8 MART 2019 CUMA İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (LADY ZOFKA BANKOM)

1.AYAK: İzmir’de gördüğü koşu sonrasında harika galoplarıyla 4 – KEREMTOSH favorim. Kazandığı yarış sonrasında formunu koruyan 6 – URLA ZAMANI rakibidir. Geneli zor bir koşu olup uygun kilosu ile 10 – VAROLHAN’ı da eleyerek bu ayağı geçmeye çalışacağım.

2.AYAK: 12 -URSULA son 2.liğinde geçildiği MCTAMER yarışı sornasında maiden dan çıkmaya yakın. Agf %60’larda. 4 – FIRE CANDY iyi işlerini yarışlarına yansıtırsa sürpriz yapabilir. İlk yarışında beklentileri karşılayamayan 3 – DEYANA DEYANOVA çok sürprizde.

3.AYAK: 2 – DONT HESITATE bu gruba da yakalanmaz herhalde. Olası bir eksik koşmada güçlü sprinti ile 1 – ASYA FIRTINASI devreye girebilir. Dereceli çalışmalarıyla bu koşuya katılacak 4 – BAD GIRL sürpriz.

4.AYAK: 3 – FRİKYA tam bir grup atı. Tek eksiği fotoya çok geç düşmesi. Güçlü sprintini dengelemek zor olmalı ki en son 2017 yılında kazanmış. Bu sefer grup uygun, yine de 1 – BİLDENHAN ve 5 – ZAFERİMOL kazanabilen isimler olarak kuponumda olacak.

5.AYAK: 7 – KAFADAR her ne kadar yarışın favorisi olsa da start sorunu problem. 2 ay ara veren 9 – SARAYBOSNA hazır gözüküyor, favoriye rakiptir.

6.AYAK: 6 – LADY ZOFKA ilerlettiği formu ile kazanmaya yakın, bankomdur. Rakip arayanlara iyi hazırlıkları 2 – AŞANKIZ öneririm.

Kupon

4-6-10
12 // 4-3
2 // 1-4
3-1-5
7-9
6

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
SADRAZAM

1. ayak : 9.. // 4-1-10-7-8-11
2. ayak : 12
3. ayak : 2 // 5
4. ayak : 5-3-1-4-2
5. ayak : 2-3-6-7-9
6.ayak : 2-3-5-6

Yorum yazmaya zamanım olmadığı için şablonumu paylaştım. KAVACIK BEY i ni tek tutuyorum. Son koşusunda ki performansı bu gruba son düzlükte yeter. Ama yine de rakiplerini sizler için yazdım.. URSULA nın sprintine bu grup çok hafif kalır düşüncesindeyim. Son koşusunda Babasının (FAİRSON) izinde olduğunu son koşusunda gösterdi, bence Burhan la geçilmez. DONT HASİTATE, normal şartlar altında beyaz bayrak ayna yapar. ERENDİRA Bursa kumunda zorlandı yada galop yaptı, İzmir de rakibini zorlayacaktır.
Herkese bol şans.. Yazdığınız gibi gelsin..

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x