdu bidaha da düzelmedi ama olsun Risk almak heyecan ve adrenalin veriyor bana veeee Tekkkk ….. 5.ayak) Şu Billioner mi ne , yahu arkadaş daha düne kadar benim gözümde eşşek ti bu at ” gerçi hala fikrim aynı ” ki şimdiye dek hiçbir zaman kuponlarıma yazmadım yatırmadımı yatırdı ama hiç üzülmedim çünkü sevmiyorum bu atı neyse bu hariç hepsi diyorum ;) veeee son koşu Karataş ve Diğerleri !!!!!! ( Paramız yettiğince Koy koy suyundan da :) ))

mehmetonur22112211

1.ALTILI
1.ayak:1.5.7

2.ayak:3.1.2

3.ayak:4.1.8../6

4.ayak:6/2

5.ayak:5.7.8.10

6.ayak:6.8.10.12.2.4

5823oguz

barışçı bol şanslar izmir gece yarışı için tahminin var mı?

mehmetonur22112211

2.ALTILI
1.ayak:HEPSI
2.ayak:5.7.8.10
3.ayak:6.8.10.12.2.4
4.ayak:3
5.ayak:3.4.7.1.5.9
6.ayak:9

mehmetonur22112211

HERKESE BOLSANSLAR

darfur

Merhaba Tüm yarış severlere Bol şanslar, Ben ilk kez bir yorumda bulunmak istedim umarım iyi olur.
1) 6-10/2-5-7-11
2) 1-5-8-10
3) 6 TEK
4) 3 TEK
5) 1-2-3-5-7
6) 2-5-9-12-15

isa

pomak kardes kuponunu cok begendim bir iki at ekliycem aynisini yatircam bol sans herkese

silivrili

Sayın altılı uzmanı evet barış senden bahsediyorum kolaymı 2 günde bir altılı yakalamak bundan sonra senin ünvanın altılı uzmanı bugünde biri tutacak ama hangisi onu bilmiyorum başarılarının katlanarak devam etmesi Dilek’lerimle bol şanslar’

Azor Ahai

çok kolay bi program admin niye zor dedin anlamadım ?
”herhalde ilk defa çime çıktığı için pistteki yamalardan korktu ve resmen hepsinin üzerinden atlamaya çalışıp yarışa konsantre olamadı. Yoksa tayı çok beğendim, bir sonraki yarışında da ben bineceğim” yorumunu bizzat halis karataştan duydugum için son yarıştaki şeytan tüyünü banko yazıcam

admin

Bana zor geldi, bol şanslar.

Genç kaptan

Pamak kardes Merhaba 4kosu için canım majoris tek rakip 5 demişsin ama bu canis majoris nosu anlamadım Özür

BAY UZMAN

önceliklede anneler günü kutlu olsun tüm annelerin admininde dedigi gibi zor program yedili plase oynuna müsait ve para verecek gibi
yedili plase
4.8
6.9.8.2
8 aman kaya
5.3.12
3
4.6.3
1.9.5.15

admin

Bol şanslar

BAY UZMAN

teşekkürler

silivrili

Admin bugün barışta Adrian da tutturdu bence tebrikler

Estimator

AMANKAYA ve STORY MOMENT gunun en saglam BANKOLARIDIR %99 kazanirlar 1 lik payda artik yarisin cilvesine kalmistir.

5823oguz

izmir yarışı için tahminin var mı barışçı teşekkürler

29
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x